Προς το περιεχόμενο

Ο Hideo Kojima συμπεριλαμβάνει και τον Mads Mikkelsen στο καστ του τρομακτικού Death Stranding


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικά οτιναναι το trailer, υπάρχει σοβαρός άνθρωπος άνω των 20 ετων που κάθεται και παίζει τέτοια παιχνίδια;

 

Μάλιστα, μίλησε και ο developer που φτιάχνει σοβαρούς τίτλους. Τι να πω πραγματικά δεν έχω λόγια.

 

Πρωσοπικά τρελάθηκα με το trailer, μετά απο πολύ καιρό είχα να δω μια ενταλώς καινούργια ιδέα και σοβαρή πρόταση απο έναν καλό developer. Τελευταία μας έχουν σκίσει στο HD remaster και μασάνε την ίδια κασέτα όλοι, sequels, prequels και remasters.

 

Θα δείξει ο χρόνος αλλά μια φορά αυτό που είδα μου άρεσε πολύ. Δεν είμαι ακόμα σε hype train αλλά είμαι στον δρόμο για αυτό. Άντε να δούμε τι θα κάνει ο Kojima τώρα που είναι ελεύθερος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πραγματικά οτιναναι το trailer, υπάρχει σοβαρός άνθρωπος άνω των 20 ετων που κάθεται και παίζει τέτοια παιχνίδια;

Και για πες μας εσύ που είσαι σοβαρός άνθρωπος, τι παιχνίδια να παίξουμε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μηχανικά όργανα που τα διέκρινε ο op; Εμένα μου φάνηκε ότι η υπόθεση θα αφορά το τελευταίο ανθρώπινο μωρό που για κάποιο λόγο διώκεται. Σαν κόνσεπτ έχει ξαναπαρουσιαστεί νομίζω σε ταινία...

 

Πάντως πολύ καλή δουλειά συνολικά το τρέιλερ και ακόμα θετικότερο το γεγονός πως πρόκειται για νέο ip!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nikchris δε θελω να προσβαλω τον πατο που εχει αγγιξει η αντιληψη σου. Το τρειλερ κλασσικα δειχνει πως θα αγγιξει πολυ ωριμα ζητηματα και θα ειναι -παλι- αντιπολεμικό.

 

Οποιος βλεπει κατι που δεν καταλαβαινει και του φαινεται παιδιαριστικο επειδη πιστευει πως ειναι ξερολας ωριμος άνθρωπος, ειναι επειδη το μυαλό του σαπισε καπου στα 5 οταν εκανε δογμα πως οταν μεγαλωσει και φτασει τα αντρικα του προτυπα, θα γινει "σωστος και σοβαρός ανθρωπος".

 

Κανεις πιο καραγκιοζης απο τον σοβαρολαγνο.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά οτιναναι το trailer, υπάρχει σοβαρός άνθρωπος άνω των 20 ετων που κάθεται και παίζει τέτοια παιχνίδια;

Πώς φαίνεται αυτός που έκοψε τα video games,την τηλεόραση,ξεκίνησε cross fit,άλλαξε σε vegan διατροφή,έγινε άθεος και έσβησε και το facebook...

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυνατό και ανατριχιαστικό teaser!

Ειδικά στις σκηνές με τον Mads Mikkelsen.

Προσωπικά, games σαν του Kojima είναι ο λόγος που ακόμη και σήμερα, λιώνω κυριολεκτικά τις κονσόλες μου.

Αναμένω ξεκούμπωτος!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό και φοβερό trailer.

Είναι αναμενόμενο και δικαιολογημένα Ps4 exclusive, κατά τα λεγόμενα...

Απ ότι φαίνεται ο Hideo Kojima θα συνεχίσει να μας μεγαλώνει.

Ας ελπίσουμε μόνο να μην αργήσει η κυκλοφορία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μηχανικά όργανα που τα διέκρινε ο op; Εμένα μου φάνηκε ότι η υπόθεση θα αφορά το τελευταίο ανθρώπινο μωρό που για κάποιο λόγο διώκεται. Σαν κόνσεπτ έχει ξαναπαρουσιαστεί νομίζω σε ταινία...

 

Πάντως πολύ καλή δουλειά συνολικά το τρέιλερ και ακόμα θετικότερο το γεγονός πως πρόκειται για νέο ip!

Children of men (2006)...Σωστόστ ο Feregorn...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In Kojima we trust.

 

Πωω ρε φιλε! Τελικα επρεπε να τα τσουγκρισει με την Konami νωριτερα. Απο το MGS3 παραπονιοταν οτι θελει να φτιαξει κατι καινουριο.

 

Τωρα ειναι η ευκαιρια του. Και με τετοιο All Star cast!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διαφημιζει και το hypeαρει πριν ακομα ουσιαστικασχεδιασει το παιχνιδι. Ελπιζω να μην ειναι στυλ mgs v , που ειχε τρελο hype αλλα ειναι παιχνιδι του 8/10...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...