Προς το περιεχόμενο

Ακούτε ραδιόφωνο και τι ακούτε;


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αφορμή αυτό:

http://www.lifo.gr/now/media/126080

 

(Μην αρχίσετε τα flames σιγά μη στεναχωρεθώ για τον ΔΟΛ, καλά να πάθουν, κτλ κτλ, άλλο είναι το θέμα μας)

 

Ακούτε ραδιόφωνο τα πρωϊνα/μεσημεριανά;

Και αν ναι, ποιους σταθμούς και ποιες εκπομπές;

 

Πείτε κυριώς FM ραδιόφωνο αλλά και προτάσεις για web δεκτές.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται, ειδικά στο αυτοκίνητο. Ακούω τοπικούς σταθμούς που παίζουν ελληνική μουσική. Καμιά φορά ακούω και αθλητικά (αναμεταδόσεις, όχι εκπομπές πλέον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ η ειρωνεία είναι ότι ο πρώτος σταθμός που άκουγα φανατικά ήταν ο City 99,5, δηλαδή ο πρώην Βήμα FM, τουλάχιστον σα συχνότητα. Θυμάμαι τότε είχε νεαρό Μπογδάνο, Κανέλλη, Ανδρέα Ρουμελιώτη, Πανούση, τότε για τα αθώα χρόνια είχε μεγάλο πλουραλισμό και κυρίως έπαιζε καλή μουσική. Ειδικά η εκπομπή της αδερφής της Κανέλλη κάτι Σάββατα μετά τα μεσάνυχτα, με παλιά λαϊκά, ήταν αρκετά δυνατή. 

 

Πλέον ακούω πιο πολύ όταν είμαι στο δρόμο, Red, Rock, Atlantis, Δίεση, Pepper και Μέντα. Σπίτι πιο πολύ youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RADIO PATRA 106.5, Derti 105.7, Xroma 102.1 (Πατρινες συχνοτητες). 

Πιο μικρος  Energy, Radio Deejay πρωινα με Τσαουσοπουλο αλλα και απογευματα, You FM 100.1, Fasma 99.7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποτε μπορώ ακούω πρωί σφαίρα τον αρναούτογλου λόγω του Λιανού που έχει φοβερό χιούμορ, καμια φορά ακούω πάλι πρωί τον Τσουβέλα νομίζω sport24 είναι.

 

Καθημερινά όμως εδώ και 3-4 χρόνια για μουσική απο την στιγμή που θα ανοίξω το  λάπτοπ μέχρι να το κλείσω ακούω https://www.vanillaradio.gr/ το deep flavor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη μερα λιγο απ ολα... Αθλητηκα σε Σκαι και Ερα σπορ, μουσικη στον rock fm, freedom.

 

Μετά τις 12 το βράδυ ακούω real fm. τον Κωνσταντίνο Λαβίθη. Ειναι το υπνωτικό μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...