Προς το περιεχόμενο

Destiny 2 [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καποιο vcredist σου λειπει. 

Αν δεν είσαι σίγουρος για ποιο, κατέβασε τα ένα-ένα ή από εδώ που τα είχα πάρει εγώ μαζεμένα και κάνω τη δουλειά μου εκτοτε:

 

http://getintopc.com/softwares/utilities/visual-c-plus-plus-redistributable-packages-free-download/

 

Είναι επίσης πιθανό κάποιο dll να λείπει ή κάποιο dx library ξέρω γω. 

 

Tip: Google 0xc000007b   :P

Eνα σωρο γιατροσοφια αλλα τιποτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4η φορα σημερα μετα απο τις 3 επιθεσεις που γινονται και μας προστατευει με την Ασπιδα ο φαλακρας παω στην πορτα και δεν ανοιγει,καθομα λιγα δευτερολεπτα μπροστα και μετα απο λιγο μου λεει orbit dissmissed και κατι τετοια και με πεταει και με βαζει ν ξανακανω απο την αρχη το Q...4 φορες ηδη το χω κανει!και οταν παω να ξαναμπω μου λεει για το Orbit για Internet connection κτλπ πρεπει να βγω απο το Client και να ξαναμπω για να ειναι οκ!

 

Άτυχος buddy αλλα δεν χάνεις και τίποτα ιδιαίτερο tbh, μετά από εκείνο το σημείο ζήτημα να έχει 10 λεπτά gameplay. Κάτι που μου άρεσε πολύ είναι το bullet holes και το headshot effect, τα ragdolls είναι λίγο buggy btw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άτυχος buddy αλλα δεν χάνεις και τίποτα ιδιαίτερο tbh, μετά από εκείνο το σημείο ζήτημα να έχει 10 λεπτά gameplay. Κάτι που μου άρεσε πολύ είναι το bullet holes και το headshot effect, τα ragdolls είναι λίγο buggy btw.

Απο τι διαβασα κατι παιζει με τα technicolor router!Κωδικος προβληματος Spinach για υπολογιστη και εχει και διαφορετικο για Ps4...Ελπιζω να μην υπαρχουν τετοια προβληματα και στο κανονικο παιχνιδι και να το patchαρουν!

 

Μετα το story δεν κανεις τιποτα αλλο?multiplayer η κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι το παιχνίδι για PvE και δύσκολο..Άμα δεν παίζεις σωστά ομαδικά ψοφάς για πλάκα.

Τα raid να δεις τι challenging ειναι, ακομα και το weekly hard dungeon ειναι παρα πολυ δυσκολο και απαιτει αρκετο καλο gear, δε βγαινει τιποτα απο αυτα αν δεν λιωσεις για gear, το θεμα ειναι τι κανανε φετο με τα drop rates, γιατι στο vanilla 1 κλαιγαμε με μαυρο δακρυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τι διαβασα κατι παιζει με τα technicolor router!Κωδικος προβληματος Spinach για υπολογιστη και εχει και διαφορετικο για Ps4...Ελπιζω να μην υπαρχουν τετοια προβληματα και στο κανονικο παιχνιδι και να το patchαρουν!

 

Μετα το story δεν κανεις τιποτα αλλο?multiplayer η κατι?

 

Έχει δυο maps pvp και ένα pve,  δεν ξέρω άμα το pvp είναι διαφορετικά modes tbh, ένα μονο δοκίμασα. Δεν είναι open-world το game Seithan απλά έχει ένα μεγάλο map που δείχνει και στο trailer, τώρα άμα θα έχει και αλλα μεγάλα maps ή θα είναι μονο αυτό δεν έχω ιδέα. Πάντως όσο μιλάω με φίλους που το δοκίμασαν τείνουν προς το αδιάφορο και χωρίς φιλικό squad βραστα. Πάντως το ότι δεν λένε πόση θα είναι η διάρκεια του campaign με κάνει να πιστεύω ότι θα είναι ακόμα πιο μικρό από ότι νόμιζα.

 

 

Τα raid να δεις τι challenging ειναι, ακομα και το weekly hard dungeon ειναι παρα πολυ δυσκολο και απαιτει αρκετο καλο gear, δε βγαινει τιποτα απο αυτα αν δεν λιωσεις για gear, το θεμα ειναι τι κανανε φετο με τα drop rates, γιατι στο vanilla 1 κλαιγαμε με μαυρο δακρυ...

 

Ένα πράγμα που δεν μου άρεσε ποτε στα multiplayer είναι αυτό, ότι αντί να είναι skill based τα fights είναι gear based. I get it (kinda) but me no likey.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δυο maps pvp και ένα pve,  δεν ξέρω άμα το pvp είναι διαφορετικά modes tbh, ένα μονο δοκίμασα. Δεν είναι open-world το game Seithan απλά έχει ένα μεγάλο map που δείχνει και στο trailer, τώρα άμα θα έχει και αλλα μεγάλα maps ή θα είναι μονο αυτό δεν έχω ιδέα. Πάντως όσο μιλάω με φίλους που το δοκίμασαν τείνουν προς το αδιάφορο και χωρίς φιλικό squad βραστα. Πάντως το ότι δεν λένε πόση θα είναι η διάρκεια του campaign με κάνει να πιστεύω ότι θα είναι ακόμα πιο μικρό από ότι νόμιζα.

 

 

 

Ένα πράγμα που δεν μου άρεσε ποτε στα multiplayer είναι αυτό, ότι αντί να είναι skill based τα fights είναι gear based. I get it (kinda) but me no likey.

εννοούσα free roam, εκεί που αλληλεπιδράς με τους γύρω σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dj αν θες skill pvp, και ειδικα trials, που ειναι ολο το ζουμι, και εκει δειχνει πραγματικα ποιος ειναι καλος και ξεχωριζει, και το pve θελει skill, ιδιαιτερα τα tactics στα raid bosses σε hard mode, γενικα θα ελεγα οτι ναι μεν θες gear για να μπεις σε raid, αλλα πρεπει να το κατεχεις γενικοτερα, στο official reddit διαβασα οτι χρειαζεται 12-14 ωρες για το campaign

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naji τι εννοείς raid?! Από τα λιγοστά που ξέρω raid είναι όταν όλος ο server σε mmo κάνει ντού ένα huge ass mob, εδώ έχει limit 4 άτομα οποτε wtf?!

 

edit: μάλιστα το raid είναι 6 άτομα ίδια φάση co-op απλά χωρίς guidance και πολύ πιο δύσκολο, το όνομα raid τότε είναι τελείως άστοχο. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες είναι world boss το οποίο έχει ένα δικό του lair σε συγκεκριμένο σημείο του map, όχι boss σε raid. Το raid είναι συνήθως 20 άτομα και σκοτώνουν bosses ενώ έχει progress.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...