Προς το περιεχόμενο

TV box με ενσωματωμένο επίγειο και δορυφορικό δέκτη


panosss567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χθες δοκιμασα λιγο,και δεν συνδεοταν μεσω wifi, μου εβγαζε σφαλμα στο κωδικο και καλα/ θα ξανατσεκαρω σημερα και με καλωδιο/ σαν μενου δεν το λες και ομορφο, εκτος κι αν εχει σκινς που αλλαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ άκρη με το tracking δεν έβγαζα. Σήμερα παρέλαβα το kii pro. Τώρα θα το στήσω και θα ασχοληθώ.

tracking κάνουμε  στο site των ΕΛΤΑ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα σταματησε να δουλευει το τηλεχειριστηριο... το σεταρα με τβ κλπ, κολλησε... εβγαλα πριζα ξανασυνδεσα και απο τοτε ειναι σαν νεκρο... καμια ιδεα; ασυρματο πληκτρολογιο δουλευει, αλλα μερικα κουμπια ειναι μοναδικα στο τηλεκοντρολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέσαμε στην περίπτωση παιδιά.

Έχω πάρει ότι πουλάνε τα κινεζομάγαζα και πρώτη φορά τελωνείο.

Το ποιο πιθανό να ήταν μαζί με άλλα προϊόντα πιθανώς αξίας και μας πήρε και εμάς η "μπάλα"

Πρέπει να κάνουμε υπομονή.

Το θέμα είναι τουλάχιστον να μη βγει και σκάρτος ο δέκτης ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες από που καταλαβαίνετε ότι είναι τελωνείο ?

Εμένα η παραγγελία έγινε 17/01 και στο σαιτ των ΕΛΤΑ μου βγάζει μόνο αυτό:
ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ          21-01-2017 19:51   ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ     22-01-2017  13:11   ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ

 

Αυτό σημαίνει ότι είναι τελωνείο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ηδη χαλασε το καπακι του τηλεχειριστηριου. Επισης ειδα λιγο lag στον ηχο σε ενα καναλι. Σε ολα τα αλλα παιζει μια χαρα (μεχρι στιγμης). Το δοκιμασα και σαν δορυφορικο δεκτη, λειτουργει, αλλα δεν την εψαξα για το τι καναλια μπορω να βρω, το εβαλα στο αυτοματο και πετυχα κατι τελειως ακυρα καναλια. Ειδα και κανα 2-3 ταινιες - μια χαρα παιζει. Αδειασε το σαλονι απο ακομψα  κουτια και τηλεχειρηστηρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα σταματησε να δουλευει το τηλεχειριστηριο... το σεταρα με τβ κλπ, κολλησε... εβγαλα πριζα ξανασυνδεσα και απο τοτε ειναι σαν νεκρο... καμια ιδεα; ασυρματο πληκτρολογιο δουλευει, αλλα μερικα κουμπια ειναι μοναδικα στο τηλεκοντρολ

ευτυχως επανηλθε παλι, παντως αξιζει το πακετακι, αν καταφερω και το σεταρω μ δορυφορο με μοτερ που εχω/ ειναι ολα σε ενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...