Προς το περιεχόμενο

Cinebench R11.5 και Cinebench R15 Benchmarks


alldaynews

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, akoinonitos said:

4.2ghz

1733346501_cb4200.png.88a2d1c3964a56681a09a0f643c76e20.png

Καλορίζικος!! 

Κανονικά αξίζεις να σου στέλνει CPU η AMD να δοκιμάζεις + παρουσιάζεις της CPU της. Θα πρέπει κάπως να το επιδιώξουμε αυτό!! 

Για πες είναι διαμαντακι η CPU??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, renaxan είπε

Καλορίζικος!! 

Κανονικά αξίζεις να σου στέλνει CPU η AMD να δοκιμάζεις + παρουσιάζεις της CPU της. Θα πρέπει κάπως να το επιδιώξουμε αυτό!! 

Για πες είναι διαμαντακι η CPU??

Χαχαχαχαχα ,να σαι καλα.

Νορμαλ ειναι τπτ φοβερο ,απο οτι εχω δει μεχρι τωρα ειναι στο μεσο ορο, αλλα εχω θεματα με την μητρικη το bios ειναι χαλι περιμενω μπας και βγει το επομενο τον οκτωβρη, να φανταστεις τωρα ειμαι με το πρωτο bios που βγηκε η μητρικη να φανταστεις το οποιο εχει και αυτο θεματα...

Ωρες ωρες σκεφτομαι να την σκοτωσω και να παρω καμια αλλη

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, akoinonitos said:

Χαχαχαχαχα ,να σαι καλα.

Νορμαλ ειναι τπτ φοβερο ,απο οτι εχω δει μεχρι τωρα ειναι στο μεσο ορο, αλλα εχω θεματα με την μητρικη το bios ειναι χαλι περιμενω μπας και βγει το επομενο τον οκτωβρη, να φανταστεις τωρα ειμαι με το πρωτο bios που βγηκε η μητρικη να φανταστεις το οποιο εχει και αυτο θεματα...

Ωρες ωρες σκεφτομαι να την σκοτωσω και να παρω καμια αλλη

Κουράγιο! 

Η CPU είναι από Αμερική αυτή? Όπως αυτές που είχαμε, την έχω ακόμα εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Zaknafein είπε

x470 Gaming 7 beckons... :P

Δεν μου αρεσει εμφανησιακα 😛 ,παντως περα απο την πλακα τωρα η msi x470 m7 παιζει να ειναι η καλυτερη x470... 

9 λεπτά πριν, renaxan είπε

Κουράγιο! 

Η CPU είναι από Αμερική αυτή? Όπως αυτές που είχαμε, την έχω ακόμα εγώ.

Nαι, καλα κανεις εγω το ψιλομετανοιωσα που το εδωσα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το έχω διαβάσει για την MSI x470. Και εγώ, δεν έχω παράπονο με την δική μου. Απλά κάποια φορά έβγαλε μια πατάτα Bios (δεν κατέβαινε με τίποτα το CPU voltage). Εξακολουθώ και είμαι με under-volt. 

Ήξερα τι έπαιρνα. Δεν ήθελα overclocking, πολύ λίγο. 

Λογικά την άνοιξη του 2019 θα έρθουν τα 7nm! Εκεί θα παίξουμε με άλλο κουβαδάκι.. Εμμ CPU εννοώ + motherboard + μνήμες. 😂😂  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι σε καλά μπαμπη, αλοδαπός είναι..ήρθε ξεκαπάκωτος με σβησμένα τα χαρακτηριστικά στο headsperader

εξακολουθώ να εχω θέμα με το offset τις extreme 4, πότε θελει +10 για περίπου 1.35vcore πότε ζητάει +40

ότι να ναι ρε γαμώτο με έχει ξενερώσει η άτιμη.

Επεξ/σία από FORIS78
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, FORIS78 είπε

ναι σε καλά μπαμπη, αλοδαπός είναι..ήρθε ξεκαπάκωτος με σβησμένα τα χαρακτηριστικά στο headsperader

εξακολουθώ να εχω θέμα με το offset τις extreme 4, πότε θελει +10 για περίπου 1.35vcore πότε ζητάει +40

ότι να ναι ρε γαμώτο με έχει ξενερώσει η άτιμη.

Δωστην και χτυπα μια prime για τα λεφτα της ειναι σουπερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό σκέφτομαι bro , θα περιμένω και το επόμενο bios άμα δεν δω προκοπή θα την δώσω, είχα στηλει και μειλ στην asrock αναφέροντας τους το πρόβλημα και μου απάντησαν να μην παίζω με offset αλλά μόνο με fixed 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, FORIS78 είπε

Αυτό σκέφτομαι bro , θα περιμένω και το επόμενο bios άμα δεν δω προκοπή θα την δώσω, είχα στηλει και μειλ στην asrock αναφέροντας τους το πρόβλημα και μου απάντησαν να μην παίζω με offset αλλά μόνο με fixed 

μου τη δινουν κατι τετοιες απαντησεις απο τις εταιριες... θα επρεπε ολα να δουλευουν ρολοι και εγω εχω ξενερωσει με την crosshair 300 ευρω μητρικη και ειναι για τον (......)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...