Προς το περιεχόμενο

Punisher Tv series


Daemonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Συμφωνώ σε αυτό που λες περί τραυματισμών :D αλλα και πάλι καλά να λες σε σχέση με αλλα show. Το για τις "μη ρεαλιστικές επαναλαμβάνομενες χορογραφίες" θα διαφωνήσω απόλυτα μιας και οτιδήποτε άλλο έχουμε δει δεν είναι ρεαλιστικό. Κανένας δεν τρώει ένα μπουνίδι και λιποθυμάει, αυτά γίνονται μονο άμα δεν έχεις πάρει πρέφα και άμα είσαι χοντρόπετσος criminal αντέχεις πολύ περισσότερο. Στο Punisher απλά είναι πιο γρήγορο γιατί no fuck was given και ο Frank εκτελεί. Γούστα είναι αυτά αλλα σοβαρά σε προκαλώ να μου πεις άλλη σειρά με καλύτερο ξύλο ( πέρα από Banshee). ;)

Δεν ξέρω αν υπάρχει '' καλύτερο ξυλο' με την έννοια του θεάματος. Απλά εκείνη η σκηνή στην εκκλησία που τόση ώρα τον κοπανουσε, (και τα περισσότερα ήταν κριτικαλ χτυπήματα απερκατ στο πηγούνι ) μετά έπεσε από ύψος, και στο τέλος σηκώθηκε σαν να μην συμβαίνει τπτ έβαλε ένα τζάκετ και όλα καλά με κούρασε ήταν το αποκορύφωμα. 

 

Ο Φρανκ με μια κίνηση στο 1/15 του χρόνου προσφέρει καλύτερη δράση από όλη την χορογραφία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, costacurta είπε

Ο Φρανκ με μια κίνηση στο 1/15 του χρόνου προσφέρει καλύτερη δράση από όλη την χορογραφία 

Φαντάσου ο DD άμα σκότωνε :D

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα ωραία πήγε η σειρά...αλλά στο τέλος το προτελευταίου και σε ολόκληρο το τελευταίο, το χάλασε.

Ο ορισμός της (ελεύθερης) πτώσης.

Ξενέρα, μεγάλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα και το 8ο επεισόδιο. Μέχρι τώρα δεν μου έκανε την εντύπωση της πρώτης σεζόν. Άποψή μου ότι δεν έπρεπε να συνεχίσουν με τον Ρούσο τόσο γρήγορα.

Ο άλλος κακός μου άρεσε πολύ, αλλά τον βλέπουμε πάρα πολύ λίγο, τουλάχιστον μέχρι τώρα. 

Έχουμε ακόμα 5 επεισόδια, οπότε ελπίζω να ανέβει λίγο η σειρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τέλος και από μένα. Τίμιο. Μου άρεσε περισσότερο από την τελευταία ανάλογη σεζόν του daredevil. Βασικά ο Φρανκ την σώζει. Ο ρόλος είναι πάνω του. Όχι μόνο στην δράση ακόμη και σε κείνο το βαριεστημένο ύφος με τα σπασίματα στο πρόσωπο του. Το ζει. Για την δράση τι να πω. Όπως ήδη αναφέρατε ο πανισερ σε δύο λεπτά σε χορταίνει με αυτό που οι υπόλοιποι θέλουν 15 και στην τελική κουράζουν. Το πρώτο και το επεισόδιο με την πολιορκία πολύ δυνατά. Στην μέση έχει λίγο κοιλιά. Πολύς χρόνος σε πρόσωπα και καταστάσεις που δεν άξιζαν. Σενάριο μμμ αντε οκ. 

 

Είμαι ο μόνος που έπαθε πλάκα με κείνο το τρίλεπτο στο νεκροτομειο με την κοντουλα Ινδή. Τι παλικαράκι ήταν. Σαν να τρολαρε τα πάντα/εκτός ρόλου ήταν λες και αυτοσχεδιαζε. Φοβερή σκηνή. Πως δεν πείρε λίγο χρόνο ακόμα. Το λατρεύω αυτό σε σειρές και παιχνιδια που δίνουν έμφαση σε άκυρες στιγμές και λεπτομέρειες 

Επεξ/σία από di maria kun
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελείωσα και εγώ και διατηρώ την άποψη του προηγούμενου πόστ μου. Θα ήθελα τον Ρούσο σε άλλη σεζόν.

Ο Πίλγκριμ μου άρεσε πάρα πολύ. 

Καλούτσικη η σεζόν, σίγουρα μπορούν και καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

‘The Punisher’ & ‘Jessica Jones’ Canceled By Netflix'

https://deadline.com/2019/02/the-punisher-jessica-jones-canceled-netflix-marvel-krysten-ritter-jon-bernthal-1202535835/

Το περιμεναμε, αλλα τωρα επισημοποιηθηκε.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thomasG4 είπε

‘The Punisher’ & ‘Jessica Jones’ Canceled By Netflix'

https://deadline.com/2019/02/the-punisher-jessica-jones-canceled-netflix-marvel-krysten-ritter-jon-bernthal-1202535835/

Το περιμεναμε, αλλα τωρα επισημοποιηθηκε.

tenor.gif?itemid=3597268

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Την ειχα καιρο στη λιστα κ αποφασισα επιτέλους να τη δω...Τελειωσα την 1η σεζον!!Επος!!!

Καιρο είχα να ανυπομονω για το επόμενο επεισόδιο..

Ελπιζω να συνεχιστει ετσι κ η 2η σεζον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...