Προς το περιεχόμενο

TV box με ενσωματωμένο επίγειο και δορυφορικό δέκτη


panosss567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες νομιζω το dvb-t2 δεν κανει για ελλαδα ειναι μονο το dvb-t .πιθανο να κανω και λαθος αλλα καλύτερα να το κοιταξει οποιος θελει για αγορα

Το έχω και λειτουργεί πολύ καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξερει κανεις αν αυτο http://m.banggood.com/MHL-to-HDMI-Cable-Adapter-For-Samsung-Galaxy-Tab-S-10_5-SM-T800T805-Tablet-p-1099981.html?rmmds=collection (που επισης εχει εκπτωση) λειτουργει για Note 4;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μερικά kii και είναι άριστα.

θα το έπαιρνα αλλά ειμαι κομπλέ και περιμένω να γίνει φτηνότερο το επόμενο με τον 912 η απο άλλη μάρκα με 905D.

Είναι άριστο πάντως και για εμένα ότι περισσότερο vfm στην αγορά ακόμα και με την κανονική του τιμή.

Μην το σκέφτεστε... αρπάξτε το όπως είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μερικά kii και είναι άριστα.

θα το έπαιρνα αλλά ειμαι κομπλέ και περιμένω να γίνει φτηνότερο το επόμενο με τον 912 η απο άλλη μάρκα με 905D.

Είναι άριστο πάντως και για εμένα ότι περισσότερο vfm στην αγορά ακόμα και με την κανονική του τιμή.

Μην το σκέφτεστε... αρπάξτε το όπως είναι.

Οι διαφορες με το καινουριο ειναι πιο δυνατος επεξεργαστης, 3gb ram αντι για 2 και στα υπολοιπα πανω κατω το ιδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω και λειτουργεί πολύ καλά

Μήπως υπάρχει η δυνατότητα για ένα μίνι review?

 

Έχω μερικά kii και είναι άριστα.

θα το έπαιρνα αλλά ειμαι κομπλέ και περιμένω να γίνει φτηνότερο το επόμενο με τον 912 η απο άλλη μάρκα με 905D.

Είναι άριστο πάντως και για εμένα ότι περισσότερο vfm στην αγορά ακόμα και με την κανονική του τιμή.

Μην το σκέφτεστε... αρπάξτε το όπως είναι.

Μήπως υπάρχει η δυνατότητα για ένα μίνι review?

 

Νομιζω πως κανεις λαθος και το εχουν αγορασει και δοκιμασει παιδια απο το φορουμ το εν λογω κουτι.

Αν μπορείς στείλε το link από το φόρουμ εδώ μέσα.....thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως υπάρχει η δυνατότητα για ένα μίνι review?

 

Μήπως υπάρχει η δυνατότητα για ένα μίνι review?

 

Αν μπορείς στείλε το link από το φόρουμ εδώ μέσα.....thanks

http://www.insomnia.gr/topic/619012-επιγειο-δορυφορικο-και-iptv-simple-client-μαζι-σε-ενα/?fromsearch=1

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν αυτο http://m.banggood.com/MHL-to-HDMI-Cable-Adapter-For-Samsung-Galaxy-Tab-S-10_5-SM-T800T805-Tablet-p-1099981.html?rmmds=collection (που επισης εχει εκπτωση) λειτουργει για Note 4;

 

Αν εννοείς το Samsung Galaxy Note 4 τότε ναι, MHL υποστηρίζει.

Δεν είναι και καμία φοβερή προσφορά πάντως, όλα κάπου τόσο έχουν πάνω κάτω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς το Samsung Galaxy Note 4 τότε ναι, MHL υποστηρίζει.

Το Samsung Galaxy Note 4 υποστηριζει mhl αλλα με τον συγκεκριμενο ανταπτορα θα λειτουργει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που το έχει πάρει και έχει cosmote tv, έχει δοκιμάσει αν παίζει το cosmote tv go; (έχω το minix z64 android box και το cosmote tv go δεν παίζει, η εφαρμογή τρέχει αλλά όταν πάει να ξεκινήσει το βίντεο δεν κάνει τίποτα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Samsung Galaxy Note 4 υποστηριζει mhl αλλα με τον συγκεκριμενο ανταπτορα θα λειτουργει;

Δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά, αλλά γενικά η υποστήριξη MHL υποτίθεται ότι είναι backwards compatible. Το Note 4 υποστηρίζει MHL 3.0, που σημαίνει ότι κανονικά υποστηρίζει και τα προηγούμενα 2.0 και 1.0.

Απλά έχε στο νου σου ότι ένα κακής ποιότητας καλώδιο μπορεί μετά από λίγο να κάνει διακοπές, να χαλάσει πολύ πιο εύκολα με το βάλε-βγάλε κτλ.

 

Αν πάρεις ένα καλό MHL 3.0 adaptor θα φορτίζει καλύτερα το κινητό και θα υποστηρίζει και 4k περιεχόμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...