Προς το περιεχόμενο

[remote control] Microsoft Media Remote Xbox One, 12€


led zeppelin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως λέει κι ο τίτλος Microsoft MS Media Remote Xbox One στον Κωτσόβολο μισοτιμής, 12 ευρώ.
 
http://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/xbox-one/periferiaka-xbox-one/142764-microsoft-ms-media-remote-xbox-one

https://www.skroutz.gr/s/8335905/Microsoft-Media-Remote-XBOX-One.html?from=drop
 
Καλές γιορτές σε όλους!!!

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση ρεφεραλ σκρουτζ
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά όταν αγοράζετε γενικά από τον Κωτσόβολο αυτές τις μέρες, αν έχετε mastercard χρησιμοποιήστε την. Xθες με το χειριστήριο που αγόρασα, κέρδισα 30ευρώ

 

mastercard.jpg

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τιμή του έπεσε και άλλο και συγκεκριμένα επιπλέον 50% του τίτλου. Το πήρα σήμερα το μεσημέρι απο megastore βουλιαγμένης στα 5,99€!!! Το ίδιο θα ισχύει και στα υπόλοιπα καταστήματα του Kώτσου. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδιά όταν αγοράζετε γενικά από τον Κωτσόβολο αυτές τις μέρες, αν έχετε mastercard χρησιμοποιήστε την χθες με το χειριστήριο που αγόρασα, κέρδισα 30ευρώ

 

Οι πιθανοτητες ειναι μικρες απο ο,τι ειδα Δευτερα που δοκιμασα, ετσι δεν την εγραψα καπου αφου καλυτερα να τα δωσουμε σε λαχεια. :P

 

Δυο αγορες, καμια "νικη". Ειναι για μολις 200 αγορες ολη την ημερα, για ολη την Ελλαδα.

 

Οπως στον Σκλαβενιτη πριν 1-2 μηνες, ειχα κανει 10 αγορες, κανενα 100αρικο χαλασα και κερδισα μονο μια φορα το ταλιρακι.

 

Αν καποιος ειναι να παρει ετσι και αλλιως κατι βεβαια δεν χανει τιποτα να δοκιμασει. Εγω ομως πηγα ειδικα για να δοκιμασω την τυχη μου αγοραζοντας 2 πραγματα που μπορουσα να παρω απο κοντα μου και λιγο φτηνοτερα και αποδειχθηκε οτι εκανα λαθος. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πιθανοτητες ειναι μικρες απο ο,τι ειδα Δευτερα που δοκιμασα, ετσι δεν την εγραψα καπου αφου καλυτερα να τα δωσουμε σε λαχεια. :P

 

Δυο αγορες, καμια "νικη". Ειναι για μολις 200 αγορες ολη την ημερα, για ολη την Ελλαδα.

 

Οπως στον Σκλαβενιτη πριν 1-2 μηνες, ειχα κανει 10 αγορες, κανενα 100αρικο χαλασα και κερδισα μονο μια φορα το ταλιρακι.

 

Αν καποιος ειναι να παρει ετσι και αλλιως κατι βεβαια δεν χανει τιποτα να δοκιμασει. Εγω ομως πηγα ειδικα για να δοκιμασω την τυχη μου αγοραζοντας 2 πραγματα που μπορουσα να παρω απο κοντα μου και λιγο φτηνοτερα και αποδειχθηκε οτι εκανα λαθος. ;)

κι εμένα η υπάλληλος μου είπε πως ήμουν ο τρίτος που κέρδισε κουπόνι από το ταμείο της και αγόρασα βράδυ, όποτε ναι μικρές οι πιθανότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τιμή του έπεσε και άλλο και συγκεκριμένα επιπλέον 50% του τίτλου. Το πήρα σήμερα το μεσημέρι απο megastore βουλιαγμένης στα 5,99€!!! Το ίδιο θα ισχύει και στα υπόλοιπα καταστήματα του Kώτσου. ;)

Ειςαι σίγουρος για την τιμή; Στο site δείχνει την τιμή του θέματος ακόμα. Δυστυχώς εχει τελειώσει απο όλα τα καταστήματα Θεσσαλονίκη.. Επίσης, αν γνωρίζει κάποιος, εχει νόημα η αγορά του αν δεν εχει κάποιος kinect; Πήγα να σετάρω τηλεοπτικό δεκτή πάνω στο Xbox και μου ζήτησε το kinect ή κάποιο καλώδιο ir. Μήπως το Xbox απο μόνο του δεν λειτουργεί με το remote του θέματος;

 

Edit: απο οτι είδα και το Xbox εχει ir, απλά χρειάζεσαι kinect ή καλώδιο ir όταν θέλεις να συνδέσεις τηλεοπτικό δεκτή κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σιγουρότατος για την τιμή, μπορώ αν θέλετε να σας επισυνάψω και απόδειξη αγοράς. Δεν μπορεί να έκαναν χάρη μόνο σε εμένα, ο υπάλληλος μου είπε ξεκάθαρα ότι η τιμή του έπεσε και άλλο στα 6 ευρώ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ! Πήρα τηλ για να μάθω διαθεσιμότητα για καταστήματα και μου είπαν οτι υπάρχει, παρόλο που δεν φαίνεται στο σάιτ τους. Για την τιμή μου είπαν οτι κάνει 9.99. Τι να πω αν δεν μπορούν να συνεννοηθούν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...