Προς το περιεχόμενο

Η εταιρεία BMW κλείδωσε και παγίδευσε στο εσωτερικό οχήματος, τον κλέφτη του


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε λιγο θα μας πουν οτι ο κλεφτης ειχε και λοστο μαζι του αλλα, επειδη εξω εκανε ψοφοκρυο προτιμησε να μην σπασει το τζαμι.

Η ολη ιστορια ειναι μια μπαρουφα για να κανει την διαφημιση της η συγκεκριμενη αυτοκινητοβιομηχανια..

Ενα πρεζονι εκλεψε το αυτοκινητο και τον πιασανε να κοιμαται μεσα σε αυτο. Μετα μπηκαν οι αναλογες σαλτσες στην ιστορια.

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σπάει το τζάμι εύκολα ειδικά αν είναι κλειστό τέρμα .εγώ για να το σπασω πέταξα μία πέτρα αρκετά μεγάλη και αντί να σπάσει γύρισε πίσω .

Μετά πήρα ένα σωλήνα με γωνιά και έσπασε .με το πόδι που δοκιμασα επίσης δεν έσπασε.

Αν είναι ανοιχτό σπάει και με το χέρι αν είναι κλειστό και πας όπως τα έργα να το σπάσεις νομίζω ότι θα σπάσεις το χέρι σου

δηλαδη πιστευεις οτι μπηκε στο αμαξι και το εβαλε μπροστα με τσιμπιδακι οπως ο μαγκαιβερ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το ψευδώνυμο σου και μόνο που θα πει μεθυσμένος ή ότι θες να είσαι φτιαγμένος καταλαβαίνω και την ερώτηση σου .εγώ είπα ότι ξέρω about τζάμι but you μου λες άλλα . O don't care πως μπήκε μέσα .το σχόλιο μου αφορά only το class

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γερμανικά εδώ και χρόνια όταν κλειδώνουν δεν ανοίγουν από μέσα, μπορεί να κλειδώσεις κάποιον με ασύρματο κλείδωμα και να μη μπορεί να βγει έξω εκτός αν σπάσει το τζάμι

 

αν υπάρχει λοιπόν σύστημα που να κλειδώνει το αυτοκίνητο για τον α ή β λόγο τότε πολύ απλά θα κλειδωθεί όποιος είναι μέσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη πιστευεις οτι μπηκε στο αμαξι και το εβαλε μπροστα με τσιμπιδακι οπως ο μαγκαιβερ;

 

 

Understand me?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σπάει το τζάμι εύκολα ειδικά αν είναι κλειστό τέρμα .εγώ για να το σπασω πέταξα μία πέτρα αρκετά μεγάλη και αντί να σπάσει γύρισε πίσω .

Μετά πήρα ένα σωλήνα με γωνιά και έσπασε .με το πόδι που δοκιμασα επίσης δεν έσπασε.

Αν είναι ανοιχτό σπάει και με το χέρι αν είναι κλειστό και πας όπως τα έργα να το σπάσεις νομίζω ότι θα σπάσεις το χέρι σου

Εγώ πάντως το 2010 έσπασα το πίσω τζάμι ενός BMW πολύ εύκολα.Απλά καρφώθηκα με την μηχανή επάνω του.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως το 2010 έσπασα το πίσω τζάμι ενός BMW πολύ εύκολα.Απλά καρφώθηκα με την μηχανή επάνω του.

Έλα ρε θηρίο πως τα κατάφερες εγώ ακόμα και την σωλήνα που πήρα στο πρώτο χτύπημα ή σωλήνα γύρισε πίσω ,ζύγιζε και 3 κιλά πάνω κάτω .στο δεύτερο χτύπημα σημαδεψα με την γωνιά και έσπασε πολύ ευκολα .όλο αυτό έγινε γιατί δεν περίμενα να είναι τόσο ζορικο το τζάμι,πηγα πολύ χαλαρά στην αρχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ειδηση θα ηταν πιο ενδιαφερουσα αν ο κλεφτης ηταν επαγγελματιας . το οτι ηταν πρεζονι και οτι μπηκε μεσα και εγινε οτι εγινε δεν μου λεει πολλα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλα, σιγα την πρωτοπορεια της BMW. Το δικο μου Golf, οχι απλα τον κλειδωνει μεσα, αλλα παιρνει και μπροστα και με τα λαδια που καιει τα διοχετευει στην καμπινα και κλαριτο.

 

Οχι δεν εχει προβλημα το Golfaκι μου, ετσι ειναι οι προδιαγραφες (λεει). 16v πινει. 1 lt καθε 2.000 - 2.500 χιλ.

 

Απλα δεν εχω καταλαβει που παει το καμμενο λαδι. Αλλα οκ. Γερμανικη Τεχνολογια. Αδολφικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...