Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα Yellows Τράπεζας Πειραιώς


iordanis77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοροϊδια κατέληξαν και τα yellows, από 1ε που εδιναν για  50ε αγορων στο Σκλαβενιτη, κατεβηκε στα 0,50ε...

 

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφου ειναι ξεφτιλισμενοι,μη χασουν κανενα μονολεπτο του ευρω

Πας να κανεις καταθεση 1000 ευρω και μονο που δε σου καθονται για να σε καλοπιασουν οι γυφτουλες

Επεξ/σία από ougxar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δωράκια αυτά είναι μικρά και όσο περνά ο καιρός θα τα μειώνουν ακόμα περισσότερο. Το θέμα είναι χρησιμοποιείς που χρησιμοποιείς την κάρτα, ότι πάρεις κάτι είναι.

Τωρα, αν πάμε στην λογική ποια τράπεζα δίνει καλιτερη δωράκια, αυτό είναι άλλη συζήτηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Τα δωράκια αυτά είναι μικρά και όσο περνά ο καιρός θα τα μειώνουν ακόμα περισσότερο. Το θέμα είναι χρησιμοποιείς που χρησιμοποιείς την κάρτα, ότι πάρεις κάτι είναι.

Το θεμα είναι, σε πλακωνουν στις διαφημισεις για να σε παρασυρουν να πας σε αυτους με τα εξτρα που διατυμπανιζουν(go4more, yellows) και μετα απο καποιους μηνες τα εξτρα αυτα απαξιώνονται. Ωραια τακτικη...

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφτα έκανα εγγραφή στα yellows, πως μπορώ να υπολογίσω σε πόσα € αντιστοιχούν οι yellow πόντοι μου?

Ή δεν υπάρχει τέτοια μετατροπή και εξαρτάται από την υπηρεσία/αγορά κάθε φορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ribo7 είπε

πως μπορώ να υπολογίσω σε πόσα € αντιστοιχούν οι yellow πόντοι μου?

 

Πολλαπλασίασε τα yellows σου με το 0,002 και θα πάρεις το ποσό της επιστροφής...  

Spoiler

tenor.gif

 

Επεξ/σία από nick_gr2
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Έχει διαφορά αν είμαι π.χ. Σκλαβενίτη και θέλω να εξαργυρώσω πόντους στο ταμείο όταν θα πληρώσω με την κάρτα με το ν' αγοράσω μια δωροεπιταγή σκλαβενίτη στο yellow only?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 6/3/2019 στις 3:08 ΠΜ, GREGORYMO είπε

Το yellow only, έχει μια ψιλοδιαφορα.

ποια διαφορα δλδ? εγω εβλεπα πχ οτι μια δωροεπιταγη των 10 ευρω πχ για μασουτη ή σκλαβενιτη κανει 5000 yellows, που και στο ταμειο να ζητησεις εξαργυρωση το ιδιο ειναι. 

Αλλα γενικα πιο προγραμμα θα λεγατε οτι αξιζει σημερα? Ενω χρησιμοποιω συχνα τα yellows της Πειραιως, νομιζω πως το Επιστροφη της Eurobank ειναι αντικειμενικα το πιο καλο. Στον μασουτη πχ με Πειραιως ουσιαστικα μου βγαινει 2% επιστροφη ενω η Eurobank εχει μια καρτα που νομιζω σου δινει επιστροφη 4%. Επισης μου αρεσει πολυ η πιστωτικη της Aegean που εχει η Alpha bank, αυτο διοτι μαζευω μιλια με την Aegean για δωρεαν πτησεις μια και ταξιδευω αρκετα συχνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
3 ώρες πριν, Vincanity είπε

γνωρίζετε αν μπορεί να γίνει εξόφληση της συνολικής αξίας προιόντος με χρηση yellows ή μέχρι ένα μέρος της αξίας του;

Oσα yellows εχεις τα εξαργυρωνεις, δεν εχει σημασια αν αντιστοιχουν σε ένα μερος ή στο ολον της αξιας του προιοντος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Μένω επαρχεία. Σε νησί συγκεκριμένα. Γνωρίζει κανείς αν μπορώ  να εξαργύρωση τα yellows και σε online κατάστημα ( π.χ. media markt,attica) η μόνο στο ταμείο των φυσικών καταστημάτων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...