Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PS4][PS5][Stadia][Xbox One][Xbox Series S|X]


rouxlas86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

On 4/12/2018 at 17:27, a_pascal said:

Είμαι στις 50 ώρες περίπου (PVE και PVP), έχω φτάσει 331 light level, δεν έχω κάνει raid ακόμα και δεν μπορώ να πω ότι έχω βαρεθεί

Κάπως αργή απάντηση, Πώς τα κατάφερες και σε 50 ώρες είσαι 331; Εγώ μετά από 98 ώρες, είμαι ακόμη 310. Και δεν μπορώ να παίξω το Warmind.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, guy_threepwood είπε

Κάπως αργή απάντηση, Πώς τα κατάφερες και σε 50 ώρες είσαι 331; Εγώ μετά από 98 ώρες, είμαι ακόμη 310. Και δεν μπορώ να παίξω το Warmind.

Μου φαίνεται περίεργο που είσαι τόσο πίσω... Κάτι δεν κάνεις σωστά, δεν μπορεί

Ξεκίνησα χθες το βράδυ το Warmind και είμαι ήδη 343 πλέον. Κάνεις τα milestones κάθε εβδομάδα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, a_pascal said:

Μου φαίνεται περίεργο που είσαι τόσο πίσω... Κάτι δεν κάνεις σωστά, δεν μπορεί

Ξεκίνησα χθες το βράδυ το Warmind και είμαι ήδη 343 πλέον. Κάνεις τα milestones κάθε εβδομάδα? 

Δεν ξέρω τί στο καλό κάνω λάθος. Ακολουθώ τα milestones, αλλά δεν μου βγαίνει. Μπορεί να κάνω κάτι λάθος στο fusion όπλων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 παιδες απο κοσμο πως παει? Με το που τελειωσα το CoO δεν ξανασχοληθηκα

το pvp παραμενει το ιδιο κακο? σταματησα να παρακολουθω και το reddit και δεν εχω ιδεα τι αλλαξανε/βαλανε

οποιος μπορει ας κανει το καλο να με ενημερωσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στις 68 ώρες 315 lvl (ps4) και η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να βγάλω το raid που δεν το χω καταφέρει καθώς η παρέα μου έπαψε να παίζει οπότε έχω μείνει μόνος να δίνω πόνο. :P

Κομπλε είναι τα challenges και το pvp αλλά με παρέα είναι άλλη φάση το συγκεκριμένο. Πλέον τα public events δεν δίνουν loot της προκοπής

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Το τσίμπησα το forsaken και έπαιξα καμία ώρα. Δεν ξέρω τι έχει αυτό το διαολεμένο παιχνίδι, αλλά προβλέπω πάλι να λιώνω. 

Με μπέρδεψε λίγο το gambit, αλλά τα νέα Mode στο crucible καινούργιο ιδίως 2v2 είναι υπέροχα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν απων 1 βδομαδα, και δε βλεπω την ωρα να το ξεκινησω αυριο το πρωι. Το παιχνιδι ξανα-ζωντανεψε και ειναι φυσκα, οποιος θελει με κανει add

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, guy_threepwood είπε

Το τσίμπησα το forsaken και έπαιξα καμία ώρα. Δεν ξέρω τι έχει αυτό το διαολεμένο παιχνίδι, αλλά προβλέπω πάλι να λιώνω. 

Με μπέρδεψε λίγο το gambit, αλλά τα νέα Mode στο crucible καινούργιο ιδίως 2v2 είναι υπέροχα. 

Έριξες 40αρακι ρε θηρίο;; 😛
Η αλήθεια είναι ότι μάλλον μιλάμε για ένα Destiny 3 αφού είναι τεράστιο αυτό το expansion. Παίζει το παιχνίδι από μόνο του να είναι 25GB και το Forsaken 30GB!
Εγώ ακόμα δεν έχω τελειώσει το δεύτερο DLC το Warmind οπότε θα περιμένω μέχρι να πέσει η τιμή του Forsaken.
Πάντως, ναι, τα νέα pvp και pve τα σπάνε! Και το Gambit απίστευτο!! Θα ξεπεράσω τις 100 ώρες έτσι όπως πάει...

Επεξ/σία από -WISE-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος το campaign. Εντάξει, έπος. 

Από το άγχος στην τελευταία πίστα κρατούσα την αναπνοή μου. Δεν ξέρω τι βρίσκω τόσο επικό σε αυτό το παιχνίδι, με έχει συνεπάρει. 

Όσοι σας αρέσουν καλά fps, με φοβαρα γραφικά, ατμόσφαιρα, όπλα και χειρισμό πάρτε το. 

Ακόμη και η ιστορία για τα δεδομένα του destiny, είναι καλή. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, -WISE- είπε

Για πείτε τα light/level/class σας! :)

atm oloi 35 lvl εκτος τον hunter μου, 47 lvl 475ll και ανεβαινω. Πραγματικα μακαρι να ειχα χρονο να το λιωσω αλλα δυστηχως δεν, το παιχνιδι μου θυμιζει το taken king και το ποσο καλο ηταν. Οπως ξαναεγραψα, το Forsaken ειναι οτι χρειαζοταν το παιχνιδι, πολυ καλο content, παρα πολλα activities (daily, weekly) και επιτελους random rolls στα οπλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...