Προς το περιεχόμενο

Η εταιρεία BMW κλείδωσε και παγίδευσε στο εσωτερικό οχήματος, τον κλέφτη του


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο θα ελεγα, το μπροστα τζαμι δεν ειναι πολυ ευκολο να βγει απο μεσα για λογους εγκλωβισμού; ή αλλαξε αυτο; ή ξερω λαθος; dafaκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τροπος να σπασει το τζαμι σε χιλιαδες κομματακια και αθόρυβα διχως λοστούς πετρες και καγκουροσωληνες. Το εχω δει μπροστα στα ματια μου και πέφτει κατω σαν χαρτί.

Ετσι κλεβουν και οι κλέφτες..

Οπότε μη περιμένετε να ακουσετε σπάσιμο τζαμιού ποτε σας εκτος αν μιλαμε για πρεζάκια ή στουκα.

Ειναι σε μέγεθος τοσο μικρο οσο το νύχι σας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σπάει το τζάμι εύκολα ειδικά αν είναι κλειστό τέρμα .εγώ για να το σπασω πέταξα μία πέτρα αρκετά μεγάλη και αντί να σπάσει γύρισε πίσω .

Μετά πήρα ένα σωλήνα με γωνιά και έσπασε .με το πόδι που δοκιμασα επίσης δεν έσπασε.

Αν είναι ανοιχτό σπάει και με το χέρι αν είναι κλειστό και πας όπως τα έργα να το σπάσεις νομίζω ότι θα σπάσεις το χέρι σου

ενα οποιοδηποτε τζαμι για να σπασει το χτυπας στις ακρες οχι στην μεση που εχει σχετικη  ελαστικοτητα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τροπος να σπασει το τζαμι σε χιλιαδες κομματακια και αθόρυβα διχως λοστούς πετρες και καγκουροσωληνες. Το εχω δει μπροστα στα ματια μου και πέφτει κατω σαν χαρτί. Ετσι κλεβουν και οι κλέφτες.. Οπότε μη περιμένετε να ακουσετε σπάσιμο τζαμιού ποτε σας εκτος αν μιλαμε για πρεζάκια ή στουκα. Ειναι σε μέγεθος τοσο μικρο οσο το νύχι σας.

Συμφωνω. Το ξερω και εγω αλλα καλυτερα να μην μαθευτει γιατι θα γινει τη μουρλης(!)

Επισης στα καινιυργια BMW και Mercedes εχουν και συστημα πυρασφαλειας.

Και κλειδωμενο να ειναι ερμητικα κλειστα αμα βαλεις φωτια κατω απο τον προφυλακτηρα με ενα γκαζακι θα ξεκλειδωσει για λογους ασφαλειας.

Ειχα δει ενα σχετικο βιντεακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο προχωρημένο, αφού κλειδώσει τον κλέφτη μέσα σε 5 δεύτερα ανοίγει μια παροχή αναισθητικού αερίου και τέζα. 

Επίσης από το κάθισμα ξεπροβάλει ένα tazer και απελευθερώνει μια εκκένωση στον πισινό. 

 

:P  :P  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τροπος να σπασει το τζαμι σε χιλιαδες κομματακια και αθόρυβα διχως λοστούς πετρες και καγκουροσωληνες. Το εχω δει μπροστα στα ματια μου και πέφτει κατω σαν χαρτί.

Ετσι κλεβουν και οι κλέφτες..

Οπότε μη περιμένετε να ακουσετε σπάσιμο τζαμιού ποτε σας εκτος αν μιλαμε για πρεζάκια ή στουκα.

Ειναι σε μέγεθος τοσο μικρο οσο το νύχι σας.

Πολύ σίγουρο σε βλέπω .εντάξει για σένα αυτά είναι ρουτίνα αν κρίνω από τον τρόπο σου .τώρα αν το είδες κιόλας την ώρα που έκλεβαν θα εχεις πολύ καλό μάτι ή ακόμα θα είσαι και μάρτυρας ή τσιλιαδορος.τ ι να κάνουμε εμείς που δεν ξέρουμε να σπαμε τζάμια με τους καγκουροσωληνες μας θα μας μάθεις εσύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σπάνε τα τζάμια όπως βλέπουμε στις ταινίες, θέλει ειδικό εργαλείο, ένα που έχω ( για την δουλειά) είναι σε μέγεθος φακού μπρελόκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ποσο δυσκολο μας ειναι να αποδεχθουμε την ανωτερη τεχνολογια της BMW και καθε αλλης γερμανικης βιομηχανιας; Απο αυριο μετα απο αυτην την "ειδηση" ολοι αγοραζουμε γερμανικα, εχουν και μια οικονομια να υποστηριξουν οι καημενοι.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι γινεται αν κολλησει το συστημα ,απο νερα ας πουμε σε πλημμυρα;;

Θα σε πνιξει το αυτοκινητο;;;

 

Μπορει να τον πνιξει το αυτοκινητο αλλα τα σωστικα συνεργεια θα γλυτωσουν πολυτιμες εργατοωρες για την ανευρεση της σορου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έλεος το τζάμι σπάει εύκολα με το μέταλλο της ζώνης η τα μέταλλα από τα προσκέφαλα . Και φυσικά εννοώ τα πλαϊνά που είναι πιο λεπτά. Και όπως ανέφερε και ένας φίλος πιο πάνω πως κατάφερε ο κλέφτης να κλέψει ένα αυτοκίνητο τελευταίας τεχνολογίας . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...