Προς το περιεχόμενο

[Monitor-TV] LG 22MT48DF,21.5", FHD, 99€ @ Κωτσόβολος, Mediamarkt [ΤΕΛΟΣ]


SterThess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι βεβαια.

 

Οριστε και δυο εικονες για να καταλαβετε πως ειναι η ενδειξη για οσα εχουν δωροεπιταγη:

 

attachicon.gifdoroepitagi.png

 

attachicon.gifdoroepitagi ps4.png

 

αύριο εάν δεν δίνει την ακυρώνω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όποιος θέλει να ρίξει άκυρο στον Κώτσο, μην περιμένει 20λεπτάκι στην αναμονή, άκυρο θα φάει με την σειρά του.

 

Στέλνεις λέει mail στο [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην παρέλαβα σήμερα απο MM. Στα 91€ που μου βγήκε είναι λουκούμι! Ευχαριστώ πολύ τον Ts και τον συνφορουμίτη που ανέφερε την έκπτωση με το κουπόνι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην παρέλαβα σήμερα απο MM. Στα 91€ που μου βγήκε είναι λουκούμι! Ευχαριστώ πολύ τον Ts και τον συνφορουμίτη που ανέφερε την έκπτωση με το κουπόνι. :)

Καλορίζικη! Τα τσακάλια εδώ στο Insomnia είναι σωτήρες τσεπών , τι να λέμε τώρα...  

Αύριο μου είπαν ότι θα ενημερώσουν για το πότε θα έχουν απόθεμα ( περιμένουν απάντηση από την LG ).  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10ευρη ο Κωτσοβολος δινει σε συγκεκριμενα προιοντα που εχουν την σχετικη σημανση. ΜΟΝΟ σε εκεινα. Και γινεται σε επομενη αγορα 5-1 εως 8-1 και ανω των 75 ευρω, η εξαργυρωση της. Ισχυει εδω και αρκετες ημερες. Αν υπαρχει σχετικη αναφορα στο θεμα, κακως γραφτηκε οτι η τηλεοραση του θεματος δινει δωροεπιταγη. ΔΕΝ δινει.

Τελικά πήρα 10εύρη. Για 89 Ε είναι πολύ καλή αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελικά πήρα 10εύρη. Για 89 Ε είναι πολύ καλή αγορά.

 

Ειχε σημανση οταν εκανες παραγγελια μηπως; Αν δεν ειχε εξαρχης, εχει πλακα το πραγμα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε σημανση οταν εκανες παραγγελια μηπως; Αν δεν ειχε εξαρχης, εχει πλακα το πραγμα. ;)

Όχι δεν είχε καμία σήμανση. Το banner που έχει στην πρώτη σελίδα ο κώτσος δεν θέτει θέμα σήμανσης. [http://www.kotsovolos.gr/site/promocontent.jsp?cmsid=17012]

 

αυτό σας έλεγα από χτες. ότι αγορά κάνεις με παραλαβή από κατάστημα άνω των 75 Ε έχει δωροεπιταγή 10 Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριζει κανεις ποτε θα ξεκινησει να στελνει παραγγελιες  ο κοτσοβολος ?

ο κοτσοβολος μου στελνει tracking Number 7 το πρωι , το site της taxydromikhs δεν δουλευει , στις παραγγελιες μου γραφει ακομα υπο εκτελεση.. ελλας το μεγαλειο σου .... χαρουμενο 2017

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο κοτσοβολος μου στελνει tracking Number 7 το πρωι , το site της taxydromikhs δεν δουλευει , στις παραγγελιες μου γραφει ακομα υπο εκτελεση.. ελλας το μεγαλειο σου .... χαρουμενο 2017

Το ότι θες να κάνεις ακύρωση και καλείς τηλεφωνικά (ε ναι, πως αλλιώς; ) και σου λένε στείλε μήνυμα στο τάδε μειλ; - ενώ ας πούμε δεν μπορούν να κάνουν την ακύρωση επιτόπου εκείνοι.

Στέλνεις μήνυμα, δεν το κοιτάζει κανείς ποτέ (ποτέ όμως, πάνω από 4 φορές μου έχει τύχει αυτό). Σκάει μύτη ο κούριερ, η παραγγελία σας, λέει. Τρώει άκυρο ο άνθρωπος χωρίς να φταίει.

Αγαπάμε Κωτσόβολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...