Προς το περιεχόμενο

Η IDC εκτιμάει ότι το 2016 το Android θα κατέχει 85% μερίδιο στην αγορά. Στο 14,3% το iOS της Apple


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα τι λες τωρα αν υπηρχε στην αγορα ακομα το 3S θα το αγοραζαν μονο και μονο για να λενε οτι εχουν iphone ασχετα αν σου εκαναν αναπαντητη για να τους παρεις.

heeeeee

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζει κατω τι? S7 ? χαχααχαχαχαχαχαχαχαχ ..στο youtube το ειδες? ευτυχως που λεμε εμεις οτι μας κατεβει

Φανταζομαι γελας με την ασχετοσυνη σου, που δεν μπηκες καν στον κοπο να ψαξεις το gsmarena που το ανφερερες κιολας πιο κατω!

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_se-review-1424p5.php

6 στα 9 benchmark δινουν προβαδισμα στο SE.

 

Φυσικα στο δικο μου post, δεν αναφερομουν μονο στα θεωρητικα (εσυ αναφερθηκες στο gsmarena), τα εχω δουλεψει και τα 2 και εχω προσωπικη αποψη.

Εσυ ειχες ποτε τη δυνατοτητα να τα συγκρινεις και τα 2 στην πραξη;

Ή μιλας απλα για να μιλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζομαι γελας με την ασχετοσυνη σου, που δεν μπηκες καν στον κοπο να ψαξεις το gsmarena που το ανφερερες κιολας πιο κατω!

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_se-review-1424p5.php

6 στα 9 benchmark δινουν προβαδισμα στο SE.

 

Φυσικα στο δικο μου post, δεν αναφερομουν μονο στα θεωρητικα (εσυ αναφερθηκες στο gsmarena), τα εχω δουλεψει και τα 2 και εχω προσωπικη αποψη.

Εσυ ειχες ποτε τη δυνατοτητα να τα συγκρινεις και τα 2 στην πραξη;

Ή μιλας απλα για να μιλας;

 

Αν προσεξεις το iphone se υπερεχει στα benchmark που ειναι με on screen γραφικα και αυτο γιατι εχει την αθλια αναλυση του 2010 ενω το S7 2k.Σε καμια περιπτωση δεν υπερισχυει του εξαιρετικου s7 το οποιο ειναι τουλαχιστον 2 φορες καλυτερο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν προσεξεις το iphone se υπερεχει στα benchmark που ειναι με on screen γραφικα και αυτο γιατι εχει την αθλια αναλυση του 2010 ενω το S7 2k.Σε καμια περιπτωση δεν υπερισχυει του εξαιρετικου s7 το οποιο ειναι τουλαχιστον 2 φορες καλυτερο του.

Λες και όλο αυτό ενδιαφέρει το χρήστη...

Στην πράξη το SE αποδίδει καλύτερα. Αυτό τον ενδιαφέρει.

Τέλος η ανάλυση δεν είναι τόσο άθλια, δεδομένης της διαγωνίου της οθόνης του. Τα 326ppi δεν τα λες και άθλια. Αξιοπρεπέστατα είναι και συμβάλουν σε μικρότερη κατανάλωση. Προσωπικά βρίσκω μικρή την οθόνη και όχι την ανάλυση, αλλά αυτό είναι καθαρά θέμα επιλογής. Σε κάθε περίπτωση το προτιμώ από κάτι 5" με 1440p που βλέπω και ιδιοκτήτες με βιονική όραση να υποστηρίζουν ότι μπορούν να δουν τα pixels σε μέγεθος κυττάρου...

Επεξ/σία από Jophiel
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ θα σας κάνω μια άλλη ερώτηση... πόσοι από εσάς θα προτιμούσατε λειτουργικό της apple σε άλλη συσκευή - υπολογιστή εάν γινόταν ; (νόμιμα και ορθά τουλάχιστον) και τότε θα βλέπαμε τα ποσοστά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...