Προς το περιεχόμενο

KRUPS NESCAFÉ® Dolce Gusto Piccolo Ανθρακί/Κόκκινη + Gift Box @ 29€


vins

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βάζω εγώ το λινκ απλά θέλω να με ενημερώσετε αν αξίζει το μηχάνημα και αν βρίσκονται πιο φτηνές κάψουλες, ή ακόμα και αν γίνεται να ξανα γεμίζουν.

 

KRUPS NESCAFÉ® Dolce Gusto Piccolo + Gift Box
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

βάζω εγώ το λινκ απλά θέλω να με ενημερώσετε αν αξίζει το μηχάνημα και αν βρίσκονται πιο φτηνές κάψουλες, ή ακόμα και αν γίνεται να ξανα γεμίζουν.

 

KRUPS NESCAFÉ® Dolce Gusto Piccolo + Gift Box

 

 

Για το εξοχικο που την εχω ειναι "καλουτσικη", σε γενικες γραμμες για καθημερινη χρηση απλα οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

βάζω εγώ το λινκ απλά θέλω να με ενημερώσετε αν αξίζει το μηχάνημα και αν βρίσκονται πιο φτηνές κάψουλες, ή ακόμα και αν γίνεται να ξανα γεμίζουν.

 

KRUPS NESCAFÉ® Dolce Gusto Piccolo + Gift Box

 

 

Δεν υπάρχουν παρά ελάχιστες συμβατες για Dolce Gusto, σε όχι και τόσο φοβερή τιμή και ελάχιστη ποικιλία. Όσο για τις επαναγεμιζόμενες από σιλικόνη, δεν έχω διαβάσει και τα καλύτερα λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

βάζω εγώ το λινκ απλά θέλω να με ενημερώσετε αν αξίζει το μηχάνημα και αν βρίσκονται πιο φτηνές κάψουλες, ή ακόμα και αν γίνεται να ξανα γεμίζουν.

 

KRUPS NESCAFÉ® Dolce Gusto Piccolo + Gift Box

 

Το μηχάνημα το έχω 1 χρόνο στη δουλειά και κάνω 1 καφέ τη μέρα τουλάχιστον. Ξαναπήρα ένα για το σπίτι τώρα! Μην περιμένεις τρελά πράγματα, για κάψουλα καλό και γευστικό, απλά εμένα προσωπικά μου προσφέρει τρελή ευκολία. Για κάψουλες από τρίτους δε γνωρίζω μιας και δεν έχω ασχοληθεί ας απαντήσει κάποιος που ξέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

βάζω εγώ το λινκ απλά θέλω να με ενημερώσετε αν αξίζει το μηχάνημα και αν βρίσκονται πιο φτηνές κάψουλες, ή ακόμα και αν γίνεται να ξανα γεμίζουν.

 

KRUPS NESCAFÉ® Dolce Gusto Piccolo + Gift Box

 

Για μένα βγάζει ικανοποιητικό καφέ. Κάψουλες ξέρω ότι υπάρχουν συμβατές στα lidl αλλά και online αλλά δεν έχω δοκιμάσει. Ακόμα και οι αυθεντικές έχουν αρκετά καλή τιμή πάντως (για εσπρέσο, για ροφήματα είναι κάπως τσιμπημένες).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το εξοχικο που την εχω ειναι "καλουτσικη", σε γενικες γραμμες για καθημερινη χρηση απλα οχι.

Γιατί το λες αυτό? Νομίζω πως για κάποιον που θέλει εσπρεσάκια χωρίς πολλά πολλά είναι καλή επιλογή, Σε αυτήν την τιμή δε νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο.. Αν όντως υπάρχει πες για να την ακυρώσω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα βγάζει ικανοποιητικό καφέ. Κάψουλες ξέρω ότι υπάρχουν συμβατές στα lidl αλλά και online αλλά δεν έχω δοκιμάσει. Ακόμα και οι αυθεντικές έχουν αρκετά καλή τιμή πάντως (για εσπρέσο, για ροφήματα είναι κάπως τσιμπημένες).

 

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι στο λιντλ έχει μόνο για νεσπρέσσο. Έχεις δει Dolce Gusto;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το λες αυτό? Νομίζω πως για κάποιον που θέλει εσπρεσάκια χωρίς πολλά πολλά είναι καλή επιλογή, Σε αυτήν την τιμή δε νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο.. Αν όντως υπάρχει πες για να την ακυρώσω :D

Για μένα μια χαρά είναι, ειδικά με τόσα λεφτά. Επειδή πρόσφατα έπεσε στα χέρια μου δεν έχω δοκιμάσει πολλές κάψουλες, μόνο τις lugo και τις βρίσκω μια χαρά!

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι στο λιντλ έχει μόνο για νεσπρέσσο. Έχεις δει Dolce Gusto;

Μπορεί να έχεις δίκιο, έχω αυτή την εντύπωση αλλά δεν είμαι σίγουρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...