Προς το περιεχόμενο

Γκράφιτι στο Μετρό - Πείτε μου ότι δεν συμβαίνει στα αλήθεια...


Tsalikis177

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η χώρα της βλακείας η μπανανία μας...
Κάθε πυροβολημένο θα έρθει εδώ να κάνει την επανάστασή του.

πλήρωνε ηλίθιε φορολογούμενε ηλιγγιώδη εκατομμύρια για κάθε πίθηκο που την έχει δει street artist, επαναστάτης και δεν ξέρω εγώ τι άλλο. Σημείο των καιρών.

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω δεν μπορούσα να το πιστέψω όταν διάβασα την είδηση. Δεν είναι μόνο το μετρό. Είναι λες και ολόκληρη η πόλη έχει παραδοθεί στην κακογουστιά και στη μουτζούρα. Δεν είναι ψέμα ότι η Αθήνα συγκαταλέγεται στις πιο βρώμικες και σιχαμερές πρωτεύουσες της Ευρώπης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας δεν τους είδε απο τις κάμερες;

Τους είδαν από κάμερες, σίγουρα, αλλά όπως φαίνεται είναι όπως οι 1UP που έχουν graffiti γενικά στην Ευρώπη. Μέχρι και Θεσσαλονίκη έχουν κάνει. Οπότε αυτό που τους νιάζει είναι να γίνουν πιο γνωστοί ως crew, οπότε δεν τους πολύ ενδιαφέρει αν τους είδαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί απλά που μουτζουρώνουν κατι υπογραφές είναι κακάσχημο και ενοχλητικό.

 

Αυτοί που κανουν σκίτσα, καμιά φορά είναι για όσκαρ εχουν τρομερή ευρηματικότητα. Αν είναι κάτι όμορφο οκ

 

http://www.theschooligans.gr/site/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=28

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου την σπάει τοσο που το εκαναν, μου την σπάει που δεν θα την πληρώσουν με κάποιο τροπο. Ιδανικά για την περιπτωση τους θα προτιμουσα καποιον απο τους νομους της Σαουδικης Αραβιας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γερμανοι street artists λεει..

Αν οντως ειναι γερμανοι καλα κανουν. Με δικα τους λεφτα το φτιαξαμε το μετρο..

 

φιλε δεν ξερω αν το γνωριζεις, αλλα το μετρο οπως και η αττικη οδος, χρηματοδοτηθηκε απο τους γερμαναραδες ΑΛΛΑ εμεις θα τα πληρωνουμε διοτι ειχε γινει συμφωνια για 20-25 χρονια αποπληρωμης, οποτε ΕΙΝΑΙ δικα μας λεφτα, του καθε Eλληνα, δεν ειναι δικα τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον τους έδωσε η πολιτεία, το κράτος ή δεν ξέρω γω ποιός, άδεια να το κάνουν.Στη Δανία μας έλεγαν ότι ακολουθούν αυτή την τακτική για να μην μουτζουρώνουν την πόλη όπου να ναι, τους παραχωρούν δλδ έναν συγκεκριμένο χώρο για να ζωγραφίσουν ό,τι θέλουν

https://matadornetwork.com/trips/10-places-where-graffiti-is-legal/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γερμανοι street artists λεει..

Αν οντως ειναι γερμανοι καλα κανουν. Με δικα τους λεφτα το φτιαξαμε το μετρο..

Μου αρεσουν τα χρωματα αλλα θα ηθελα ζωγραφιες με τοπια κλπ, οχι γραμματα που δεν καταλαβαινεις τι σημαινουν και το πιθανοτερο να ειναι το ονομα της κλικας τους.

Αυτο με τις διαφημισεις της newsbeast με το καρχαρια η το αλλο που εβαλαν σε ολα τα βαγονια κοκκινες ταπετσαριες μιας μαρκας βοτκας, σας αρεσει η αηδιαζει το ιδιο με τα γκραφιτι?? Η το αλλο με μια μ..ναρα σε διαφημιση γυναικειων εσωρουχων ακομα και σε αστικα λεοφωρια, τι σας λεει??

