Προς το περιεχόμενο

Το Apple CarPlay είναι διαθέσιμο σε περισσότερα από 200 μοντέλα αυτοκινήτων


Sintranil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα έβαζα ποτέ στο αυτοκίνητο μου (που δεν έχω) οποιαδήποτε συσκευή με δικαιώματα, DRM, λειτουργικό που κάποιος άλλος αποφασίζει τι θα κάνει και πότε κλπ.

Και να υποθέσω φυσικά ότι λειτουργεί μόνο με προϊόντα της Apple;

Τότε η πάρε ένα αμάξι από τα 90ς, η φτιάξε ένα μόνος σου. Γιατί αλλιώς δύσκολακι.

 

Να στο πω αλλιώς. Φυσικά και θα πρέπει να αφήσεις κάποιον άλλον να αποφασίζει τι να κάνει και πότε, επειδή απλά ξέρει καλύτερα το αντικείμενο από σένα.

 

Επιπλέον το infotainment ενός αμαξιου είναι πολλά περισσότερα πλέον από μουσική και ναβι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ποσοι απ οσους απαντησανε παραπανω για κινεζιες και 3rd party πιστευετε οτι εχουν αγορασει δικο τους καινουριο αυτοκινητο τα τελευταια 5+ χρονια ή και γενικοτερα μην πω...?

 

Και εγω αν ειχα μεταχειρο toyota του 90 , κινεζια android απο το ebay θα του βαζα και θα κοροϊδευα τους αλλους ποσο "χαζοι" ειναι που πληρωσανε carplay για την built in κονσολα του καινουριου τους Mercedes/BMW/AUDI/VW κλπ

Είναι πολύ σκληρό αυτό που λες για τους συνανθρώπους σου και αυτό γιατί δεν κατάλαβες τι εννοούν.

Κανείς δεν κορόιδεψε κανένα και κανείς δεν μίλησε με αυτό το ύφος που περιγράφεις.

Αν διαβάσεις όλο το άρθρο θα δεις ότι λέει "Τα συστήματα αυτά ενσωματώνονται στα περισσότερα αυτοκίνητα με κόστος που ξεκινά περίπου από τα $499 και πολλές φορές συνδυάζουν και τις δύο προτάσεις"

Που σημαίνει ότι όλοι μιλάνε για εναλλακτικές και πιο φθηνές λύσεις από το να πληρώσεις $500 μόνο για το Android Auto ή του CarPlay και όχι για ολόκληρο το build-in σύστημα.

Επίσης δεν έχει καμία σχέση το αν μιλάω για κινεζιές με τα αν έχω καινούργιο αμάξι. Καμία !!!

Τώρα αν εσύ έχεις μεταχειρισμένο αμάξι και κοροϊδεύεις τους άλλους που έχουν Mercedes,(διότι αυτό μας λες ότι θάκανες) να ξέρεις ότι αυτό συμβαίνει μόνο σε σένα και μην βάζεις στο στόμα σου τους υπόλοιπους.

Σε παρακαλώ δηλαδή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Super Moderators

Δεν γινόταν να μην έχω κι εγώ carplay στο ταπεινό μου αμαξάκι... Έτσι για να συμπληρωθεί η ...οικογένεια! :P

 

 

post-40751-0-92283500-1491672019_thumb.jpg

post-40751-0-07359700-1491672041_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...