Προς το περιεχόμενο

Πιο ικανοποιημένοι οι κάτοχοι Microsoft Surface από τους ιδιοκτήτες iPad, σύμφωνα με μελέτη


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να χεις σκάσει 2 χιλιάρικα,να σου μαζεύει κάθε λογής δεδομένα με το δήθεν telemetry, να βλέπεις διαφημίσεις ως και στον File manager και να σαι και ικανοποιημένος.

Ρε τι ευτυχία, θέλω κι εγώ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε γιατι δεν ειναι πρωτο στις πωλησεις ρε καλλιτεχνες? ολη αυτη η ικανοποιηση σε τι μεταφραζεται δλδ?

Όσο αφορά το color calibration, στο mac os είναι πιο εύκολο να γίνει και να είναι πιο ... οικουμενικό. Και τα fonts είναι πιο εύκολο να τα κουμαντάρεις. Βέβαια τώρα θα μου πεις... αυτό είναι για το MacOS, όχι για iOS... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε γιατι δεν ειναι πρωτο στις πωλησεις ρε καλλιτεχνες? ολη αυτη η ικανοποιηση σε τι μεταφραζεται δλδ?

Γιατι για να ικανοποιηθεις πρεπει να αγορασεις πρωτα. Ο ανιδεος buyer πιο πιθανο ειναι να παρει μηλαρακι, μια και πουλαει περισσοτερο, και μετα να μην μεινει τοσο ευχαριστημενος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι πως αναμεσα σε ipad και surface book, surface book δαγκωτο απο εμενα! Η συσκευη ειναι κοσμημα και εχει και πληρες desktop λειτουργικο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε γιατι δεν ειναι πρωτο στις πωλησεις ρε καλλιτεχνες? ολη αυτη η ικανοποιηση σε τι μεταφραζεται δλδ?

 

Συνειδητοποιείς ότι είναι ικανοποίηση κατόχων των συσκευών κι όχι mediums? :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι εσεις που με κοουταρατε συνειδητοποιειτε οτι κατι πραγματικα καλο οπως τα surface αργα η γρηγορα γινεται viral στην αγορα

 

κατι που δεν συμβαινει παρολο που δεν ειναι πλεον bleeding edge

 

το  ερωτημα μου ηταν ειλικρινες ,οχι ειρωνικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόνο που έχει Full desktop το surface ειναι μονόδρομος. Απίστευτα Tablet με άπειρες δυνατότητες όντας Full Windows 10. Μπράβο στην MS για αυτό τα πάει περίφημα σε αντίθεση με τα κινητά που έχει πιάσει πάτο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χεις σκάσει 2 χιλιάρικα,να σου μαζεύει κάθε λογής δεδομένα με το δήθεν telemetry, να βλέπεις διαφημίσεις ως και στον File manager και να σαι και ικανοποιημένος.

Ρε τι ευτυχία, θέλω κι εγώ

Κοιτα,αυτο θα το εχουμε και στα pc μας,οποταν δεν εχει να κανει συγκεκριμενα με την συσκευη.

Και απο την αλλη ειναι ενα tablet που τουλαχιστον μια 7ετια ή και 8ετια δε θα μπαινεις στην διαδικασια να σκεφτεσαι αν θα παρει τη τελευταια εκδοση του λογισμικου και για καμια 15ετια+ τα security updates.

Το καθετι εχει το αντιτιμο του.Αν και σε android συσκευη και telemetry εχει και πολυ μικρη αναβαθμισιμοτητα και υποστηριξη.Ολα τα καλουδια δλδ.

Οποταν σε περιπτωσεις οπως την δικη σου,που δε θες telemetry και μια ικανοποιητικη υποστηριξη,το ιδανικο πιστευω ειναι ενα ipad!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι εσεις που με κοουταρατε συνειδητοποιειτε οτι κατι πραγματικα καλο οπως τα surface αργα η γρηγορα γινεται viral στην αγορα

 

Ίσως όλοι εμείς να μην ζούμε στην Ντίσνευλαντ και να ξέρουμε ότι το "καλό" είναι μόνο ένας μικρός παράγοντας στο "επιτυχημένο". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα και ένα score του surface όταν το χρησιμοποιείς (προσπαθείς) σαν tablet μόνο... 

επειδη σε αυτο δουλευω, περα απο το κακιστο Store, απλα ειναι πολυ ευχρηστο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...