Προς το περιεχόμενο

Οι πιο αντιπαθητικοι της tv


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εμενα η ερωτηση μου ειναι ποιος ειναι αυτος που σε κανει να ανοιξεις την τηελοραση? Τελευταια φορα που την ανοιξα ηταν πριν 8 χρονια 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρουτσικος,μακριδης με το κλάμα του που του έφαγαν τα λεφτά, Τατιάνα,Λαμπίρη, μια ξανθιά στην ερτ που λέει τις ειδήσεις.μα το Θεό για μπουκέτο είναι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η ερωτηση μου ειναι ποιος ειναι αυτος που σε κανει να ανοιξεις την τηελοραση? Τελευταια φορα που την ανοιξα ηταν πριν 8 χρονια

Χαχαχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η ερωτηση μου ειναι ποιος ειναι αυτος που σε κανει να ανοιξεις την τηελοραση? Τελευταια φορα που την ανοιξα ηταν πριν 8 χρονια 

 

Σώπα ρε μεγάλε! φαντάζομαι τόσες φορές που έχεις πει αυτό το ψέμα στα διάφορα forums θα σου έχει πάει η μύτη ....

 

για ηρεμήστε λίγο. όλοι... ΟΛΟΙ ... βλέπουμε τηλεόραση. απλά μερικοί δεν βλέπουν πχ ειδήσεις (όπως εγώ). βλέπω όμως ταινίες διάφορες ελληνικές ταινίες/σειρές.

ΥΓ: @ΤΣ, δυστυχώς η τηλεόραση μας έχει κουράσει με τα ίδια πρόσωπα. Δεν παίρνουν νέους. Προσωπικά 3/5 μου είναι αντιπαθητικοί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η ερωτηση μου ειναι ποιος ειναι αυτος που σε κανει να ανοιξεις την τηελοραση? Τελευταια φορα που την ανοιξα ηταν πριν 8 χρονια 

Σε νικάω, εγώ πριν 12 χρόνια την άνοιξα τελευταία φορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...