Προς το περιεχόμενο

Ο Hideo Kojima συμπεριλαμβάνει και τον Mads Mikkelsen στο καστ του τρομακτικού Death Stranding


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είσαι τυχερός που όλοι παραθέτουμε το μήνυμα σου και δίνουμε αξία στις ασυναρτησίες που λες. Δηλαδή, σύμφωνα με σένα, όλοι οι άνω των 20 ετών είναι άνθρωποι μεγάλοι και ώριμοι, που δεν παίζουν παιχνίδια μεγάλων δημιουργών, με αντιπολεμικό και ανθρωπιστικό μήνυμα. Γελάω με την ανύπαρκτη αντίληψη της ίδιας σου της ύπαρξης.. Τώρα φαντάζομαι θα πας να ακούσεις Παντελίδη και να παίξεις Candy Crush. -- Πολύ ωραίο τρέιλερ, αρκετά αγωνιώδες. Ο Mads Mikkelsen ταιριάζει απόλυτα σε τέτοιους περίεργους και ανατριχιαστικούς ρόλους.

 

 

Ο nikchris ειπε κοτσάνα και συμφωνώ απόλυτα. Αλλά αυτά τώρα για ανθρωπιστικά μηνύματα και υπαρξιακές αντιλήψεις που κολλάνε? Δηλαδή εσύ είδες το τρέηλερ και είπες: "Α, να ένα παιχνίδι με υπαρξιακά ζητήματα! Το θέλω" και όχι "Πω, τι διεστραμμένο τρέηλερ ήταν αυτό με γραφικάρες, σκοτεινό setting και τη ψυχωτική φάτσα του Mikelsen?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το διαφημιζει και το hypeαρει πριν ακομα ουσιαστικασχεδιασει το παιχνιδι. Ελπιζω να μην ειναι στυλ mgs v , που ειχε τρελο hype αλλα ειναι παιχνιδι του 8/10...

 

για πες μας ένα 10/10 να καταλάβουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πλειοψηφία τους τα περισσότερα παιχνίδια περιστρέφονται γύρω από τα ζόμπι, κακά τα ψέμματα. Απο εκεί και πέρα οι ιστορίες είναι ίδιες περίπου..

ωχ το botακι crashαρε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ εγώ που πρόκειται να το παίξω δεν θεωρούμε σοβαρός άνθρωπος?  

 

αλλά ναι ξέχασα για τους σοβαρούς ανθρώπους ειναι το lol dota και counter 

 

----

 

Πολυ καλο το trailer και εχει και δυνατο cast! αναμενουμε για gameplay

Σιγα μην παιζει  lol,, cs κτλπ .

Κανα fifa και πολυ του ειναι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά οτιναναι το trailer, υπάρχει σοβαρός άνθρωπος άνω των 20 ετων που κάθεται και παίζει τέτοια παιχνίδια;

Πάνε παίξε κανα candy crush η clash of clans ρε φιλε και άσε μας εμάς να παίξουμε κανένα σοβαρό παιχνίδι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά οτιναναι το trailer, υπάρχει σοβαρός άνθρωπος άνω των 20 ετων που κάθεται και παίζει τέτοια παιχνίδια;

Εχεις φαει τοσο trolling με αυτο που πεταξες...ΧΑΧΑΧΑ...ΑΞΙΟΣΣΣ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις φαει τοσο trolling με αυτο που πεταξες...ΧΑΧΑΧΑ...ΑΞΙΟΣΣΣ

 

Το ηξερα και το περιμενα, αλλωσtε την ειδηση ανοιγουν ως επι το πλειστον gamers και fans του Kojima.

Aλλα οτι επειδη κραζω το trailer αυτου του παιχνιδιου, δεν σημαινει οτι παιζω candy crash και lol.

 

Καποιος "βρεχει τα βρακια του", οπως ειπε χαρακτηριστικα, εγω λεω απλα ενα "meh", αφησα το σχολιο μου και παω παρακατω..

 

Cheers!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ηξερα και το περιμενα, αλλωσtε την ειδηση ανοιγουν ως επι το πλειστον gamers και fans του Kojima.

Aλλα οτι επειδη κραζω το trailer αυτου του παιχνιδιου, δεν σημαινει οτι παιζω candy crash και lol.

 

Καποιος "βρεχει τα βρακια του", οπως ειπε χαρακτηριστικα, εγω λεω απλα ενα "meh", αφησα το σχολιο μου και παω παρακατω..

 

Cheers!

αρα εσυ δεν εισαι gamer ουτε fan του kojima - horror games και παρολα αυτα μπηκες γιατι; για να κραξεις; εισαι απαράδεχτος το λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω απλα ενα "meh", αφησα το σχολιο μου και παω παρακατω..

 

Cheers!

Ε όχι και πας παρακάτω... Τόσες σελίδες έχουν γραφτεί και φαίνεται ότι το παρακολουθείς στενά το πράμα. Μάλιστα μπαίνεις και στον κόπο να σχολιάσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα εσυ δεν εισαι gamer ουτε fan του kojima - horror games και παρολα αυτα μπηκες γιατι; για να κραξεις; εισαι απαράδεχτος το λιγοτερο.

attention whore είναι ο σωστός ώρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ηξερα και το περιμενα, αλλωσtε την ειδηση ανοιγουν ως επι το πλειστον gamers και fans του Kojima.

Aλλα οτι επειδη κραζω το trailer αυτου του παιχνιδιου, δεν σημαινει οτι παιζω candy crash και lol.

 

Καποιος "βρεχει τα βρακια του", οπως ειπε χαρακτηριστικα, εγω λεω απλα ενα "meh", αφησα το σχολιο μου και παω παρακατω..

 

Cheers!

Εμ δεν πας παρακάτω. Διαβάζεις τα comments απολαμβάνεις το τρολλαρισμα και σχολιάζεις κιόλας  αντί για να πας να παίξεις κάνα Dota σαν σοβαρός άνθρωπος άνω των 20 ετών!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κανουμε ρε παλουκαρια? Υπαρχουν ανθρωποι που δε γουσταρουνε Kojima.

Το σταυρωσατε τον ανθρωπο. Αγγιξατε τα ορια της αλητιας.

 

Σας φενεται παραξενο? Εμενα καθολου.

Ειναι ιαπωνας, που στα ματια των δυτικων φανταζει εξωγηινος.

 

Και προς τι τοοοοσο hype για τον κυριο? Πειτε μου ενα παιχνιδι του, να παιξω να αντιληφθω κι εγω το μεγαλειο.

 

Ενα παιχνιδι του επαιξα. Το MGS4. Απο τις χειροτερες λαμακιες που εχω παιξει ποτε στη ζωη μου. Παραλιγο να ξεριζωσω τα ματια μου απο τις @@. Αν δε το ειχα πληρωσει, δεν υπηρχε περιπτωση να ασχοληθω.

 

Οσον αφορα το καινουριο του παιχνιδι, θα περιμενω να κυκλοφορησει. Θα δω εξονυχιστηκα gameplay... και θα δουμε αν αξιζει τον κοπο.

Εγω παντως κραταω μικρο καλαθι. Πολυ μικρο, γιατι ο ανθρωπος ρεπει προς τη βλακια.

 

Βριστε ανεμελα απο κατω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...