Προς το περιεχόμενο

Τι θα κάνετε τις γιορτές ?


Alithinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιθανόν αλλά δεν θα ήταν μετά κουραμπιέδες. :mad:

 

(είσαι ασεβής ως προς τους κουραμπιέδες :P :lol: )

Είμαι το ξέρω! Απλά το έγραψα με το που έφαγα δύο και σκέφτηκα αυτόματα ότι αν ήταν σιροπιαστοί θα έτρωγα άνετα άλλους δύο χωρίς να κολλήσει το στόμα μου! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι το ξέρω! Απλά το έγραψα με το που έφαγα δύο και σκέφτηκα αυτόματα ότι αν ήταν σιροπιαστοί θα έτρωγα άνετα άλλους δύο χωρίς να κολλήσει το στόμα μου! :D

Υπάρχει λύση γι' αυτό απλά σε κάνει λίγο.. πιο εύσωμο :D

Τρώς ένα μελομακάρονο, μετά άλλο ένα μελομακάρονο, μετά ένα κουραμπιέ, μετά ένα μελομακάρονο, μετά πάλι ένα μελομακάρονο, μετά ένα κουραμπιέ, μετά... <repeat>

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορι εχω χασει 10 κιλα.. μου αξιζει λιγη κραιπαλιτσα!! Η γυμναστικη δεν φευγει απο την ζωη μου.

 

 Και μένα.

Αφού δεν ήρθε ποτέ :-)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη συζητάμε εδώ πλιζ άσχετα για γυμναστικές και τέτοια, αυτά πείτε τα στο φίτνες θρεντ.

Ας κρατήσουμε ετούτο ανοιχτό σαν εορταστικό τσατ, όσοι πήγαν κάπου να γράφουν πόσο γαμάτα περάσαν, ή να γκρινιάξουν για το πόσο χάλια ήταν η φάση, και άλλοι να κάνουν ιντερνετικό παρεάκι όπως εγώ και ο τριλομπάιτ και να σχολιάζουν τα εορταστικά δρώμενα εξ αποστάσεως.

Και μια δήλωση σχετική με το θέμα, η μάνα δεν έβαλε καν φωτάκια στο μπαλκόνι και η γειτονια γενικοτερα είναι λίγο πεσμενη σε σχέση με παλιά στο θεμα της εξωτερικής διακόσμας. Οποτε ανέλαβα να πάρω φωτάκια. Τι χρώμα να τα πάρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη συζητάμε εδώ πλιζ άσχετα για γυμναστικές και τέτοια, αυτά πείτε τα στο φίτνες θρεντ.

Ας κρατήσουμε ετούτο ανοιχτό σαν εορταστικό τσατ, όσοι πήγαν κάπου να γράφουν πόσο γαμάτα περάσαν, ή να γκρινιάξουν για το πόσο χάλια ήταν η φάση, και άλλοι να κάνουν ιντερνετικό παρεάκι όπως εγώ και ο τριλομπάιτ και να σχολιάζουν τα εορταστικά δρώμενα εξ αποστάσεως.

Και μια δήλωση σχετική με το θέμα, η μάνα δεν έβαλε καν φωτάκια στο μπαλκόνι και η γειτονια γενικοτερα είναι λίγο πεσμενη σε σχέση με παλιά στο θεμα της εξωτερικής διακόσμας. Οποτε ανέλαβα να πάρω φωτάκια. Τι χρώμα να τα πάρω;

Σκούρο μαύρα. Τέλειο χρώμα :'D
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκούρο μαύρα. Τέλειο χρώμα :'D

υπάρχει και ανοιχτό μαύρο;

 

έχω δει κάποια λευκά που κάνουν κάτι πολύ elegant / υπόλευκο στο σκοτάδι. Προς τα κει προσανατολίζομαι.

όμώς πέτυχα και κάποια μπλε πολύ ξεχωριστά ονειρικά και κομψά.

το παν είναι να μην θυμίζουν καρναβάλι, και επειδη η περιγραφή στη συσκευασία δεν το διασφαλίζει αυτό, ας πει κάποιος συγκεκριμένα προ ϊόντα αν γνωρίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει και ανοιχτό μαύρο;

 

έχω δει κάποια λευκά που κάνουν κάτι πολύ elegant / υπόλευκο στο σκοτάδι. Προς τα κει προσανατολίζομαι.

όμώς πέτυχα και κάποια μπλε πολύ ξεχωριστά ονειρικά και κομψά.

το παν είναι να μην θυμίζουν καρναβάλι, και επειδη η περιγραφή στη συσκευασία δεν το διασφαλίζει αυτό, ας πει κάποιος συγκεκριμένα προ ϊόντα αν γνωρίζει

Πάρε άσπρα, δίνουν περισσότερη ζωντάνια στην κατάσταση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω ότι μου τη βαρέσει , απο καφέ/ποτό φαγητό με παρέα μέχρι να κάτσω μέσα να τρώω κ να παίζω videogames 
αν δεν έχω όρεξη να κάνω κάτι απλά δεν το κάνω , δεν μου λένε τίποτα τα συγγενολόια και οι φιέστες, τραπέζι θα κάνουμε αλλα λίγοι και καλοί 
Επίσης δε γουστάρω μπουζούκια (γενικά) και club (σε γιορτές ) , θέλω ηρεμία , δεν φεύγουν , εκεί είναι κ τις υπόλοιπες μέρες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...