Προς το περιεχόμενο

LG G6 από κάθε πλευρά


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το αισθητικό κομμάτι... "περί ορέξεως"....

 

Γενικά μου αρέσει, και βρίσκω και όμορφο trick τα διαφορετικά περιθώρια πάνω κάτω. Τώρα για την μπαταρία, τι να πω.... απογοήτευση μάλλον...

 

Η κάμερα λογικά θα είναι πολύ καλή. Αλλά πολύ μακρόστενο βρε παιδί μου......

 

Όσο για την τιμή... μην αγχώνεστε..... θα αρχίσουν οι βουτιές και τα μακροβούτια εν όψει καλοκαιριου, οπότε κλασσικά στο θεό στην αρχή, και μετά μια χαρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Φαίνεται ότι θα είναι το κορυφαίο κινητό της χρονιάς, απλά να υπενθυμίσω σε αυτό το θέμα ότι έχουμε εδώ το lg g3 το οποίο είναι κορυφαίο ακόμα και τώρα με ταχύτητα και εκπληκτική οθόνη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ότι θα είναι το κορυφαίο κινητό της χρονιάς, απλά να υπενθυμίσω σε αυτό το θέμα ότι έχουμε εδώ το lg g3 το οποίο είναι κορυφαίο ακόμα και τώρα με ταχύτητα και εκπληκτική οθόνη....

 

Τι ειναι το G3?? Aχαχαχαχ...Το G3 δεν ηταν κορυφαιο ουτε στην εποχη του ρε φιλε. Ο μονος λογος που συνεχιζει να πουλαει Smartphones η LG ειναι η υπερκινηταρα που ειχε βγαλει για την εποχη, δλδ το G2. Kαι γενικα ειναι το μονο καλο κινητο που εχει βγαλει.. Ελπιζω το G6 να ειναι καλυτερο για χαρη του ανταγωνισμου αλλα κινητο της χρονιας?? Αχαχαχα... Το κινητο της περσινης χρονιας ειναι με διαφορα το ΟΡ3Τ και πολυ δυσκολα θα ξεπεραστει ακομα και φετος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'εμε τοσο κραξιμο που εχει φαει το g5 ειναι αδικο

Κατοχος του 3 μηνες και αν εξαιρεσεις την μπαταρια που οντως ρουφαει δεν μου εχει δημιουργηθει κανενα προβλημα

Μιλαω συγκεκριμενα για την συσκευη μου παντα

Το g6 ωραιο φαινεται αλλα ολο θα θελαμε μεγαλυτερη μπαταρια εννοειται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βλέπεις στην διαφήμιση και στα βίντεο και λες 'Είναι τέλειο'. έτσι την πατησα και εγώ και έσκασα €800+ για το Galaxy S6 Edge+. Το πρώτο καιρό ήμουν κατενθουσιασμένος! ελεγα τι τέλειο κινητό είναι αυτό, ποτέ πια iPhone. Το τι τράβηξα τον επόμενο ένα χρόνο δεν λεγεται. Κολλήματα, battery drains, να μην φορτίζει, τίποτα να μην δουλεύει σωστά.... Και γύρισα στο κατα τα λοιπά λιγότερο ενθουσιώδες iPhone 7 και είδα τι σημαίνει να δουλεύουν όλα όπως πρέπει..... ποτέ ξανά LG και Samsung. Δίνεις ένα σκασμό λεφτά και στο τέλος δεν δουλεύει τίποτα όπως πρέπει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα να και ενα κινητο που δεν προεξεχει η καμερα αλλα δεν ειναι 6.5 οποτε δεν μου κανει.

Sorry για το off topic.  Συμφορουμίτη να χαίρεσαι τον γιόκα σου. Δυνατός και καλότυχος να είναι πάντα... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το off topic.  Συμφορουμίτη να χαίρεσαι τον γιόκα σου. Δυνατός και καλότυχος να είναι πάντα... :-)

 

Να ΄σαι καλα, εχουμε παρτυ σημερα. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...