Προς το περιεχόμενο

Avengers: Infinity War


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσοι το 'χουν δει σε καλή ποιότητα λένε οτι κατεβάζει ένα φεγγάρι από τροχιά :blink:

 

shit...

 

παντως ωραια τα λεει ο joe

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

I AM THANOS. I AM SUPREME.

https://streamable.com/5o44y


Τι τραβαει στο τελος και τους το πεταει? :mellow:

 

το φεγγαρι συμφωνα με την περιγραφη οσων το ειδαν απο κοντα.

αλλα δεν ξερω, πολυ underpowered μου φαινεται στο βιντεο, ακομη και με ενα πετραδι δεν επρεπε να ζοριζεται τοσο, για να χρησιμοποιησει την δυναμη του ΙG...

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanos-infinity-gauntlet-supreme.jpg

Πως και δε δειξανε hulk?

Επισης, ο bucky με το νεροπιστολο... που πας ρεεεε

Βασικα, που πατε ολοι σας ρε αμοιροι, τελευταιοι των τελευταιων...


I am incapable of error. Any result that displeases me I can simply reverse.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι αφού το δείξανε που το δείξανε στην Comic Con, για ποιον λόγο δεν το ανεβάζουν στο Youtube;

 

Από τα λίγα που είδα θα είναι έπος, όπως μας έχει συνηθίσει η Marvel τα τελευταία χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνει την διαφορά ο captain με την ασπίδα η ο spiderman. Βασικά αυτό μου θυμισε το μέτριο suicide squad. Και καλά φτιάχτηκε μία ομάδα να σταματήσει κάποιον αντίστοιχα δυνατο με τον superman και μου βαλανε μέσα όλους τους κομπάρσους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρησα στο  τραιλερ οτι οταν τραβαει το φεγγαρι που λενε ο thanos,στο γαντι του εχει μονο την μια πετρα κ πρεπει να ειναι η μπλε,αυτηπου του δινει ο λοκι δηλαδη.Οι υπολοιπες θεσεις φαινονται αδειες.Εκτος αν δν φαινεται καλα απο το τραιλερ που εχει διαρευσει

 

 

 

σε αυτη την φωτο φαινεται κ λιγο κιτρινο,ισως εχει 2 πετρες αλλα δν νομιζω να τις εχει ολες

post-158153-0-81135300-1500897851_thumb.png

 

https://streamable.com/c927m

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενα Infinity Gem ξεκιναει, αυτο εχει επιβεβαιωθει και απο τους σκηνοθετες της ταινιας. οποτε στο τελος της πρωτης ταινιας, τα μαζευει ολα και ολοκληρωνει το Infinity Gauntlet. στην δευτερη ταινια εχουμε την αντεπιθεση των εναπομεινοντων ηρωων και στο τελος το reset του MCU.

λογικα, αυτο που εχει στο footage ειναι το Space Gem, αυτο που ειχε ο Λοκι στο πρωτο Avengers και του το δινει τελικα τωρα. γιαυτο και μπορει να αλλαξει την τροχια του φεγγαριου. φαινεται ομως πως τα χρωματα των πετραδιων θα ειναι διαφορετικα στην ταινια, απο τα αντιστοιχα του κομικ.

 

gallery-1477496476-infinity-gems-1200-33


Θα κάνει την διαφορά ο captain με την ασπίδα η ο spiderman. Βασικά αυτό μου θυμισε το μέτριο suicide squad. Και καλά φτιάχτηκε μία ομάδα να σταματήσει κάποιον αντίστοιχα δυνατο με τον superman και μου βαλανε μέσα όλους τους κομπάρσους.

 

φτιαχτηκε μια ομαδα για να πολεμησει το κακο, ομως εξαιτιας της δημιουργηθηκε το κακο το οποιο πολεμανε. scriptwriting at its finest.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνει την διαφορά ο captain με την ασπίδα η ο spiderman. Βασικά αυτό μου θυμισε το μέτριο suicide squad. Και καλά φτιάχτηκε μία ομάδα να σταματήσει κάποιον αντίστοιχα δυνατο με τον superman και μου βαλανε μέσα όλους τους κομπάρσους.

Οτι να ναι ως συνηθως, δεν ειναι μονο clash of power levels η ταινια και το comic αντίστοιχα αλλιως θα εδειχνε μονο living tribunal/eternity/infinity κτλπ vs Thanos. Ολοι παιζουν το ρολο τους, o cap πχ ειναι για κατι τετοιο

 

credit-marvel-comics.jpg

 

Ναι cheesy motivational, make american great again κτλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια εννοείς?

 

το IW ειναι 2-part ταινια.

Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι αφού το δείξανε που το δείξανε στην Comic Con, για ποιον λόγο δεν το ανεβάζουν στο Youtube;

 

Από τα λίγα που είδα θα είναι έπος, όπως μας έχει συνηθίσει η Marvel τα τελευταία χρόνια.

 

γιατι η Comic Con δεν ειναι δωρεαν, αγοραζεις εισιτηρια για να μπεις. και το footage (οχι trailer) απο ταινιες οπως το IW, ειναι μεγαλος κραχτης. οποτε δεν τους συμφερει να τα βγαζουν ονλινε.

βεβαια θα μπορουσαν να ακολουθησουν το παραδειγμα της Blizzcon με τα VOD tickets..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...