Προς το περιεχόμενο

Punisher Tv series


Daemonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λες να μην το αξιζει? ενα επος ειναι, τι να λεμε

 

εξαιτιας του αρχισα να διαβαζω τα comic, ειχε ενα αρκετα γενναιοδωρο sale το comixology προχθες, ετσιμπιθηκαν αρκετα τευχη  :-D

Σου έρχονται κανονικά ή pdf κι έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ηλεκτρονικη μορφη, αλλα κανει sales καθε βδομαδα και με συμφερει, εχω σταματησει να αγοραζω hard-copies για πολλους λογους, και εχω το tablet μαζι η το κινητο και διαβαζω παντου

 

εχει smart-view το comixology, δεν ειναι pdf, ειναι πολυ ευκολο να διαβασεις comic με αυτο το τροπο, οπως και manga

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια αλλη προσεγγιση γυρω απο το στυλακι του punisher εχουμε δει οπως ειχα γραψει και πιο πισω και στο Max Payne(οχι την σαπια ταινια)και εν μερη στον John Rambo.

 

Προφανως απο την στιγμη που ο Frank βρισκεται στο ιδιο συμπαν με υπερ ηρωες(και αναλογους κακους)και δεν εχει ο ιδιος πραγματικες δυναμεις,ε επρεπε να του δωσουν καποιο στοιχειο για να εχει ας το πουμε μια ταυτοτητα και φυσικα να μπορει να βγαλει πολλα τευχη στα comics.

 

Γιατι αν ηταν να το πηγαιναν οπως εγινε στην σειρα(δηλαδη να βρει ποιοι σκοτωσαν την οικογενεια του,να τους τακτοποιησει αναλογα και τελος)τοτε το υλικο αυτο θα εφτανε για 1 βιβλιο ολο και ολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απλά εννοούσα ηλεκτρονική μορφη. Σίγουρα βολεύει αλλά σάν το hard-copie δέν έχει ρε φίλε!!!! Ακόμα σε ζελατίνες τα έχω!!!

me2 εχω παρα πολλα σε ζελατινα, μερικα τα εχω διπλα eg marvel zombies  :-D οταν με βγαζει ομως εκπτωσεις 90% και ξεκιναω μια σειρα δε κρατιεμαι πραγματικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ νομίζω ότι λίγο πολύ έχει τελειώσει η ιστορία; Νομίζω πως θα έπρεπε να το είχαν λήξει.

 

Η ιστορία του Φρανκ τελείωσε τώρα λογικά θα αρχίσει το punisher

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβάμαι ότι θα καταλήξει dexter.

 Εγώ πιστεύω και εύχομαι η δεύτερη σεζόν να είναι πολύ καλύτερη. Πλάκα πλάκα τώρα που το θυμήθηκα το trailer ήταν σούπερ ε? 80% ενός επεισοδείου! Πόσο απατεώνες ρε γαμώτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε δεν ειχε ανακοινωθει για την πρωτη σεζον, γιαυτο και τον περιμενουμε για την επομενη απο τοτε.

 

αλλα λες να μην τον βαλουν για να μην τους πουνε ρατσιστες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...