Προς το περιεχόμενο

Μικρός Ήρωας


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα πραγματοποιησα ενα παιδικο μου ονειρο, συμπληρωσα και τους 100 τομους απο το http://www.mikrosiros.gr. :-)

 

Προφανως οι ιστοριες δεν θα μου κανουν πλεον τοση εντυπωση οσο παλια που περιμενα πως και πως να περασει ο μηνας για να βγει ο καινουργιος τομος με σχεδον παντα cliffhanger στις τελευταιες σελιδες...

 

Τα παιρνε κανεις παλιοτερα?Απο οτι ξερω την δεκαετια του 60-70 ηταν μεγαλη επιτυχια, εχω ξεκινησα γυρω στο 1990 να τα διαβαζω αλλα καπου το αφησα οσο παιρνουσαν τα χρονια (μαθηματα, ελλειψη ενδιαφεροντος κτλ)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος φιλε.Φοβερος ο μικρος ηρωας.Εχω κρατησει  καμμια 15 τομους ,δεν θυμαμαι ποσα τευχη ειχε ο καθενας αλλα ηταν μπαμπατσικοι  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσε πολυ ο Μικρως Ηρωας, αλλά η μεγαλη μου αγαπη ηταν οι σειρες τους Τζιμ Ανταμς (Μικρος Αρχηγος, Μικρος Σεριφης κοκ). Ειχα δεκαδες εως εκατονταδες τετοια τευχη και δυστυχως τα πεταξα ολα οταν ημουν μικρος και μου περασε η καβλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι κι εγώ να διαβάζω Μπλεκ και Περιπέτεια το καλοκαίρι στο χωριό, όχι επειδή μου άρεσαν αλλά επειδή δεν είχε τίποτα άλλο. Ο μικρός ήρως επίσης δεν μου άρεσε, νομίζω με χάλαγε η καθαρεύουσα και η "σοβαρότητα". 'Ηθελα πιό Σεραφίνο φάση.

 

Δεν υπάρχει unlike να μου κάνετε, χοχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αποθηκη εχω τευχη απο μικρο ηρωα , μικρο καουμπου, μικρο σεριφη, μπλεκ και αλλα μικιμαους μεχρι 2002.

 

Αυτο με τους μικρους ποτε δεν το καταλαβα, υπηρχαν 5 διαφορετικοι χαρακτηρες, δεν μπορουσαν να δημιουργησουν ενα πιο πιασαρικο ονομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...