Προς το περιεχόμενο

Ακούτε ραδιόφωνο και τι ακούτε;


saxos55

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω  αν ήταν δεν θα αγόραζα κινητό smpartphone αν δεν είχε ραδιόφωνο, βέβαια  είναι και το ιντερνετικο άλλα θέλει mb και αυτά τελειώνουν  ενώ αν έχει ραδιόφωνο αποκλειστικό δικό του είναι μια χαρά για εμένα τουλάχιστον

Συμφωνώ! Πάντα διαλέγω κινητά που έχουν ραδιόφωνο, ελπίζω να μη φτάσουμε σε σημείο να μη μπορούμε τέτοιο κινητό πλέον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ευτυχώς έχω κρατήσει ακόμα το παλιό κινητό sony ericson w200 κηνιταρες για την εποχή τους, ήταν ότι έπρεπε για μουσική και για ράδιο και με το παραπάνω, άλλα η τεχνολογία προχώρησε και θα προχωράει, τωρα ποιο κηνητο ειδα εβγαλε ακουστικα χωρις καρφι 3,5 οτι να ναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά καινούργια τηλέφωνα και ειδικά οι ναυαρχίδες δεν έχουν ραδιόφωνο. Δεν ξέρω γιατί το κάνουν.

 

Για να αποφύγουν εμάς τους ραδιοφωνάκηδες! d015.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως το κάναν, το ραδιόφωνο ήταν κάλο τότε εποχές 80 με 90  που δεν το πρόλαβα και πολύ, ξεκίνησα να ακούω τραγούδια σε ραδιόφωνο και εκεί άκουσα και πρώτη φορά τραγούδια όταν ήμουν 5 ετών το 95. Τώρα ακούς ένα τραγούδι θα το κόψει θα αρχίσει να λέει για ικα για ασφαλιστικά για πολίτικη για show biz  για χίλια δυο επίσης βάζουνε πάρα πολλές διαφημίσεις, και το χειρότερο ότι οι σταθμοι κλεινουν ο ενας πισω απο τον αλλον γιατι δεν εχουν λεφτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να ακουσω ραδιοφωνο κοντα 6 χρονια :P

 

Εύχομαι αυτό το θρεντ να σταθεί αφορμή να κάνεις μια νέα ραδιοφωνική αρχή! Ποτέ δεν είναι αργά για restart...(πςςςςς..   ας μεταφερθεί και αυτό στο γνωστό θρεντ με τις φράσεις μεγάλων ανδρών.. Sorry mods.. γαμώ τις εμπνεύσεις μου γαμώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς αν εξαιρέσεις κάποια λίγα ( off πχ ) οι ελληνικοί σταθμοί από άποψη ποικιλίας είναι για τα πανηγύρια αναμάσημα μια playlist 100 τραγούδια κι αυτό ήταν. Μόνο για ενημέρωση αλλά προσωπικά ειδήσεις και εκπομπές δεν ακούω από ράδιο οπότε δε ξέρω.

 

άκουγα σταθερά trippin radio πριν κάποια χρόνια αλλά έκλειεσε δυστυχώς

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ένας σταθμός που μου άρεσε πάρα πολύ με λίγες διαφημίσεις κιόλας και είχε τα καλύτερα λαϊκά χωρίς διακοπές  ή να κόβουν το τραγούδι  ήταν ο όασης 88 για αθηνα και για θεσσαλονικη στους 98  κρίμα δυστυχώς έχει κλείσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Ποιοι απ' αυτοί θεωρούνται καλύτεροι για ενημέρωση;

Σκάι 100.3

RealFM 97.8

Πρώτοπρόγραμμα 105.8

Στο κόκκινο 105.5
Θέμα FM 104.6
Alpha 98.9
Flash radio 96.0
Ελλάδα FM 94.3
Sky 24 93.4
Πρώτο πρόγραμμα 91.6
Παραπολιτικά 90.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακουω kiss fm κυριως,τωρα προσφατα αγορασα και ενα ιντερνετικο ραδιοφωνο και ακουω σταθμους απο ολο τον κοσμο οσοι εχετε (αλλα και μεσω κομπιουτερ) συντονιστειτε στο ιταλικο mc2 party φοβερο προγραμμα 

Επεξ/σία από czarjuly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...