Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμένο έως 9.000€


Stavmitsos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αυτό. Άντε 10 αν πρόκεται για την σούπερ ευκαιρία. Με νοιάζει να είναι οικονομικό στο καύσιμο (ντίζελ ή δοκιμασμένο μοτέρ για υγραέριο). Έως 1800 κυβικά και μέγεθος έως κατηγορία astra focus κλπ. Το αμάξι θα κάνει ταξίδια και αρκετή χρήση εντός πόλης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ουτε diesel ουτε υγραεριο ουτε 1800 κυβικα.

Πας για fiesta ecoboost σε αυτα τα λεφτα, 1000ρακι με τελη κυκλοφοριας κατω των 100 ευρω/χρονο και φυσικα οικονομικο (σε καταναλωση και συντηρηση), σβελτο και απροβληματιστο. Εκτος αν βρισκεις και focus ecoboost.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά τα χρήματα,Fiesta και απο μένα.

Είχα το Civic για μερικά φεγγάρια.Ιδιαίτερο όχημα,άλλα δέν προσφέρεται για αμάξι πόλης. Δέν έχει ούτε το τιμόνι άλλα ούτε και τις αναρτήσεις για να κινηθείς άνετα εντός αστικού κύκλου.Κατανάλωση 6,1 εκτός/ 9,2 εντός και 12~13lt/100 σε καλά μποτιλιαρίσματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To fiesta παιδιά πέφτει μικρό. Υπάρχει ένα auris, θέλουμε αμάξι μισή κατηγορία πάνω. 

Κι όταν λέω πόλη, εννοώ Πάτρα και κυρίως Αίγιο, δεν είναι τραγικά τα πράγματα δηλαδή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M αρεσει αρκετα το astra, το μονο που σκεφτομαι και ισως γελασετε ειναι οτι εχω συνηθισει στις φωταρες του auris που ειναι με xenon και θα μου κακοφανει η μονη λαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Honda civic η Ford focus αφού το fiesta σου είναι μικρό. Εναλλακτικά δες και κάνα volvo αν φτάνουν τα χρήματα, είναι θηρία μόνο λαδια θα αλλάζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι πανέμορφο το v40 αλλά πολλά λεφτα...

 

Λοιπόν παιδιά, ρίξτε μια ματιά στα παρακάτω: 

 

Η μάντρα δεν κατεβαίνει ευρώ, το δεύτερο μου το κατεβάζει ένα πεντακοσάρικο. Το αστρα εχει το καλό ότι είναι τέρμα φορτωμένο από εξτρά. 

http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/9085131/

http://www.car.gr/8642221-opel-astra-cdti-diesel-1-7

Επεξ/σία από Stavmitsos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά, ρίξτε μια ματιά στα παρακάτω: 

 

Η μάντρα δεν κατεβαίνει ευρώ, το δεύτερο μου το κατεβάζει ένα πεντακοσάρικο. Το αστρα εχει το καλό ότι είναι τέρμα φορτωμένο από εξτρά. 

http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/9085131/

http://www.car.gr/8642221-opel-astra-cdti-diesel-1-7

 

Στην περίπτωση του Astra κάτι δεν μου αρέσει. Πήρε πετρέλαιο ο ιδιώτης και από το 2009 έχει 53,000 χλμ. ; δηλαδή κάτω από 10,000 χλμ. το έτος χμμμμμμμ

 

Το αυτοκίνητο όμως έχει κινητήρα σκύλο μαύρο από αντοχή. Είναι κουκλί και φορτωμένο τέρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην περίπτωση του Astra κάτι δεν μου αρέσει. Πήρε πετρέλαιο ο ιδιώτης και από το 2009 έχει 53,000 χλμ. ; δηλαδή κάτω από 10,000 χλμ. το έτος χμμμμμμμ

 

Το αυτοκίνητο όμως έχει κινητήρα σκύλο μαύρο από αντοχή. Είναι κουκλί και φορτωμένο τέρμα.

Γιατί; εγώ πούλησα 2011 μοντέλο πριν 2 μήνες με 45000, πρακτικά καινούριο. Έναν ιμάντα χρονισμου άλλαξε και λάστιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί; εγώ πούλησα 2011 μοντέλο πριν 2 μήνες με 45000, πρακτικά καινούριο. Έναν ιμάντα χρονισμου άλλαξε και λάστιχα.

Γιατί εσύ είσαι μία συγκεκριμένη περίπτωση ενώ ο κανόνας λέει ότι 9/10 αγοράζουν πετρέλαιο για να κάνουν χλμ και όχι να γυρίζουν μέσα στην πόλη (παιδιά σχολείο, ψώνια κτλ). Μπορεί να είναι αληθινά τα χλμ αλλά γνώμη μου είναι να το ψάξει ακόμα περισσότερο όταν πρόκειται για τέτοια περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...