Προς το περιεχόμενο

Survivor ΣΚΑΪ - (ΠΡΟΣΟΧΗ: OXI SPOILERS! 3days ban στους παραβάτες)


arnold94

  

568 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιον παικτη/ες υποστηρίζεις?

    • Γιώργος Αγγελόπουλος
    • Κωσταντίνος Βασάλος
    • Μάριος Ιωαννίδης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψοφιμι αλλα συνεχεια την βλεπω να νικαει σε καθε αγωνισμα.

 

Ο Σπαλιαρας λογικα θα παρει πουλους την επομενη φορα.Οσο για τον Δημητρη τον ανεργο που εφυγε το μονο που τον εβλεπα να κανει ηταν να κλαψουριζει και να αγναντευει την θαλασσα προφανως σκεπτομενος σουβλακια μιας και τα ειχε τα κιλακια του.

 

Αν τα αγωνίσματα ήταν χωρίς το τελευταίο μέρος τους, που είναι καθαρά κολοφαρδία και τίποτα άλλο, η πασχάλη (και άλλοι υποτίθεται γυμνασμένοι και σφίχτερμαν/σφίχτεργούμαν) θα είχε χάσει σε όλα. Σήμερα είχε μείνει μέτρα πίσω από την αντίπαλο και αγκομαχούσε σαν ψωράλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • mylo

    4567

  • McNerd

    4242

  • Heybro

    3765

  • g_alkis

    3532

Αν τα αγωνίσματα ήταν χωρίς το τελευταίο μέρος τους, που είναι καθαρά κολοφαρδία και τίποτα άλλο, η πασχάλη (και άλλοι υποτίθεται γυμνασμένοι και σφίχτερμαν/σφίχτεργούμαν) θα είχε χάσει σε όλα. Σήμερα είχε μείνει μέτρα πίσω από την αντίπαλο και αγκομαχούσε σαν ψωράλογο.

Ειδικά για το σφαλιάρα δεν το περίμενα , ειχε σώμα φέτες και δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι survivor ρε παιδιά? έτσι και χειρότερα έχω περάσει σε freecamp. 

 

Ότι θα αντέξει ο Bo 1 βδομάδα εκεί με 1 βραστή πατάτα για μεσημεριανό? ή ο Σπαλιάρας χωρίς να αυτώσει και τις καρύδες. Ααααασε ρε.

 

Αλλά με 1.700€ και βραστό ξύλο θα έτρωγα.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα και εγω πιστευα οτι ειναι ψιλο μαπα σε σχεση με του 2005 (Ελλαδα-τουρκια),οντως ειναι χειρότερο αλλα βλεπεται χαλαρα.

Ελπιζω στη συνεχεια,αφου φυγουν μερικοι να βαλουν ομαδικες δοκιμασιες με καμια εως 3 επαναληψεις.

 

Απο το γυαλι ολα ευκολα φαινονται σε εμας τους καναπεδατους,ομως δεν ειναι ετσι,μην φας 2 μερες καθολου ή ελαχιστα και κοιμησου και σε κανενα παγκακι και τα λεμε.

 

Απο τους μαχητες ο πανος μου ειναι ο πιο αντιπαθης,μου θυμιζει τους γλοιώδεις δαπιτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκαις υπάρχουν πουθενά για κατέβασμα?

 

Εννοώ σε κάνα τορεντ στυλ γιατί στο YouTube κάποια που βρήκα είτε κολλάνε είτε έχουν λάθος συγχρονισμό ήχου εικόνας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκαις υπάρχουν πουθενά για κατέβασμα?

 

Εννοώ σε κάνα τορεντ στυλ γιατί στο YouTube κάποια που βρήκα είτε κολλάνε είτε έχουν λάθος συγχρονισμό ήχου εικόνας?

 

Εδω στο web tv

http://www.skai.gr/player/TV/?mmid=285641

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά για το σφαλιάρα δεν το περίμενα , ειχε σώμα φέτες και δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του.

Κοιτα το υψος δε τον βοηθα αλλα για το σωμα... το οτι κανει καποιος βαρη και τρωει καλα δε σημαινει οτι εχει και αντοχες. Η αντοχη θελει αλλη δουλεια θελει αεροβια και πολλοι δε κανουν καν.

 

Τετοια αγωνισματα θελουν αντιστοιχη προπονηση, να συνδυαζεις ασκησεις δυναμης με ταχυτητας. Εγω ειχα παει στο Legion και ηθελα να εχω αξιοπρεπη παρουσια για τον εαυτο μο, οποτε εκανε ειδικη προπονηση εκτος τζιμ

 

Βεβαια ολα ειναι πιο δυσκολα αν δε κοιμασαι κ δε τρως καλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=kRH3YuF88Qc

 

αρχισανε τα κατινιασματα, θα το δω και εγω  :P

Πωπω γκρίνια... 

 

Για όνομα...  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάσαμε και τους βύζους της Καλλέργη...πω γκαντεμιά...έλεος δλδ. Οι καλύτερες γκόμενες φεύγουν νωρίς. Άντε να κάνει η Λάουρα κανα μπανάκι τουλάχιστον.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ελληνικό survivor είναι παραγωγή και καρμπόν του τουρκικού που προβάλλεται στο TV8, το τουρκικό είναι μερικά επεισόδια πιο μπροστά. Εννοείτε στο ίδιο μέρος, τα ίδια αγωνίσματα κοκ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...