Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Stoiximan


blacksanta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 χρόνια αργότερα...
  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω δώσει 463€ αυτήν την βδομάδα στα πιο δημοφιλής παιχνίδια του stoiximan και έχω πάρει ένα μεγάλο 0000000000....έχουν λογαριασμούς που σπρώχνουν και λογαριασμούς που τσιμπάνε.... παίζω σε πολλά σάιτ και εντός και εκτός Ελλάδος αλλά αυτό το χάλι μόνο εδώ...

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, skarvelas92 είπε

Έχω δώσει 463€ αυτήν την βδομάδα στα πιο δημοφιλής παιχνίδια του stoiximan και έχω πάρει ένα μεγάλο 0000000000....έχουν λογαριασμούς που σπρώχνουν και λογαριασμούς που τσιμπάνε.... παίζω σε πολλά σάιτ και εντός και εκτός Ελλάδος αλλά αυτό το χάλι μόνο εδώ...

Όταν τους το είπα στη συνομιλία, ότι τα φρουτάκια τα έχετε ρυθμισμένα να τρώνε μόνο μου είπαν ότι κάνω λάθος κλπ.

Γελάει ο κόσμος. Πρώην υπάλληλος της  πράσινης είπε ότι είχαν αλγόριθμο και όποιος κέρδιζε μετά αν συνέχιζε να παίζει τα έπαιρναν πίσω

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η λογαριασμοί κάποιον παιχτών που τους προωθούν στο YouTube,,, και τους τα σπρώχνουν για να δελεάσουν τον κόσμο που τους βλέπουν,,, όπου είμαι και εγώ ένας από αυτούς.....και είναι και η λογαριασμοί που τους τα περνούν...για να συντηρούνται και αυτή και τα κοπέλια που τους λανσάρουν.... πρώτη φορά που δήνω σε στοιχηματηκη εταιρία τέτοιο ποσό και δεν μου επιστρέφει κάτι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όλα υπάρχει η πρώτη φορά.
Αυτοί που είναι στο youtube και στο twitch δεν κάνουν ποτέ ανάληψη, εκτός κι αν παίζουν με δικά τους 0.1 ευρώ η ριξιά, οπότε είναι αληθινά λεφτά.
Πάντως ο στοιχηνομαν δικά του φρουτάκια δεν έχει, άλλες εταιρίες είναι οι πάροχοι. Για αυτό και βλέπεις τα ίδια φρουτάκια σε διαφορετικές στοιχηματικές.

Επεξ/σία από G.TH.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...