Προς το περιεχόμενο

Η εταιρεία BMW κλείδωσε και παγίδευσε στο εσωτερικό οχήματος, τον κλέφτη του


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Ο Μαυρικος λογικα θα εκτιμουσε την δυνατοτητα να μπορουσε να ανοιξει την πορτα του.

Αρκεί να είχε τις αισθήσεις του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Η δική μου ερμηνεία είναι:

- Ο ιδιοκτήτης άφησε τα κλειδιά-κάρτα στο αυτοκίνητο. Στα πάρκιν των σούπερ μάρκετ του Ντάλλας έχω πάθει σοκ βλέποντας ορισμένοι να αφήνουν όχι μόνο ξεκλείδωτο το αυτοκίνητο, αλλά και τη μηχανή ανοιχτή και να φεύγουν για ψώνια!!!

- Ο κακός δεν θα ήταν κλέφτης αυτοκινήτων, δοκίμασε κάμποσα χερούλια, βρήκε πόρτα ανοιχτή και μπήκε χωρίς jammers, hammers, hackers.

- Η αστυνομία πήρε την κλήση, εντόπισε με gps το όχημα, το περικύκλωσε και τον κλείδωσε κάνοντας ταυτόχρονα έφοδο, οπότε όχι να σπάσει τζάμι δεν τον έπαιρνε, θα προσευχόταν να μείνει κλειδωμένος... Τώρα θα μείνει κλειδωμένος. Στη μπουζού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην πληρώνεις τις δόσεις και να σε κλειδώσουν μεσα... ????????????????????????

μπαχαχαχαχ καλό! ΧΑΑχαα

Για μένα πάντως ένα είναι το ασφελέστερο αυτοκίνητο.

Αυτό: hummer

hummer-h2-sut-lift-kits-7.jpg

 

Χωρίς πλάκα...Αμα είχα τα λεφτά θα το έπαιρνα

Βέβαια μπορεί και όχι γιατί θα έπρεπε να πληρώνω τελή  κυκλοφορίας και άδειες σε τιμές στα ύψη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαχαχαχαχ καλό! ΧΑΑχαα

Για μένα πάντως ένα είναι το ασφελέστερο αυτοκίνητο.

Αυτό: hummer

hummer-h2-sut-lift-kits-7.jpg

 

Χωρίς πλάκα...Αμα είχα τα λεφτά θα το έπαιρνα

Βέβαια μπορεί και όχι γιατί θα έπρεπε να πληρώνω τελή  κυκλοφορίας και άδειες σε τιμές φούρνου!

υπάρχει και αυτό που το σβήνει το hammer (στο τέλος του βίντεο βάζουν εκρηκτικά και στα 2) 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαχαχαχαχ καλό! ΧΑΑχαα

Για μένα πάντως ένα είναι το ασφελέστερο αυτοκίνητο.

Αυτό: hummer

hummer-h2-sut-lift-kits-7.jpg

 

Χωρίς πλάκα...Αμα είχα τα λεφτά θα το έπαιρνα

Βέβαια μπορεί και όχι γιατί θα έπρεπε να πληρώνω τελή  κυκλοφορίας και άδειες σε τιμές στα ύψη.

 

 

προχτες ειχε ερθει μια ξανθια με τετοιο στο σουπερ μαρκετ και 3 ατομα της εκαναν κουμαντο πως θα ξεπαρκαρει απο τις 3 θεσεις που επιανε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που έχετε καταπιαστεί όλοι με το τζάμι και το πως μπήκε και το γιατί δε βγήκε, αλλά κανείς δεν ασχολήθηκε με το γεγονός, ότι κάποιος αγόρασε ένα αμάξι και στην ουσία δεν του ανήκει. Δεν έχετε καταλάβει, ότι σε λίγο δε θα μας ανήκει τίποτα και θα έχουμε απλά δικαιώματα χρήσης, άσχετα αν θα τα πληρώνουμε αδρά. Το παραμυθάκι ξεκίνησε από το software, αλλά έχει αρχίσει να πηγαίνει παντού.

Σε λίγο, θα μας ελέγχουν και τη σκέψη, άμεσα, όχι μέσω προπαγάνδας και πλύσης εγκεφάλου, όπως γίνεται σήμερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή φάση,πάντως για τα σχόλια που λένε για να σπάσει το τζάμι,και εμένα μου έκανε εντύπωση αλλά πιστεύω του την πέσανε οι μπάτσοι και δεν πρόλαβε να το σπάσει,τα λίγα δευτερόλεπτα δεν σου αφήνουν πολλά περιθώρια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή φάση,πάντως για τα σχόλια που λένε για να σπάσει το τζάμι,και εμένα μου έκανε εντύπωση αλλά πιστεύω του την πέσανε οι μπάτσοι και δεν πρόλαβε να το σπάσει,τα λίγα δευτερόλεπτα δεν σου αφήνουν πολλά περιθώρια 

 

Του την πεσανε οι αστυνομικοι και του χαλασανε τον υπνο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...