Προς το περιεχόμενο

NFL - MLB - NHL topic


tristeza

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρώτη φορά στην ζωή μου είδα ολόκληρο super bowl (εκτός από την αρχή λίγο γιατί το ξέχασα). Νομίζω το άθλημα με κέρδισε ακόμη και στις βαρετές στιγμές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 782
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Τα λέγαμε για Purdy, τα είδατε κι εσείς. Έκανε ό,τι μπορούσε όταν είχε τρελή πίεση πάνω του, αυτό το λέω και μπράβο του. Αλλά, πλάγιες πάσες και βαθιές ποτέ. Δεν μπορεί. Αν ο receiver δεν είναι μόνος του, δεν του βγαίνει εύκολα. Ας σταματήσουν οι τρελές συγκρίσεις κι ας εξελιχθεί όσο του επιτρέψουν.
  • Ο Wilkis τι σκεφτόταν όταν άφηνε τον Kelce με man to man ή εντελώς αμαρκάριστο; Να πω ότι δεν μπορούσαν καθόλου λόγω έλλειψης θα το καταλάβαινα. Αλλά όταν το ματς έκαιγε;
  • Greenlaw, ήσουν λίγο καραγκιόζης, το πλήρωσες κι άφησες την ομάδα σου κρεμασμένη.
  • Kittle έπρεπε να εμπλακεί κι άλλο στο gameplan. Αν ήταν να τον βάλουμε μόνο στο block τότε καληνύχτα. Περιόρισε πολύ το playbook.
  • Οι νικητές κρίνονται στις λεπτομέρειες. Εντάξει το ΡΑΤ που έγινε deflect. Συμβαίνει. Αλλά αυτό με το punt ήταν απαγορευτικό. Δεν το κάνεις αυτό εκεί. Πέσε πάνω στη μπάλα.
  • Ίσως το πιο δίκαιο Super Bowl των Chiefs. Πέρσι δεν έπρεπε να έχουν πατήσει καν τελικό, αλλά όταν σε αγαπάει η διαιτησία αυτά γίνονται. Αλλά εντάξει. Νισάφι. Αρκετά.
  • Κρίμα για CMC, Deebo και Warner. O Shanahan δε ξέρω αν θα το πάρει ποτέ. Τραγικά λάθη δεν έκανε. Ίσως δεν έπρεπε να πάρει την πρώτη κατοχή στην παράταση, αλλά δε θα το μάθουμε ποτέ αν θα άλλαζε κάτι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Kelce εκεί στο πρώτο ημίχρονο τι είχε πάθει και φώναζε στο προπονητή, και πόσο ανοχή έχουν αυτοί οι προπονητές στο NFL. Δεν αντιδρούν καθόλου, βούδες τελείως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...