Προς το περιεχόμενο

Sygic GPS Navigation (Europe) 16,99€


burst

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι το ξέρω, το Navigon είναι πολύ καλό αλλά σε γραφικά, μενου κλπ μου αρέσει το Sygic. Το navigon μου φαίνεται σαν παλιό κάπως, έχω δει φωτο του με 3d χάρτες αλλά οι Ελληνικοί δεν είναι. Επίσης δεν είναι τοσο ενημερωμένο, ενας δρόμος πχ (Αθήνα)  που έχει αλλάξει όνομα 2-3 χρόνια έχει μείνει με το παλιό του

 

Το Navigon 8.2.2 με το Navigon 5.7.2 ξέρεις τι διαφορες έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι το ξέρω, το Navigon είναι πολύ καλό αλλά σε γραφικά, μενου κλπ μου αρέσει το Sygic. Το navigon μου φαίνεται σαν παλιό κάπως, έχω δει φωτο του με 3d χάρτες αλλά οι Ελληνικοί δεν είναι. Επίσης δεν είναι τοσο ενημερωμένο, ενας δρόμος πχ (Αθήνα)  που έχει αλλάξει όνομα 2-3 χρόνια έχει μείνει με το παλιό του

 

Το Navigon 8.2.2 με το Navigon 5.7.2 ξέρεις τι διαφορες έχει;

 

Το πρωτο ειναι η εκδοση Amazon τωρα δεν ξερω τι διαφορα εχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παντως χτες με εσωσε που επρεπε να παω στο κεντρο μεσα στο χαμο που γινοταν με τη βροχη

Απεφυγα ολους τους δρομους με κινηση και εφτασα αρκετα συντομα χωρις να κολλησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Τα ίδια και με το 8άρι mls talk & drive, όποτε το χρειάστηκα κολλούσε και μόλις έκλεισε χρόνο με σύνολο 15-20 ώρες χρήσης τα έφτυσε. Αγορά με  την προσφορά της forthnet (+δώρο μειωμένη εγγύηση σε ένα χρόνο μόνο και χωρίς την προσφορά εγγύηση 2 χρόνια). 

 

Επανορθώνω τα προηγούμενα, το πήγα για επισκευή στην MLS, δέχτηκαν ότι είναι σε εγγύηση και το επισκεύασαν (ρίχνοντας καινούριο λογισμικό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τη στιγμή που το Google Maps άνοιξε το live traffic από στοιχεία χρηστών και υπολογίζει διαδρομές βάση real time κίνησης υπάρχει λογικός άνθρωπος που θα αγοράσει 3d party gps εφαρμογή και χάρτες;

Μία κατηγορία (όπως εγώ) είναι αυτοί που ταξιδεύουν συχνά στο εξωτερικό και ειδικά εκτός Ευρώπης που οι χρεώσεις περιαγωγής για δεδομένα είναι πανάκριβες. Έχω αγοράσει εδώ και αρκετά χρόνια τον παγκόσμιο χάρτη και με έχει σώσει πολλές φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα το sygic νομιζω οτι απλα δεν αξιζει για Ελλαδα, αλλα για εξωτερικο.

 

γιατι το λες αυτό? Εμενα μια χαρά με εξυπηρετει και εντος χώρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...