Προς το περιεχόμενο

[Monitor-TV] LG 22MT48DF,21.5", FHD, 99€ @ Κωτσόβολος, Mediamarkt [ΤΕΛΟΣ]


SterThess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εβαλα κατι λαμπεσ

 

δεν μειωνεται γιατι?

βρε παιδια δεν το αφαιρει σε μενα :(

Έχεις δίκιο , μάλλον δεν ισχύει πλέον το κουπούνι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω την γνωμη σας ρε παιδια...Εγω που σκεφτομαι να αγορασω αμεσα μια οθονη για το pc μου τι γνωμη εχετε; Αυτην την στιγμη εχω μια 20ρα samsung(πανω απο 5 χρονια)δεν ειναι full hd την εχω βαρεθει πια.. Η χρηση του pc μου ειναι κατα κυριο λογο για σερφαρισμα και σπανιως καμια ταινιουλα...Παιχνιδια δεν παιζω και δεν εχω σκοπο να παιξω ουτε στο μελλον καθοτι εχω της κονσολες μου!...Αυτη αραγε εχει καλα χρωματα και γωνια θεασης; Τι πιστευεται δεν θα εχω αρκετα μεγαλη διαφορα σε σχεση με αυτην που εχω τωρα; Την εχει κανενας απο εδω.. Και κατι ακομα ΣΟΒΑΡΟ και εδω ειναι που θελω τα φωτα των ειδικων,εχω στο δωματιο μου και μια 32ρα full hd και την εχω μονο για να παιζω παιχνιδια,  PS4 και Χbox one εχω πανω της...Καπου καπου ομως βλεπω και καμια ταινιουλα..Ποιο ειναι το θεμα μου τωρα,η καρτα γραφικων μου εχει μονον μια εξοδο hdmi και οπως καταλαβαινετε αν αγορασω την οθονη θα μου την φαει αυτη! Εχει ομως και dvi θυρα η καρτα γραφικων μου και αυτο που θελω να μαθω ειναι τι να κανω,με εναν ανταπτορα dvi που να βγαζει υποδοχη hdmi και εκει να συνδεσω την 32αραTV μου ισως; Ετσι ομως θα βλεπω full hd και στην 32αρα TV μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον κωτσόβολο ισχύει και για παραγγελία online και παραλαβή κ πληρωμή (αύριο) σε κατάστημα? Γιατί βλέπω αφήνει να γίνει παραγγελία έτσι, ενώ στη σκούπα που είναι μαζί στο newsletter όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γινεται παραλαβη απο το καταστημα.

Τσιμπησα ενα γιατι το χρειαζομουν για το pi μου. Ευχαριστω sterthess

Πλέον γίνεται παραλαβή από κατάστημα, οπότε έχει δωροεπιταγή €10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΜΜ: Εχω φαει πανω απο μια ωρα για να κανω μια... "υποθετικη" αγορα! (λεω υποθετικη γιατι α) σερνεται το σαιτ και β) επειδη δεν φαινεται να παιζει το κουπονι οποτε ανοιξε η σελιδα τουλαχιστον, μετα απο λεπτα σε καθε κλικ αναμονης) . Μονο σε προιοντα που δεν ειναι σε προσφορα αφαιρει το 10ευρω,  αρα συμφερουσα αγορα δεν βλεπω εγω προσωπικα.

Ας κρατησουν το 10ευρω *x ατομα που θα εδιναν για εκπτωση μιας και δεν το δινουν πλεον, για να φτιαξουν το site και να μην κρεμαει ετσι. Απαραδεκτο!  :mad:  :devil:  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα κατι λαμπεσ

 

δεν μειωνεται γιατι?

βρε παιδια δεν το αφαιρει σε μενα :(

 

Μάλλον έληξε, μέχρι χτες βράδυ στις 03:00 έκανε την αφαίρεση κανονικά, τώρα ενώ το δέχεται η τιμή δεν αλλάζει.

 

Πείτε μου και μένα κάτι, 22 ίντσες για 1920x1080 ανάλυση είναι πολύ λίγες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κουπόνι δεν παίζει στο MM για την τηλεόραση πλέον.

Η μόνη έκπτωση φαίνεται να είναι η δωροεπιταγή €10 από κωτσόβολο για παραλαβή από κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κυριολεκτικα κατι καλυτερο στα χρηματα αυτα δεν παιζει ουτως ή αλλως,γιατι το ψειριζετε παραπανω απο οσο πρεπει ορισμενοι.

 

Ναι οι 22ιντσες(21.5)ειναι οκ για full hd αναλυση(ιδανικα οι 24).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...