Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο χρονια PUBG  εχω να πω οτι καλυτερο πολεμικο παιχνιδι δεν εχω ξανα παιξει!!! παντα με δικες μου κριτηκες ετσι ο καθενας το βλεπει αλλιως εμενα μου αρεσε που ειχε το λοοτ και τις αναβαθμισεις καθως προχωραει ο κυκλος και το παιχνιδι δυσκολευει! Βεβαια καμπεριδες υπαρχουν σε ολα τα παιχνιδια!! :)))

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...
Στις 23/11/2023 στις 5:12 ΠΜ, agipaok είπε

Μηπως εχει βρει κανεις καμμια  τσατσια να παρουμε πιο φθηνα G-coins να παρουμε κανα skinaki να γουσταρουμε ?

Στη Black Friday δίνει διπλάσια G-Coins. Επίσης, το καλοκαίρι έδωσε σχεδόν 2.000 G-Coins μόνο και μόνο από το login κάθε μέρα + κάποιους κωδικούς που κυκλοφορούσαν με την έλευση της Rondo από 500 - 2.500.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Τέρης Α. είπε

Στη Black Friday δίνει διπλάσια G-Coins. Επίσης, το καλοκαίρι έδωσε σχεδόν 2.000 G-Coins μόνο και μόνο από το login κάθε μέρα + κάποιους κωδικούς που κυκλοφορούσαν με την έλευση της Rondo από 500 - 2.500.

Ναι θυμάμαι ! Έψαχνα σε πολλά sites μήπως βρω τίποτα αλλά τίποτα δεν υπάρχει τρόπος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος δεν διαβάζει patch notes 😛

Τώρα τρέχει ένα Κινέζικο event κάτι για 8x50G-Coin αναφέρει, θα δούμε τις επόμενες μέρες τι ρόλο βαράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Τέρης Α. είπε

Κάποιος δεν διαβάζει patch notes 😛

Τώρα τρέχει ένα Κινέζικο event κάτι για 8x50G-Coin αναφέρει, θα δούμε τις επόμενες μέρες τι ρόλο βαράει.

Νομίζω με πιο φθηνά Gcoin μόνο στο Xbox γίνεται και σε mobile που εντάξει δεν το αναφέρω καν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Οι κάτοχοι AMD ποιον driver χρησιμοποιείτε;

24.1.1 και 24.2.1 είναι full sto stuttering, χάλια εμπειρία στο παιχνίδι.

Σκέφτομαι να γυρίσω στον 23.12.1 αλλά αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιος άλλος αποδεδειγμένα καλύτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφησε το να κανει caching τους shaders και δες πως παει ...

Το παιχνιδι patch στο patch συμπεριφερεται καθε φορα τελειως διαφορετικα.

Με Nvidia drivers, υπαρχουν σε καποιες εκδοσεις spikes στο frametime μη νομιζεις πως σωνει και καλα φταιει η AMD.

Εχει χιλιογραφτει ποσο κακο Optimization εχει, εφοσον στα 10 παιχνιδια που παιζεις το προβλημα εμφανιζεται μονο στο PUBG, μην αρχισεις τα ραβε ξηλωνε σε drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε Stuttering εχω εδω και χρονια προσωπικα, ουτε διαφορα βλεπω απο patch σε patch ουτε πλεον εχει θαματα optimization. Μια χαρα τρενο παει το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...