Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα Yellows Τράπεζας Πειραιώς


iordanis77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα ισχυει το εξης:

 

Για καθε αγορα σε συνεργαζομενες επιχειρησεις ειναι καθε 1€ - 10yellows.

Στους υπολοιπους παει 1 προς 1.

Επισης οποτε πληρωνεις κατι ή κανεις καπια παγια εντολη απο το winbank (ebanking της Πειραιως) παιρνεις 25 yellows.

Τελος αν εχεις καποια προθεσμιακη μπορεις να την συνδυάσεις με τα yellows και να περνεις καμποσα και απο εκει. Οπως της Alpha με το bonus

 

H αντιστοιχία γενικα Yellows με € ειναι 1000yellows = 2€. Δεν παει με τον μηνα. Οποτε τα μαζεψεις.

Στο yellowday εχεις ολες τις προσφορες μαζεμενες. Μπορεις να χρησιμοποιήσεις και κοματι των yellows για να παρεις αλλα κουπονια απο εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεμα είναι αν τους εξαντήσει κανεις όλους  με την μια ,αργουν να μαζευτουν .Επίσης μην πεφτει κανεις στο τρυπακι να ψωνισει κανεις για ποντους ,μόνο αν έχει αναγκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 210 ευρώ λογαριασμό στο σκλαβενίτη μου αφάιρεσαν 5 € αξίας κίτρινα. 

 

Αυτοματως γινεται η αφαιρεση?

Το θεμα είναι αν τους εξαντήσει κανεις όλους  με την μια ,αργουν να μαζευτουν .

 

Αργουν να μαζευτουν στα ασχετα καταστηματα, στα συνεργαζομενα μαζευονται πιο γρηγορα.

Το χει βαλει κανεις? Αξιζει??

 

Γιατι Eurobank εχει την επιστροφη και η Alpha εχει το bonus, η Πειραιως ειχε μεινει νωρις τιποτα και εβαλε αυτο..

 

Το θεμα ειναι αν αξιζει

 

Δεν εχεις να χασεις κατι, η εγγραφη ειναι δωρεαν...

'Η μηπως θα μεταφερεις τα κεφαλαια σου απο τη μια τραπεζα στην αλλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κατι αντιστοιχο στην Alpha Bank περα απο την καρτα bonus; Η οποια θελει και συνδρομη μετα τον πρωτο χρονο;

 

Συμφερουν τα yellows απο την Πειραιως; Θελει να κανεις καποια αλλαγη στην καρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 4 μήνες μετά...

Υπάρχει τελικά κάποιος πίνακας που να δείχνει την πόσα ευρώ αντιστοιχούν σε κάθε yellow ανά επιχείρηση;

Ή ειναι στανταρ 1 yellow = 0.002€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Mediamarkt 1€=10 yellows. Στην εξαργύρωση πάντα 1yellow=0.002€. Εκτός από shell και Σκλαβενίτη που ισχύει 1€=10 yellows?

Δηλαδή αν πάω σε shell για βενζίνη και πχ έχω 3000 yellows τι έκπτωση μπορώ να πάρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν πάω σε shell για βενζίνη και πχ έχω 3000 yellows τι έκπτωση μπορώ να πάρω?

https://www.yellowday.gr/yellow-only/doroepitagi-aksias-6-f3c462c7-03cb-4d29-ae95-f240eb1fb195

 

6€

 

Ακυρο για αγορες από το mini shop λέει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κατι αντιστοιχο στην Alpha Bank περα απο την καρτα bonus; Η οποια θελει και συνδρομη μετα τον πρωτο χρονο;

 

Συμφερουν τα yellows απο την Πειραιως; Θελει να κανεις καποια αλλαγη στην καρτα;

αν μαζεψεις αν θυμαμαι καλα πανω απο 50000 ποντους πας στην gold καρτα και δεν πληρωνεις συνδρομη οσο ξερω και αν δεν εχει αλλαξει κατι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν πάω σε shell για βενζίνη και πχ έχω 3000 yellows τι έκπτωση μπορώ να πάρω?

 

Χρειαζονται 14.500 για 30 ευρω καυσιμα.

https://www.yellowday.gr/ta-kathimerina-mou/kausima-kai-taxi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

H Πειραιως αναφερει ότι αν πχ. εχεις καταθεση 5000€ σου γινει 640 yellows το μηνα. Παρολ αυτά δε μου δινει yellows για καταθεσεις... Σε σας οποιοι εχετε καταθεσεις, δινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Πειραιως αναφερει ότι αν πχ. εχεις καταθεση 5000€ σου γινει 640 yellows το μηνα. Παρολ αυτά δε μου δινει yellows για καταθεσεις... Σε σας οποιοι εχετε καταθεσεις, δινει?

Ας είχα 5Κ στην τράπεζα και χεσε τα yellows :P

 

Γιατί δεν μιλάς μαζί τους κατευθείαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Πειραιως αναφερει ότι αν πχ. εχεις καταθεση 5000€ σου γινει 640 yellows το μηνα. Παρολ αυτά δε μου δινει yellows για καταθεσεις... Σε σας οποιοι εχετε καταθεσεις, δινει?

 

Αφορά προθεσμιακές καταθέσεις.

 

Για καποιον που ρώτησε πριν, η αναλογία εξαργύρωσης ειναι σταθερή και ειναι 500yellows ένα ευρω. Το Yellow ειναι το loyalty προγραμμα της Πειραιώς. Το αντίστοιχο με την Alpha Bonus.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...