Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποθέτω το review είναι τόσο μεγάλο γιατί του έχουν πρήξει τα @@ εδώ και κάτι μήνες οποτε there you go. Tbh δεν είμαι fan του grind και rng, μπορώ να τα υποστώ στο Warframe για παράδειγμα αλλα είναι f2p. Πάντως για ένα game που έχει το loot τόσο ψηλά τα chests είναι boring af, κανονικά έπρεπε να είναι όπως στο Borderlands που φαίνεται το model αφού το ανοίγεις, μιλάω για in-game. Επίσης 6 ώρες raid?! Wtf κάθεται στο pc για 6 ώρες straight?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως παει για απογοητευση και το 2...κριμα καθως τα fps βρισκονται σε στασιμοτητα εδω και καιρο...

Αν σου άρεσε το ένα μετά το taken king, θα σου αρέσει και το δύο, μιας και είναι σε αυτό που κάνει, εξαιρετικό παιχνίδι. Αν το πρώτο δεν σου άρεσε, κατά πάσα πιθανότητα ούτε το δύο δε θα γουστάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μούφα και το D2..Όλοι PUBG..

 

ναι μουφα ειναι, το ηθελες καιρο να το πεις ναι ?  :-)

 

Ηδη 100 ωρες και το παιχνιδι ειναι καλυτερο απο το 1, με παρα πολυ περιεχομενο, με challenging περιεχομενο που με ενδιαφερει κυριως αυτο, και παρα πολλα πραματα να κανεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μουφα προέκυψε από το review του angry joe ο οποίος και στο destiny 1 δεν ασχολήθηκε με τα dlc?Και γενικά είναι γνωστό ότι με τα online παιχνίδια δεν το κατέχει το άθλημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδη 100 ωρες και το παιχνιδι ειναι καλυτερο απο το 1, με παρα πολυ περιεχομενο, με challenging περιεχομενο που με ενδιαφερει κυριως αυτο, και παρα πολλα πραματα να κανεις

 

Ποτε πρόλαβες?! :D Πάντως το fov στις consoles συνεχίζει να είναι εμετικά μικρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε πρόλαβες?! :D Πάντως το fov στις consoles συνεχίζει να είναι εμετικά μικρό.

 

Και δεν θελω να παιζω πολυ γτ θα το καψω...Η αληθεια ειναι οτι εχει αρνητικα το παιχνιδι, αλλα γενικοτερα ειναι πολυ καλο, καλυτερο απο το 1ο που ειχα 1000 ωρες. Δεν ειδα το ρεβιου που ανεβασες, αλλα για μενα το παιχνιδι αξιζει, γτ θα παιξεις σιγουρα 200-300 ωρες το λιγοτερο. Για το raid, 6 ωρες περιπου θελει τωρα, οσο περναει ο καιρος γινεται αρκετα γρηγοροτερο, να μαθει ο κοσμος τα mechanics, better gear etc...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχόλιό μου πήγαινε για το review του AngryJoe :P Εμένα απ' την BETA μου άρεσε, αλλά το grind το βαριέμαι οπότε χλωμό να ασχοληθώ προσωπικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχόλιό μου πήγαινε για το review του AngryJoe :P Εμένα απ' την BETA μου άρεσε, αλλά το grind το βαριέμαι οπότε χλωμό να ασχοληθώ προσωπικά.

 

Αν δεν σου αρεσει το grind, μη ασχοληθεις καν, 3 μερες παλευω να ανεβασω το power 295->296 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω το grinding σε αυτου του ειδους παιχνιδια ειναι αναποφευκτο. καπως πρεπει να γεμιζουν οι ωρες των παικτων μεχρι να ερθει το επομενο περιεχομενο.

και το grinding ειναι ο πιο ευκολος και ανεξοδος τροπος για τους developers, να τους δωσουν κατι να κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω το grinding σε αυτου του ειδους παιχνιδια ειναι αναποφευκτο. καπως πρεπει να γεμιζουν οι ωρες των παικτων μεχρι να ερθει το επομενο περιεχομενο.

και το grinding ειναι ο πιο ευκολος και ανεξοδος τροπος για τους developers, να τους δωσουν κατι να κανουν.

 

Το ειδος του παιχνιδου ειναι loot based fps, οπως ηταν το borderlands 1 2 pre-quel, η ουσια στο παιχνιδι ειναι να φαρμαρεις χωρις αυριο για καλυτερο gear, σιγουρα κατανταει κουραστικο να κανεις τα ιδια συνεχομενα, αλλα το παιχνιδι σου δινει αρκετα modes για να μην το καψεις, κυριως το competitive pvp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχόλιό μου πήγαινε για το review του AngryJoe :P Εμένα απ' την BETA μου άρεσε, αλλά το grind το βαριέμαι οπότε χλωμό να ασχοληθώ προσωπικά.

Μιλάμε για youtuber reviewer που βγάζει λίστα καλύτερων παιχνιδιών της χρονιάς χωρίς να τα έχει τερματίσει η κάνει review.

Κωμωδία έχει καταντήσει τα τελευταία χρόνια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον γουσταρα πολυ τον aj στην αρχη.τωρα 45 λεπτα review???σοβαρα..ειδα 15 λεπτα και πηγα κατευθειαν στην βαθμολογια!ημαρτον.

peanut brain ειναι ο τυπος απορω ποιοι τον βλεπουν..

 

Αν κρίνετε το d2 από αυτόν οκ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...