Προς το περιεχόμενο

Χωρίς υποδοχή 3.5mm για ακουστικά το Samsung Galaxy S8;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποτέ τα nexus δεν είχαν ακουστικά στην συσκευασία τους. Και αυτό το έκανε και με τα moto που είχαν μόνο φορτιστή.

Τα ακουστικα δεν ειναι τιποτα, ειτε εχει ειτε δεν εχει δεν αλλαζει τιποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα ακουστικα δεν ειναι τιποτα, ειτε εχει ειτε δεν εχει δεν αλλαζει τιποτα.

Άλλο αυτό. Απλά απάντησα στο ότι η google ανέκαθεν δεν έδινε handsfree.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

ΕΠιτελους .... Ελεος ποια με αυτα τα καλλωδια 2016 εχουμε. Και να πω οτι ειναι κανα κινητο 100 ευρο να πω οκ. Σε καλα κινητα ΔΕΝ πρεπει να υπαρχουν Jack.

Πλεον τα ακουστικα με APTX + HD Support ακουγοντε το ιδιο.

Ασε που πλεον με τα ασυρματα ακουστικα ΔΕΝ θες ενυσχιτες DAC Κτλ για να ακουσεις σωστα.

Και για αυτους που ΔΕΝ ασχολουντε και δεν τους ενδιαφερει ο ηχος και θελουν να δωσουν μια περιουσια και κινητο αλλα να ακουνε απο 10 ευρο ακουστικα, υπαρχει λυση εχει με 20-50 ευρο ασυρματα.

Πραγματικα θελω εναν ανθρωπο με επιχείρηματα  να μου πει γιατι θελει να ειναι με καλωδio ?

Εκτος και αν οι Μεγαλες όπως Senn, Bose, B&W, SONY κτλ κτλ δεν ξερουν που εχουν κανει  πειραματα και δοκιμες , και  ξερει ο καταναλωτης.

 

Λοιπον το καλωδιο δεν εχει  καλύτερη ποιοτητα σε σχεση με το APTX + HD  να σταματήσει αυτή η πιπίλα, και για οσους μου πουν ότι δεν θελουν να φορτιζουν τα 100 φορες βολικοτερα ασυρματα ακουστικα τους ,να τους θυμισω ότι εχουν δωσει μια περιουσια για ένα κινητο που  φορτιζουν και αυτό και μαλιστα κάθε 1-2  μερες όχι μια φορα την βδομαδα. 

ΕΧω Samsung s6 + s7 edge Και δεν μου αρεσουν τα IPhone δεν είναι του γουστου μου, τα σεβομαι απλα δεν μου ταιριάζουν, όμως μια φορα εκαναν κατι καλο ΕΒΓΑΛΑΝ το προπολεμικο JACK  Και αντι να πουμε ολοι μας ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και μπραβο στην APPLE καθόμαστε και γκρινιάζουμε ..... τι να πω. 

 

Δεν μ' αρέσει... "πολύ"...η ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ, γι' αυτό!

 

Mac-άκιας είμαι και έχω ΤΑ ΠΑΝΤΑ με καλώδια (ποντίκι, πληκτρολόγιο κτ). Επίσης, επειδή είμαι 47 ετών κι έχω μεγαλώσει με... dominated γερμανικές... τσόντες, μ' αρέσουν τα καλώδια, μου θυμίζουν... μαστίγιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μ' αρέσει... "πολύ"...η ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ, γι' αυτό!

 

Ούτε 'μένα, γι αυτό έχω router που δουλεύει με ρεύμα απ' την ΔΕΗ, δεν έχει ενσωματωμένο αντιδραστήρα με πλουτώνιο.  :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...