Προς το περιεχόμενο

Με Beast Mode θα κυκλοφορήσει το Samsung Galaxy S8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με πληροφορίες, η Samsung αναμένεται να πάει τα πράγματα ένα βήμα παραπέρα με το Galaxy S8, σε όλους τους τομείς.

Η Κορεάτικη εταιρεία υπέβαλλε τα απαραίτητα έγγραφα για να κατοχυρώσει την ονομασία/ brand “Beast Mode” στην Ευρωπαϊκή Ένωση, και από ότι λέγεται –γιατί δεν υπάρχουν ακόμη ασφαλείς πληροφορίες- πρόκειται για ένα χαρακτηριστικό που θα διαθέτουν smartphones, tablets και φορητοί υπολογιστές.

 

Ορισμένοι, υποθέτουν ότι πρόκειται για ένα χαρακτηριστικό που θα δούμε πρώτα στο Galaxy S8 και το οποίο θα συνοδεύει τα χαρακτηριστικά Games και High-Performance (που διαθέτει η σειρά Galaxy S7 για παράδειγμα).

 

Ενδεχομένως, εξαιτίας της ονομασίας που επέλεξε η Samsung και επειδή τελευταία γίνεται ντόρος για την εικονική πραγματικότητα, να είναι μία λειτουργία που ανεβάζει την απόδοση της συσκευής (κάποιου είδους… overclocking;) στην περίπτωση που ο χρήστης το χρησιμοποιήσει για εμπειρίες VR.

 

Όπως και να έχει πάντως, το Galaxy S8 θα είναι… τέρας, αφού αναμένεται να εξοπλίζεται μπόλικη RAM (κάποιοι κάνουν λόγο για 8GB) και το Qualcomm Snapdragon 835 SoC, με στερεοφωνικά ηχεία Harman Kardon στην πρόσοψη, με αισθητήρα δαχτυλικών αποτυπωμάτων κάτω από την οθόνη που θα λειτουργεί με υπέρηχους και με Bluetooth 5.0. Βεβαίως, με όλα αυτά, μην περιμένετε να στοιχίζει λιγότερο από τον προκάτοχό του.

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8gb RAM; Αλήθεια τώρα; όταν άλλες συσκευές δουλεύουν απροβλημάτιστα και με τρελό multitasking με μόνο 2gb ram; τα συμπεράσματα δικά σας..

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζευω απο τώρα , θα έχουμε δυσκολο χειμωνα , εν αναγκη θα κυκλοφορώ τυλιγμένος με 2 κουβερτες αλλα αυτο με το beast mode , δεν θα το χάσω

  • Like 28
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8gb RAM; Αλήθεια τώρα; όταν άλλες συσκευές δουλεύουν απροβλημάτιστα και με τρελό multitasking με μόνο 2gb ram; τα συμπεράσματα δικά σας..

Android Δικέ μου...!!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Android Δικέ μου...!!!

Ε μα καταντάει γελοίο.. 8gb ram έχω στο pc μου.. δεν θέλω να γίνω ο γνωστός κουραστικός που θίγει iOS με android αλλά τα 8ram σε μια συσκευή κινητής τηλεφωνίας, μου ακούγεται σαν ανέκδοτο! Και είμαι σίγουρος ότι πάλι θα έχει εφαρμογές που κρασάρουν και σίγουρα περιμένω speed test με iPhone 7 να δω ποσό multitask θα κρατάνε στην μνήμη αυτά τα 8..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω Harman Kardon Ηχεια Stereo Επιτελους , αν ειναι δυνατον 800 + Κινητα και να εχουν Mono sound , Θελω  APTX HD codec + bluetooth 5 , τωρα για τα παιχνιδια Beast mode Κτλ σε οθονουλα τοσο μικρη δεν ενδιαφερομαι , φορητο Gaming για μενα θελει πανω απο 10"ιντζες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω Harman Kardon Ηχεια Stereo Επιτελους , αν ειναι δυνατον 800 + Κινητα και να εχουν Mono sound , Θελω  APTX HD codec + bluetooth 5 , τωρα για τα παιχνιδια Beast mode Κτλ σε οθονουλα τοσο μικρη δεν ενδιαφερομαι , φορητο Gaming για μενα θελει πανω απο 10"ιντζες.

 

ξεχασες το να κανει και μια μακαροναδα αδελφε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...