Προς το περιεχόμενο

E global central eu γνώμη ;


loukreny

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως η canon αναφέρει 1 έτος εγγύηση, ενώ η nikon 2.

 

Οταν και άν έρθει η ώρα, ή οπως λεω γω το "αυγό στο κώλο" τότε θα επανέλθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν 9 μηνες ειχα παρει απο εκει ενα Galaxy S7 Duos. Με φοβο ομολογώ, αλλά η δουλειά εγινε. Σε 5 εργάσιμες εφτασε σπίτι μου με κουριερ... και φυσικα ουτε τελωνεια ουτε χαζα.

Το κινητο σ εβγαλε καποιο προβλημα ? Καλησπερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα σας, θέλω να κάνω μια αγορά ενός φακού από https://www.eglobalcentral.eu και καθώς έψαχνα στο google μου εμφάνισε το ίδιο υποτίθεται site αλλά για το Ηνωμένο Βασίλειο..... https://www.eglobalcentraluk.com , στο οποίο ο φακός είναι 70 ευρώ πιο φθηνός. Υποτίθεται είναι το ίδιο site, πως γίνεται να είναι πιο φθηνός; Γνωρίζει κάποιος κάτι; μήπως είναι μούφα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλες διεύθυνση στην ελλάδα και σου έβγαλε το αγγλικό πιο φθηνή τιμή ;

Τα προϊόντα από το Χογκ Κονγκ , μπαίνουν στην Ε.Ε. μέσω αγγλίας , οπότε πιθανό το αγγλικό παράρτημα να τα  έχει λίγο φθηνότερα για αποστολή στην αγγλία.

Για ελλάδα θα πρέπει μάλλον να ψωνίσεις από το site που απευθύνεται στην ηπειρωτική ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι μπορείς να πάρεις κανονικά και από το αγγλικό. Το θέμα είναι αν είναι το ίδιο site ή αν πρόκειται για κάποια άλλο. Όλα τα εγγλέζικα site έχουν κατάληξη co.uk

Επεξ/σία από xris_dano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω αγοράσει 2 φορές από το κατάστημα, τη πρώτη φορά ένα r2d2 της sphero και μια mirrorless camera. Το r2d2 ήρθε μια χαρά, η camera ενώ μου πήραν τα χρήματα δε την έστειλαν ποτέ, ζήτησα τα λεφτά μου πίσω μέσω PayPal. Πήρε πάνω από 1 μήνα να τα πάρω πίσω συν ότι δεν απαντούσαν στα email μου. Προσωπικά δε το προτείνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, screaming_trees είπε

Εγώ έχω αγοράσει 2 φορές από το κατάστημα, τη πρώτη φορά ένα r2d2 της sphero και μια mirrorless camera. Το r2d2 ήρθε μια χαρά, η camera ενώ μου πήραν τα χρήματα δε την έστειλαν ποτέ, ζήτησα τα λεφτά μου πίσω μέσω PayPal. Πήρε πάνω από 1 μήνα να τα πάρω πίσω συν ότι δεν απαντούσαν στα email μου. Προσωπικά δε το προτείνω 

tracking Number δεν ειχαν δωσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, screaming_trees είπε

Πως να δώσουν tracking number αφού δε την έστειλαν? 

Αν δεν έδωσαν σε 5-6 μέρες, γιατί δεν ζήτησες αμέσως επιστροφή ;

Στο e-infin στέλνουν serial number ΑΜΕΣΩΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγόρασα έναν samyang 8mm emount.. 

βλαστημισα την στιγμή που χάλασε σε 5 μήνες, τρεις φορές τον έστειλα για σέρβις και καλά. 

μετά από πολύ βρίσιμο και απειλές μου επέστρεψαν τα λεφτά... είχα χάσει περίπου 60€ σε ελτα πέρα δώθε Αγγλία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...