Εμενα μου αρεσαν εκεινα με τη Rita Ora.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακία όντως,για να βγουν οι μπογιές θα χρειαστεί συνεργείο.

 

Κόψε κάτι, μουτζούρωσαν κάτι λαμαρίνες, δεν βιάσαν και έκαψαν ανήλικα...

οχι τιποτα δεν θα κοψουμε .  δικια τους ειναι η λαμαρινα για να τη μουτζουρωσουν? ΟΧΙ

καμια ανοχη λοιπον στα τσογλανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χώρα της βλακείας η μπανανία μας...

Κάθε πυροβολημένο θα έρθει εδώ να κάνει την επανάστασή του.

πλήρωνε ηλίθιε φορολογούμενε ηλιγγιώδη εκατομμύρια για κάθε πίθηκο που την έχει δει street artist, επαναστάτης και δεν ξέρω εγώ τι άλλο. Σημείο των καιρών.

Αυτο ειναι κατι που σκεφτομουν τις προαλλες, οταν διαβασα οτι πιαστηκαν καποιοι Φινλανδοι απατεωνες. Λιγο καιρο πριν ειχαν πιασει στο πολυτεχνειο μπαχαλακηδες απο ποσες εθνικοτητες. Εχουμε γεμισει σπειρες Ρουμανων και Γεωργιανων, παρ` οτι πλεον ειμαστε απο τους φτωχοτερους λαους των 28.

 

Τι φταιει αραγε και προσελκυουμε τοση εισαγωμενη εγκληματικοτητα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε δεν ξερω αν το γνωριζεις, αλλα το μετρο οπως και η αττικη οδος, χρηματοδοτηθηκε απο τους γερμαναραδες ΑΛΛΑ εμεις θα τα πληρωνουμε διοτι ειχε γινει συμφωνια για 20-25 χρονια αποπληρωμης, οποτε ΕΙΝΑΙ δικα μας λεφτα, του καθε Eλληνα, δεν ειναι δικα τους!

Γνωριζω φιλε μου οτι τα λεφτα που δινουμε στην εφορια πανε στο κρατος και απο εκει σε μια εμπορικη τραπεζα της γερμανιας. Δανεικα λεφτα πηραμε για φτιαξουμε κατι που δεν θα ειναι δικο μας ποτε, λογω οτι εις τους αιωνες θα ζουμε με δανεικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χώρα της βλακείας η μπανανία μας...

Κάθε πυροβολημένο θα έρθει εδώ να κάνει την επανάστασή του.

 

πλήρωνε ηλίθιε φορολογούμενε ηλιγγιώδη εκατομμύρια για κάθε πίθηκο που την έχει δει street artist, επαναστάτης και δεν ξέρω εγώ τι άλλο. Σημείο των καιρών.

τα συγκεκριμενα ατομα ηρθαν και μπηκαν μεσα με την βοηθεια ελληνων,οπως ολοι οι υπολοιποι ξενοι γκραφφιταδες που ερχονται.ολα αυτα ειναι οργανωμενα.δεν ξυπνας μια μερα και λες αυριο θα παω να βαψω το μετρο της αθηνας γιατι ετσι.τους δωθηκε η ευκαιρια και η γνωριμια και γι αυτο ηρθαν.

 

αντιστοιχα ταξιδευουν και ελληνες στο εξωτερικο για να βαψουν τρενα ειδικα σε γερμανια,πορτογαλια και ισπανια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο τίτλος του θέματος είναι definitely 100% παραπλάνηση

 

νόμιζα ότι σκότωσαν κάποιον στο μετρό

 

συνηθισμένο φαινόμενο και όχι περίεργο, συγνώμη αλλά που ζεις εσύ που άνοιξες το θέμα; στο κολοκοτρωνίτσι;

 

Jesus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...