Προς το περιεχόμενο

Ο Hideo Kojima συμπεριλαμβάνει και τον Mads Mikkelsen στο καστ του τρομακτικού Death Stranding


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην πλειοψηφία τους τα περισσότερα παιχνίδια περιστρέφονται γύρω από τα ζόμπι, κακά τα ψέμματα. Απο εκεί και πέρα οι ιστορίες είναι ίδιες περίπου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απιστευτο trailer πολύ καλη δουλεια .χρειαζετε τέτοιους τιτλους η sony για να μην πατωσει το ps τωρα που γινετε χαμος με τα vr.Διαφωνω με τον φιλο που λεει ότι τα games εχουν ηλικια,ειμαι 42 και παιζω ασταμάτητα από τα 8 μου και θεωρω το εαυτο μου gamer.το MGS είναι από τα καλυτερα stealth type games που εχω παιξει ποτε στην ζωη μου και δοξα τους Japanese εχω παιξει αρκετα στην ζωη μου .Ττετοια πλοκη και σεναριο δραση αγωνια μονο με το resident evil 1 τολμω να συγκρινω.Μονο ενας καμενος gamer μπορει να καταλαβει την αξια ενός τετοιου game,απλα οι αλλοι θελουν να πουν κατι ετσι χωρις να εχουν βιωσει τι εστι να ψάχνεις έναν γαμημενο μοχλο επι 6 μηνες στο tomb raider 1 ετσι χωρις walkthrough ....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διαφημιζει και το hypeαρει πριν ακομα ουσιαστικασχεδιασει το παιχνιδι. Ελπιζω να μην ειναι στυλ mgs v , που ειχε τρελο hype αλλα ειναι παιχνιδι του 8/10...

8/10 παιχνιδι ειναι κακο?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο ενας καμενος gamer μπορει να καταλαβει την αξια ενός τετοιου game,απλα οι αλλοι θελουν να πουν κατι ετσι χωρις να εχουν βιωσει τι εστι να ψάχνεις έναν γαμημενο μοχλο επι 6 μηνες στο tomb raider 1 ετσι χωρις walkthrough ....

Εδώ μιλάμε για πυράκτωση σε πλούσια θράκα...Όχι καμμένος, κάρβουνο. Στις 3 μέρες θα είχα πάθει αυτανάφλεξη.   :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά οτιναναι το trailer, υπάρχει σοβαρός άνθρωπος άνω των 20 ετων που κάθεται και παίζει τέτοια παιχνίδια;

 

Είσαι τυχερός που όλοι παραθέτουμε το μήνυμα σου και δίνουμε αξία στις ασυναρτησίες που λες.

 

Δηλαδή, σύμφωνα με σένα, όλοι οι άνω των 20 ετών είναι άνθρωποι μεγάλοι και ώριμοι, που δεν παίζουν παιχνίδια μεγάλων δημιουργών, με αντιπολεμικό και ανθρωπιστικό μήνυμα. Γελάω με την ανύπαρκτη αντίληψη της ίδιας σου της ύπαρξης..

 

Τώρα φαντάζομαι θα πας να ακούσεις Παντελίδη και να παίξεις Candy Crush.

 

--

 

Πολύ ωραίο τρέιλερ, αρκετά αγωνιώδες. Ο Mads Mikkelsen ταιριάζει απόλυτα σε τέτοιους περίεργους και ανατριχιαστικούς ρόλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...