Προς το περιεχόμενο

Τρομακτικο (μεταφυσικο) , ονειρο .


panimania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 η ΜΟΝΑΔΙΚΗ και πραγματικη εξηγηση φιλε...βιωσες μια αστρικη προβολη,, αν ασχοληθεις με κβαντομηχανικη ολα τα ερωτηματα σου θα λυθουν..ψαξου στο ιντερνετ, εδω μπηκες? εδω ειναι για κανα ps4 και για κανα iphone και καμια 4k tv....

 

 

facepalm...

 

Τι να κανω να παω στην εκκλησια να μιλησω με καποιον παπα ? αν και δεν τους εμπιστευομαι οι περισσοτεροι καλως η κακος κοιτανε το χρημα πλεον . Απο την ωρα που ξυπνησα αυτο σκεφτομαι . Ειμαι 21 ετων 

 

Να μην μιλήσεις με παπά.

 

 

Και να στρίψεις ένα παπά να χαλαρώσεις. Και θα σταματήσεις και να το σκέφτεσαι :P

 

(ε, δεν άντεξα με αυτά που διαβάζω :P)

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ενας εφιαλτης ηταν     

θυμαμαι πριν 2 χρονια καλοκαιρι εβλεπα τβ τη σειρα   secret circle που δυστηχως εφαγε κανσελ.θυμαμαι ηταν μεσημερακι και οταν ειδα το επεισοδιο ,με επιασε μια κουραση και ξαπλωσα λιγο και κοιμηθηκα,και ειδα στον υπνο μου,πως ειμουνα σε ενα αεροπλανο και ολες οι συνεπιβατηδες μου ηταν αμερικανιδες αλλα μιλουσαν καπως ελληνικα,και οταν κοιταξα το παραθυρο,ειδα στα συννεφα ενα προσωπο κακο να κοιταει,και τοτε το αεροπλανο αρχησε να τρεχει σε ταχυτητα φωτος,και μπηκε σε ενα λευκο τουνελ σα να πηγαινε στην αλλη πλευρα,δηλ ηταν κατι σαν μεσο για το after life.   και μετα αλλαξε το ονειρο, και το αεροπλανο παρουσιασε ξαφνου μια βλαβη,και τοτε ηταν κατι κοπελες στη γη κατι σαν σουπεργκιρλς και θα πετουσαν να μας σωσουν

και τοτε μια μου κανε νημα απ κατ εγω ειμουν απο πανω <οχι δεν το εννοω ετσι οπως νομιζετε πως το εννοω>και λεγα τελεια και τοτε ξυπνησα

Ισως φταιει η σειρα,σειρα με μαγισουλες ηταν ,η τα μακαρονια με κιμα που φαγα πριν,αλλα ειταν ΟΝΕΙΡΟ

αντε τωρα κλειδωστε το και ξανανοιξτε το friday

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ με τα σούπερ girls,είσαι τρισμέγιστος!!!!Άξιζαν οι τέσσερις σελίδες post για να φτάσω στην ιστορία σου...Να είσαι καλά ρε φίλε!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εδωσα καν καποια εξηγηση σε αυτο που εγραψα,απλα εγραψα καποιο γεγονος που εζησα,και το οποιο το δεχεται και η επιστημη.

το πως θα το εξηγησει ο καθενας,ειναι δικο του θεμα.δεν μπορεις να λες για καποιον οτι λεει μπουρδες,επειδη εσυ σκέφτεσαι αλιως.

ουτε να αναγκασεις καποιον να δεχτει την αποψη σου ως σωστη.

Αυτή είναι συνηθισμένη παγίδα, για το σεβασμό στη διαφορετική γνώμη μιλάω.

Να εξηγήσω που διαφωνώ.

Περιγράφεις κάτι που έζησες, το οποίο κατά πάσα πιθανότητα (>99%) εξηγείται επιστημονικά με τον τρόπο που αναφέρθηκε. Το 1% που μένει είναι να είναι απλά ένας εφιάλτης ξερωγω.

 

Αν λοιπόν Εσύ δε δέχεσαι την επιστημονικά αποδεδειγμένη εξήγηση λόγω προσωπικών πεποιθήσεων (εδώ μπαίνουν παράγοντες όπως μεταφυσική, Θεός-διάβολος, παπάς, μορα κλπ αηδίες), αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να δεχθούμε τη γνώμη σου από σεβασμό. Πιστεύεις σε κάτι που είναι ολοφάνερα λανθασμένο και προσπαθείς να εξηγήσεις ένα ιατρικό φαινόμενο με θεολογικη προσέγγιση. Γιατί προσωπικά να σεβαστώ την ελευθερία έκφρασης μιας ολοφάνερα εσφαλμένης γνώμης;

 

Περιληπτικά λοιπόν, κάλλιστα μπορεί κάποιος να πει ότι λες μπούρδες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...8 χρονων και εβρισα τα θεια ....

Μετα απο αυτο πηγα εξομολογηθηκα και καθε κυριακη ειμουν στην εκκλησια , πραγματικα ...

Συγχαρητήρια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...