Προς το περιεχόμενο

The Last of Us Part II [PS4]


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Ενημέρωση 05/07/2020
Καθώς το παιχνίδι έχει κυκλοφορήσει πλέον:

  • Συζητήστε σε ήπιους τόνους και κόσμια πάνω στις εντυπώσεις σας από αυτό.
  • Μην μπαίνετε σε άσκοπες κόντρες περί political correctness και συναφή.
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς, όπως haters, fan boys, κλπ.
  • Οτιδήποτε αφορά την πλοκή του παιχνιδιού πρέπει να μπαίνει σε spoilers.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, kostiger είπε

Β Ι Γ Κ Ο Τ (όχι βίγκαν😁)

Ν Τ Ι Τ Ε Κ Τ Ι Ν Τ (όχι ντετέκτιβ😁)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-02-the-last-of-us-part-2-receives-record-number-of-bafta-nominations

Naughty Gods απλα και ομορφα...ευτυχως που υπαρχουν και τετοια studio και ανεβαζουν τον πηχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, mtifosi είπε

https://www.eurogamer.net/articles/2021-03-02-the-last-of-us-part-2-receives-record-number-of-bafta-nominations

Naughty Gods απλα και ομορφα...ευτυχως που υπαρχουν και τετοια studio και ανεβαζουν τον πηχη...

Αντε να δώσουν το next gen patch μας γκάστρωσαν. 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mετα απο 45 ωρες το τελειωσα κι εγω. Εφαγα πολλες ωρες ψαχνοντας τις τοποθεσιες και παλι δεν τα βρηκα ολα αλλα τουλαχιστον παιζει ανταμοιβη για να ξεκλειδωσεις τα πολλα extras που εχει. Δεν με κουρασε σε καμια φαση του, τα γραφικα και οι τοποθεσιες ειναι εργα τεχνης, ηχος μαζι με το death stranding και το red dead 2 ειναι απο τους καλυτερους που εχω ακουσει σε video game ( και εννοω απο εφε μεχρι μουσικες, μπορεις να ακουσεις την ποιοτητα, ειδικα αν παιζεις με ακουστικα για παραγωγη οπως εγω και ακομα πιο ειδικα αν σκαμπαζεις απο επαγγελματικο ηχο), gameplay δεν ειδα ουτε ενα αρνητικο εξαιρετικη αποκριση και καθολου κουραστικο. Το επαιξα στο hard και ηταν ομολογουμενως αρκετα απαιτητικο ειδικα οσον αφορα τα resources. Πιστευω οτι το hard ειναι για 2o playthrough και για 3ο ακομα πιο ψηλα μεχρι το brutal perma death. Ιστορια επισης μου αρεσε. Δεν περιμενα κατι λιγοτερο απο τη naughty dog και δεν θα μου φανει καθολου περιεργο να βγαλουν και 3ο. Τελος για μια ακομα φορα χαιρομαι πολυ που γραφω στα παλια μου τα παπουτσια το αστειο πλεον ιντερνετ με ολα αυτα τα φιντανια εκει εξω. Δεν εχει νοημα καποια βαθμολογια μιας και μιλαμε για αποδεδειγμενα ποιοτικο τιτλο. Τωρα αν δεν αρεσε σε καποιους ξερετε το ξυδι δεν παει μονο στο χταποδακι.

Επεξ/σία από babality
  • Like 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
2 hours ago, kostiger said:

και το cyberpunk έτσι είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Είτε με 30, είτε με 60, είτε με νι εις την νιοστή fps η πατάτα θα παραμείνει πατάτα.😁 Αν βγει patch αλά Snyder's Cut στο Justice League, τα ξαναλέμε.

  • Like 3
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτή τη πατάτα πάντως παρα πολλοί φίλοι γνωστοί την εχουν τερματίσει 2 3ς φορές κ τώρα εξτασιαστηκανε κ θα πανε για 4η. κ για μενα σίγουρα καποια στιγμη θα υπάρξει 2ο πέρασμα με το patch 

Επεξ/σία από sndev
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια επρεπε να περιμένω μια εβδομάδα πριν τερματίσω τον απόλυτο παραλογισμό μετα το ellie Seattle 3. 

Δεν άκουσα τον φίλο μου τον @ilos οταν μου τα έλεγε καλα να παθω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...