Προς το περιεχόμενο

Μετά το LG G4 ποιά αγορά;


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σας.Θελω να αλλαξω το g4 που εχω λογω οθονης και μονο.Δεν εχω παραπονο απο την συσκευη αλλα κοιταζω με μεγαλυτερη οθονη στα 5.7 η ακομα καλυτερα 6αρα να εχει.Αυτο που με προβληματιζει απ οτι κοιταζω θελω να εχει εφαμιλη καμερα με του g4 σε φωτο κ βιντεο.Εκει κολαω και δε βρισκω κατι αναλογο.Καμμια προταση απο σας θα ηθελα.Να μην ξεπερναει τα 300 ευρω βεβαια και ας ειναι κ μεταχ/νο αρκει να ειναι αψογο.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας.Θελω να αλλαξω το g4 που εχω λογω οθονης και μονο.Δεν εχω παραπονο απο την συσκευη αλλα κοιταζω με μεγαλυτερη οθονη στα 5.7 η ακομα καλυτερα 6αρα να εχει.Αυτο που με προβληματιζει απ οτι κοιταζω θελω να εχει εφαμιλη καμερα με του g4 σε φωτο κ βιντεο.Εκει κολαω και δε βρισκω κατι αναλογο.Καμμια προταση απο σας θα ηθελα.Να μην ξεπερναει τα 300 ευρω βεβαια και ας ειναι κ μεταχ/νο αρκει να ειναι αψογο.Ευχαριστω.

http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G4,Motorola-Moto-X-Style/phones/9104,9553
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά νομιζω εχει κατώτερη καμερα το style απο το g4 , δεν εχει ουτε stabilization. Ανώτερες κάμερες νομίζω εχουν g5-s6-s7-p9 δεν ξερω αν μου διαφεύγει καποιο ακομα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά νομιζω εχει κατώτερη καμερα το style απο το g4 , δεν εχει ουτε stabilization. Ανώτερες κάμερες νομίζω εχουν g5-s6-s7-p9 δεν ξερω αν μου διαφεύγει καποιο ακομα.

Ναι αλλα μιλαμε για τα λεφτα που διαθετη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά νομιζω εχει κατώτερη καμερα το style απο το g4 , δεν εχει ουτε stabilization. Ανώτερες κάμερες νομίζω εχουν g5-s6-s7-p9 δεν ξερω αν μου διαφεύγει καποιο ακομα.

το ois δεν είναι το παν σε μια κάμερα υπάρχουν και άλλοι παράγοντες,  το style βγάζει το ίδιο καλές φώτο με το g4 άπλα χάνει στις λήψεις στο σκοτάδι λόγω ότι δεν έχει χειροκίνητες ρυθμίσεις όπως το lg ... άλλα αν τον ts δεν ενδιαφέρουν αυτές οι ρυθμίσεις δεν θα καταλάβει ποτέ την διάφορα

+ που κολλάνε αυτές συσκευές ο ts ζητάει από 5.7" έως 6" μέχρι 300€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ois δεν είναι το παν σε μια κάμερα υπάρχουν και άλλοι παράγοντες,  το style βγάζει το ίδιο καλές φώτο με το g4 άπλα χάνει στις λήψεις στο σκοτάδι λόγω ότι δεν έχει χειροκίνητες ρυθμίσεις όπως το lg ... άλλα αν τον ts δεν ενδιαφέρουν αυτές οι ρυθμίσεις δεν θα καταλάβει ποτέ την διάφορα

+ που κολλάνε αυτές συσκευές ο ts ζητάει από 5.7" έως 6" μέχρι 300€

Καλο φαινεται το motorola.Εαν βαλω ενα προγραμμα σαν το Camera FV-5 ας πουμε που ειναι πολυ καλο,δεν θα ερθει σχεδον στα ισα του η καμερα και το βραδυ;

Ναι αλλα μιλαμε για τα λεφτα που διαθετη

Σκεφτομαι φιλε να δωσω το G4 και να βαλω τα παραπανω χρηματα αν αξιζει κατι και χρειασθει.Ειπα οτι θα κοιταξω και για μεταχ/νο.Εαν βρω και κανα με 350 ας πουμε σε μεταχ/νο θα το δω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς να δώσεις μέχρι 350 δες και το 6p έχει και καλύτερη κάμερα από το g4

Ποιο ειναι αυτο το 6p φιλε; Απο οθονη εχει μεγαλυτερη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ειναι αυτο το 6p φιλε; Απο οθονη εχει μεγαλυτερη;

Nexus 6P. Απίστευτο εργαλείο. Είναι της Huawei, με 5.7" οθόνη και εμένα μου βγάζει 1.5 μέρα μπαταρία, έχει βγάλει και 2 με 4 ώρες screen on time. Πρώην κάτοχος G4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nexus 6P. Απίστευτο εργαλείο. Είναι της Huawei, με 5.7" οθόνη και εμένα μου βγάζει 1.5 μέρα μπαταρία, έχει βγάλει και 2 με 4 ώρες screen on time. Πρώην κάτοχος G4

Εισαι ευχαριστημενος ετσι; Απο καμερα/βιντεο τι λεει φιλε μου; Αντικειμενικα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...