Προς το περιεχόμενο

Sygic GPS Navigation (Europe) 16,99€


burst

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

Υπάρχει προσφορά στο site της Sygic

 

Premium Lifetime License (Europe) απο 49,99 -> 16,99 Euro

 

και

 

Premium + Traffic Lifetime License (Europe) απο 79,99 -> 23,99 Euro

 

Αντίστοιχα η προσφορά -70% ισχύει και για world maps

 

 

Link to site: https://eshop.sygic.com/en/

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω 2 χρόνο το συγκεκριμένο Gps στο iPhone. Το είχα πάρει 19,99 σε προσφορά. Κακό gps εκεί που το χρειάστηκα. Συχνά ανεβαίνω Β.Ελλαδα από Αθήνα από δρόμους χωρίς διόδια και δεν μου βρίσκει ποτέ διαδρομή. Αντίστοιχα το ΔΩΡΕΑΝ google maps μου βγάζει πολλές διαδρομές.

 

Σαν Gps σε μένα είναι άχρηστο τώρα κάτι σημεία poi που έχει μπορούμε να τα βρούμε και στο google..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι στη Θεσσαλονίκη με τη συχνότητα που ξηλώνονται οι δρόμοι λόγω έργων ειδικά στα δυτικά και γίνονται συνέχεια νέες παρακάμψεις και προσωρινοί παράδρομοι κλπ οι χάρτες δεν προλαβαίνουν να ανανεωθούν και να είναι 100% αξιόπιστοι. Αλλά προσωπικά σαν interface και ποιότητα στη περιστασιακή χρήση που κάνω με έχει βολέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια νομίζω. Και υπόψιν ότι κάποτε το licence δεν ίσχυε αν άλλαζες λειτουργικό (πχ το αγόρασα για android και μετά πήρα iPhone). Μπορούσες μόνο να το μεταφέρεις σε κινητό του ίδιου λειτουργικού. Πιθανότατα ισχύει ακόμη αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aψογο ειναι στο iphone 7 plus. Exei HEAD UP DISPLAY που σου δειχνει στο τζαμι τισ πληροφοριες.

19 ευρώ το πηρα και εγω με προσφορα πακετου απο το sygic store.Αθηνα δουλευει αψογα. Η διαφορα με το google δεν θελει ιντερνετ και εχει πολυ περισσοτερες δυνατοτητες. Φυσικα στα βασικα το google είναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κακό πρόγραμμα, με λάθος δρομολογήσεις και σε περίπτωση που αλλάξεις διαδρομή, από αυτήν που σου έχει προτείνει, αργεί πολύ να σου βγάλει καινούρια διαδρομή. Έχω λυπηθεί τα λεφτά που έδωσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα το καλύτερο είναι της HERE (Maps, WeGo, κλπ) και έχει cross-platform licence με βάση το email.

Καταπληκτικό, το μόνο που μπορώ να εμπιστευτώ πλήρως χωρίς να κοιτάζω προκαταβολικά το κινητό για το που/πως με στέλνει και που ακριβώς στρίβω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγοράσει το Sygic αλλά λόγω των κακών δρομολογήσεων χρησιμοποιώ το Here και εγώ. Θα του δώσω κάποια στιγμή και πάλι την ευκαιρία για να δω αν έχει βελτιωθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα για 3-4χρονια. Δεν εχει κανένα νοημα να το αγοράσεις απο την στιγμη που υπαρχei το google maps free και μάλιστα πολύ καλύτερο απο ολες τις απόψεις (δρόμους, pois, κτλ.)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...