Προς το περιεχόμενο

Τι μπορούν να δουν οι μοντ σε ένα site?


greekrose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα!

Έχω υπόψιν ότι μπορούν να σουν την IP και το mail αλλά  δεν γνωρίζω τι άλλο μπορούν να δουν.

Μπορούν να δουν τα προσωπικά προφιλ μαςστο disqus και τα σαιτ που ακολουθούμε?Την λίστα στων freqentent comunities που βγάζει μονο του το προφιλ αναλογα σε πια γράφουμε?

 

 

Επεξ/σία από greekrose
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω για την απάντηση.'Εχω βάλει!Αλλά το βασικό μου ερώτημα ειναι αν μπορούν να δουν τα προφιλ μας ακόμα κι αν τα έχουμε προσωπικά στο disqus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να μπορούν, βάσει λογικής. Σκέψου να θέλω να κατασκοπεύσω κόσμο : Φτιάχνω ένα site και ξεκινώ να συλλέγω προφίλ και γενικά ότι και όσους με ενδιαφέρουν.

Αν όμως γίνεται, είναι τραγικό...Θα μου πεις, πρώτη φορά γίνεται στο νετ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω στο ινσομνια τα βλεπουν ολα ναουμε , ειναι το facebook πριν το facebook , η νεα ταξη φορουμιστων , οι μαρτυριαρηδες του ιεχωβα

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ειναι διαφήμιση για το disqus ποιος το ήξερε και τον έπιασε αυτόν τώρα τόσο μεγάλη πρεμούρα μην του δούμε το disqus του; άσε που έχει κάποια περίεργα θέματα το Post με το format του παίζει να έκανε copy paste σε όλα τα forum και τα "κινέζικα" να ειναι κάποιο ειδικό σύμβολο όπως πχ ""  που να μην τα μεταφράζει με τον ίδιο τρόπο το Insomnia.

 

Όσο για το τι βλέπουν οι mod δεν ξέρω δεν νομίζω πάντως τίποτα παραπάνω απο μερικές ειδικές επιλογές  που τους παρέχει το IP.Board που χρησιμοποιούν πχ email, προηγούμενα edit των post, IP/OS/Browser,  και τέτοια...

Το θέμα ειναι ο admin του insomnia τι μπορεί να δει γιατι σαν πολλά cookies να φορτώνει το insomnia :P τηλεμετρία; τηλεμετρία;  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...