Προς το περιεχόμενο

Τον Ιανουάριο η κυκλοφορία του Android 7.1.1 Nougat στα Galaxy S7 και Galaxy S7 edge


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 S7 EDGE  το δευτερο DUOS. τα ρουταρησα απο την πρωτη στιγμη..10 ωρε πρπ ς sot  κ φορτιζω καθε τριτη μερα....με πολυ serfarisma,viber βιντεοκλησεις,πολυ chat κ πρπ 1 ωρα κλησεις...φυσικα εχουν βγει τα σκουπιδια που φορτωνει η sammy.............κ εχοντας δοκιμασει την Ν, ακομα η custom MM που φοραει ,παει καλυτερα σε αυτονομια κ επιδοσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi με μπαταρια 4100mah και κόστος λιγότερο απο 200, γατακια. Ενω υπάρχει το Android 6 εγω κραταω το 5.1.1. γιατι ειμαι απολυτα ευχαριστημένος.

Αλλά για να μη βγαινω way oftopic πολυ ομοροφο το S7 ρε παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζ953rr μπράβο σου!

Έβγαλες εκτός εγγύησης, με το που τα αγόρασες, 2 κινητά αξίας 600€ το καθένα!

Κι αυτό για να σου κρατάει λίγο παραπάνω η μπαταρία.

Θα πρέπει να νιώθεις πολύ έξυπνος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 S7 EDGE  το δευτερο DUOS. τα ρουταρησα απο την πρωτη στιγμη..10 ωρε πρπ ς sot  κ φορτιζω καθε τριτη μερα....με πολυ serfarisma,viber βιντεοκλησεις,πολυ chat κ πρπ 1 ωρα κλησεις...φυσικα εχουν βγει τα σκουπιδια που φορτωνει η sammy.............κ εχοντας δοκιμασει την Ν, ακομα η custom MM που φοραει ,παει καλυτερα σε αυτονομια κ επιδοσεις

σου ευχομαι να μην σου δημιουργηθει ενα απο τα 2 βασικα θεματα που εβγαλε το s7 ,οθονη και ακουστικο (εμενα εχει τριγμους το ακουστικο που ειναι θεμα πλακεττας και θα παει για επιδιορωση εντος εγγυησης ) αλλα και 2 τηλ?σαν jack pot μου ακουγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...