Προς το περιεχόμενο

Cinebench R11.5 και Cinebench R15 Benchmarks


alldaynews

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπαμε δεν ξέρεις εσύ.....δεν έχεις balls να δώσεις 1,6vcore..... :devil:

 

Ε οχι το ειχα πει μια φορα του εδωσα λιγο παραπανω, αλλα φταιει ο Allday και ο Νικος 1,472 για 5300 http://hwbot.org/submission/3382151_fallen4ngel_cpu_frequency_core_i7_3930k_5310.15_mhz το μοναδικο bench που θεωρητικα εφαγε ζορι, πρακτικα 0

Εγώ ακόμα περιμένω να δω τα 5ghz stable (lol) που είπε χθες. Αλλά να σου πω κάτι, αν μας δείξει temps στα 4.7 θα είμαι ευχαριστημενος. Γιατί τα κρύβει αυτά. (90ρια μυρίζομαι) Πετάει κάτι ξερά σκορ από φώτο χωρίς καν cpu z.

85 ειχε με το χαμηλο σκορ, μετα τυχαια δεν βλεπαμε τιποτα!!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ε οχι το ειχα πει μια φορα του εδωσα λιγο παραπανω, αλλα φταιει ο Allday και ο Νικος 1,472 για 5300 http://hwbot.org/submission/3382151_fallen4ngel_cpu_frequency_core_i7_3930k_5310.15_mhz το μοναδικο bench που θεωρητικα εφαγε ζορι, πρακτικα 0

85 ειχε με το χαμηλο σκορ, μετα τυχαια δεν βλεπαμε τιποτα!!!!

 

Δεν θα ήθελε να δει score στο cb r15 με τον 6700Κ που έχει γιατί αν τον ανεβάσει σε πατάει χαλαρά bro (με το χρέπι 3930Κ στα 5,3ghz που είχες)!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν εγραψε οτι εμεινα πισω και το 2015 ειχε 580


Και μιας και το προσεξα τωρα που διαβασα το παλιο θεμα σου.

Βρε ψευτρακο (εκτος απο photoshop τελος παντων) τι 2560 αναλυση μας ελεγες με αυτο Samsung SyncMaster 2493HM 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για να τελειώνουμε με την παραπληροφόρηση.

7700Κ εναντίον όλων με φώτο απο κινητό για έξτρα credibility.

 

20170117_132106.jpg

Οαχαχαχα!! Έγραψες ρε φίλε, μπακαλοbenchmark και τεφτέρι για χρωστούμενα marks :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσουξε η ήττα έτσι...δεν θα σ δώσω αναφορά τι κάνω κ που βρίσκω τα χρήματα μικρε! !βγάζω χρήματα κ αγοράζω τεχνολογία της προκοπης κ όχι cpu 2012 των 600 ευρώ που χάνουν από τους 6700κ των 370 ευρώ. ...για συνάντηση από κοντά ούτε λόγος εεεε.....κάτσε από κάτω πάλι στα frame. ...δεν πειράζει πιτσιρικα των forum.οταν αποκτήσεις υπολογιστή κ παντελόνια ελα για μια κόντρα από κοντά σε frame να γελάσω λίγο. Ή αν θες δανεισου τον από τον Μπάμπη για κάνα 3 ωρο να γελασω λίγο πως θα κοιτάς τα λιγότερα frame σου ...

Ξέρεις έχει κ ρύθμιση η οθόνη μ κ εκτως απο 4κ παίζει κ σε 2κ...αλλά ξέχασα έμεινες στο 2012 εσύ. ..????????????

Πληροφοριακά η 24 samsung πουλήθηκε. ..κ πηρα 28ρα 4κ...τα φιλιά μου

Θα σ ανεβάσω ανάλυση οταν παω σπίτι να ξεστραβωθεις πάλι κ να φας το τυρακι σ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος δεν πάει καλά, μου την λέει για τα λεφτά λες και του ζήτησα δανεικά και γυρνάει και λέει δεν δίνω λογαριασμό...

WTF....

Επίσης στο άλλο θέμα έλεγες 2Κ οθόνη ότι έχεις και παρλαπιπες και τελικά βλέπω την αγγελία αυτή ;)

 

Και μιας και είσαι τρομπας, λες να μην μπορώ να πάρω αυτά που υποθετικά έχεις από την στιγμή που μόνος σου λες ότι έδωσα 2500€ μόνο για επεξεργαστές;

Δεν βγάζεις νόημα, μάλλον τα Ελληνικά δεν είναι η μητρική σου γλώσσα :(

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tmaestro γράψε πρώτα σωστά τη λέξη mhz στις ram στην υπογραφή σου, γράψε σωστά το 1 terrabyte και βγάλε και τα τριγωνάκια λες και έπαθε λάστιχο το αμάξι σου στο δρόμο και μετά κάνε κριτική στα παιδιά εδώ. Γεμίσαμε γνώστες και τρολλέρια ξαφνικά στο φόρουμ που θέλουν να έχουν λόγο για όλους και για όλα. Είμαστε μια ψηφιακή παρέα εδώ (κάποιοι γνωρίζονται και από κοντά) και ότι benchmark ανεβαίνει ανεβαίνει χωρίς photoshop ή paint και πάνω από όλα ξέρουμε τι εστί oc και ψύξη, όταν και αν καταλάβεις πως στο καλό λειτουργεί η διαδικασία του benchmarking θα ζητήσεις μια συγγνώμη από όλους μας για την εριστικότητά σου και έπειτα να σε πάρουμε στα σοβαρά, ειδάλλως όσο συνεχίζεται το θεατράκι και η παραπληροφόρηση μην περιμένεις ανταπόκριση. Έχω άδικο, δεν νομίζω, τα threads που άνοιξες μιλάνε μόνα τους, μια εικόνα χίλιες λέξεις που λέει και ο σοφός λαός.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έπιασε δουλειά ντελιβερας στα 35 και χάρηκε τόσο που είπε να μας τα κάνει ΝΑ.

Πες βρε παιδί μου σε ποιό γυραδικο είσαι να παραγγείλουν όλοι από εκεί να πάρεις και τίποτα ακόμη που θέλεις, με μία προϋπόθεση.

Μην μας πριζεις!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατάκια χαλαρώστε μην αρχίσει και πυροβολεί ο γερο fx γιατι χαθήκατε.Ελειψα 2 μέρες από το φόρουμ και έγινε χαμός

Πέρα από την πλάκα απορώ φίλε μαέστρο πως μπορείς και τα βάζεις με 10 άτομα που σου λένε και δείχνουν πως είσαι λάθος και συνεχίζεις και υποστηρίζεις το λάθος εύγε.Οσο αφορά τις αναφορές που είδα.Καλά κάνεις και δεν πατάς αναφορά γιατι μόνο για κατίνες είναι το κουμπάκι όταν γίνετε αντιπαράθεση

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...