Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, billsnake21 είπε

To vikendi pass αξίζει πιστεύετε ή όχι; 

Εχω να παιξω μερες.Αμα ειναι σαν το sanhok που λογικα ετσι θα ειναι εχει μονο cosmetics και θα θελει να το καψεις για να τερματισεις λεβελ οποτε αμα σαρεσουν τα items που δινει το παιρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαμεί η Vikendi... Στην κυριολεξία...

Μου μαμεί την 1080ti, κι από τα 144fps τρώει κάτι βουτιές, που έγραψε μέχρι και 11...

Το έσκισαν στο optimization πάλι... 😣

Επεξ/σία από Zaytsev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Zaytsev είπε

Μαμεί η Vikendi... Στην κυριολεξία...

Μου μαμεί την 1080ti, κι από τα 144fps τρώει κάτι βουτιές, που έγραψε μέχρι και 11...

Το έσκισαν στο optimization πάλι... 😣

144 ειναι too much, δε παιζουν ολοι με 200 fps+ ουτε εχουν ολοι 144hz monitor, αν τρεχει 60αρι σταθερο μια χαρα optimization εχει, το 60αρι ειναι κοινός αποδεκτό απο τη πλειοψηφία. Για πιο πανω δε νομιζω να ενδιαφέρει και πολλούς.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 minutes ago, giorgosmcmc said:

144 ειναι too much, δε παιζουν ολοι με 200 fps+ ουτε εχουν ολοι 144hz monitor, αν τρεχει 60αρι σταθερο μια χαρα optimization εχει, το 60αρι ειναι κοινός αποδεκτό απο τη πλειοψηφία. Για πιο πανω δε νομιζω να ενδιαφέρει και πολλούς.

Κατάλαβες τι έγραψα ή μπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Άμα έφτιαχναν το hitching, θα ήταν απόλαυση το παιχνίδι..

Αν και δεν ξέρω τι είναι αυτό΄που γράφεις, εγώ θέλω να φτιαχτεί το dsync... Παίζει και να λέμε το ίδιο βέβαια :P   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hitching είναι τα μικροκολλήματα(0.5 sec stutters) που κάνει το παιχνίδι όταν προχωράς..Όσοι έχουν 60Hz monitor δεν το παρατηρούν ιδιαίτερα γιατί η κίνηση δεν είναι τέρμα ομαλή. Άμα έχεις όμως 120/144Hz monitor και τα FPS είναι βούτυρο, είναι πολύ αισθητό αυτό το hitching. Το έχουν αρκετά παιχνίδια που χρησιμοποιούν Unreal Engine και το PUBG δεν την γλίτωσε.

Ένα patch που είχαν βγάλει το καλοκαίρι, το είχε λύσει αυτό σχεδόν 100%..Αλλά δεν κράτησε πολύ δυστυχώς..

Στο μεταξύ το -NOTEXTURESTREAMING δεν δουλεύει πια ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Hitching είναι τα μικροκολλήματα(0.5 sec stutters) που κάνει το παιχνίδι όταν προχωράς..Όσοι έχουν 60Hz monitor δεν το παρατηρούν ιδιαίτερα γιατί η κίνηση δεν είναι τέρμα ομαλή. Άμα έχεις όμως 120/144Hz monitor και τα FPS είναι βούτυρο, είναι πολύ αισθητό αυτό το hitching. Το έχουν αρκετά παιχνίδια που χρησιμοποιούν Unreal Engine και το PUBG δεν την γλίτωσε.

Ένα patch που είχαν βγάλει το καλοκαίρι, το είχε λύσει αυτό σχεδόν 100%..Αλλά δεν κράτησε πολύ δυστυχώς..

Στο μεταξύ το -NOTEXTURESTREAMING δεν δουλεύει πια ;

Ισχύει όντως, το παρατηρώ ακόμα και εγώ αυτό (με 80hz monitor) .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλεις MSI AB και βάλεις γράφημα με frametime, φαίνονται τα spikes που λέω..Η πλάκα είναι ότι κάποιοι δεν το έχουν αυτό..Προσωπικά έχω δοκιμάσει όλα τα tweaks που υπάρχουν, χωρίς αποτέλεσμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...