Προς το περιεχόμενο

Μονο εγω σιχαινομαι τα μωρακια;


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιος θεος ειναι αυτος που χωνει σπερμα με το ετσι θελω στις γυναικες κ τις καθιστα εγγυες οταν αυτος το θελει;!;! Ω ρε φιλε...ευτυχως δεν πιστευω!

Από θαύμα έγινες εσύ Ξυπνα, τι νομίζεις όλοι κάνουν μωρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

@Alex_000

 

Δυστυχώς αυτό δεν είναι καθολικός κανόνας.

Κάποιοι μισούνε τα παιδιά τους και τους φέρονται με απαίσιο τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Alex_000

 

Δυστυχώς αυτό δεν είναι καθολικός κανόνας.

Κάποιοι μισούνε τα παιδιά τους και τους φέρονται με απαίσιο τρόπο.

 

και κάποιοι μισούν τους ανθρώπους γενικότερα και γίνονται κανίβαλοι serial killers. Τίποτα δεν είναι καθολικός κανόνας. 

 

έδωσα μια συμβουλή σε ένα μέλος που έχει γράψει αρκετά για να γνωρίζω ότι δεν είναι κανίβαλος serial killer οπότε ας μείνει εδώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθέσω ότι δεν υπήρξες ποτέ μωράκι.

Τι σχεση αυτο; Εγω με ανεχομουν μωρο; Αλλοι επελεξαν να το περασουν αυτο :P

 

Επισης, σας το χαλαω παλι αλλα......μερικοι δεν αλλαζουμε, αν δεν θελω τα μωρα εδω και 29 χρονια νομιζω ειμαι σταθερη στις αποψεις μου. Ουτε τα θεωρω ολοκληρωση της ευτυχιας ή απολυτο στοχο ζωης. Για μενα το ιδανικο ειναι να ειμαι με εναν ανθρωπο που αγαπω, σεβομαι (κ αυτος το ιδιο) και να ζουμε την ζωη μας στο φουλ χωρις μωρα/παιδια απο πισω. Δεν μας γεμιζουν ολους τα ιδια πραγματα.

 

(Αντε, απαντησα λιγο πιο σοβαρα αν κ το πηγαινα τελειως χαβαλε το θρεντ.)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κάποιοι μισούν τους ανθρώπους γενικότερα και γίνονται κανίβαλοι serial killers. Τίποτα δεν είναι καθολικός κανόνας.

 

έδωσα μια συμβουλή σε ένα μέλος που έχει γράψει αρκετά για να γνωρίζω ότι δεν είναι κανίβαλος serial killer οπότε ας μείνει εδώ.

Μίλησα εγώ για serial killer; Γνωρίζω απόλυτα κανονικούς ανθρώπους που μισούν τα παιδιά τους.

Δεν χρειάζεσαι να είσαι "τρελός".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ξέρω όλα αυτά τζάμπα το typing. Σου λέω ότι δεν είναι κάτι για να "θεωρήσεις" δεν είναι θέμα θεωρίας, ούτε φιλοσοφική συζήτηση. Πρέπει να το κάνεις για να καταλάβεις αν ήταν κάτι που δεν έπρεπε να κάνεις (και οι πιθανότητες δεν είναι υπερ σου). 

 

-----------------

 

Για να το γυρίσω στον χαβαλέ εγώ και η γυναίκα μισούμε τα μωρά. Δεν ξέρω ποιος τα μισεί περισσότερο, το μίσος είναι τόσο βαθύ που γίνεται υπερηφάνεια.


Μίλησα εγώ για serial killer; Γνωρίζω απόλυτα κανονικούς ανθρώπους που μισούν τα παιδιά τους.
Δεν χρειάζεσαι να είσαι "τρελός".

 

όχι αλλά μίλησα εγώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

count me in + περιττα/ανουσια εξοδα

οταν μεγαλωνουν ομως μπορουν να επιστρεψουν τα χρωστουμενα οπως εκανες εσυ με τους γονεις σου για τα περιττα και ανουσια εξοδα που εκαναν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E... εντάξει, δεν είναι για όλους.

Εάν δεν πρήζεις τους άλλους για τις προτιμήσεις σου ή/και η συμπεριφορά σου στα παιδιά είναι καλή είναι όλα ΟΚ θαρρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα μου αρέσουν τα μωρά. Για διάφορους λόγους.

 

Αλλά το να λες πως τα σιχαίνομαι είναι βλακώδες. Δεν θέλω να ξέρω τι λες για άλλες ευαίσθητες κοινωνικές ομάδες. Γέροντες, ανάπηρους, πρόσφυγες, λαθρομετανάστες... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E... εντάξει, δεν είναι για όλους.

Εάν δεν πρήζεις τους άλλους για τις προτιμήσεις σου ή/και η συμπεριφορά σου στα παιδιά είναι καλή είναι όλα ΟΚ θαρρώ.

Ακριβως. Και μερικοι να μην πρηζουν εμας ότι ντε και καλα θα κανουμε ολοι παιδια καποτε κ θα τα θελουμε.

(Μερικοι ατυχοι δεχονται μεγαλη πιεση και απ'τον στενο συγγενικο/φιλικο τους κυκλο γι'αυτο το θεμα...μονο που δεν πεφτει σε κανεναν λογο αν καποιος θα κανει παιδια ή οχι.)

 

 

Firewalker, ειπα σε προηγουμενο ποστ οτι ποσταρα περισσοτερο για χαβαλε. Την λεξη 'σιχαινομαι' σοβαρα την χρησιμοποιω για καποια φαγητα ή μυρωδιες, οχι για κατηγοριες ανθρωπων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως. Και μερικοι να μην πρηζουν εμας ότι ντε και καλα θα κανουμε ολοι παιδια καποτε κ θα τα θελουμε.

(Μερικοι ατυχοι δεχονται μεγαλη πιεση και απ'τον στενο συγγενικο/φιλικο τους κυκλο γι'αυτο το θεμα...μονο που δεν πεφτει σε κανεναν λογο αν καποιος θα κανει παιδια ή οχι.)

 

 

Firewalker, ειπα σε προηγουμενο ποστ οτι ποσταρα περισσοτερο για χαβαλε. Την λεξη 'σιχαινομαι' σοβαρα την χρησιμοποιω για καποια φαγητα ή μυρωδιες, οχι για κατηγοριες ανθρωπων.

συμφωνω απολυτα. ειδικα οταν ενα ζευγαρι βασιζεται στην οικονομικη βοηθεια των γονεων δεχεται μεγαλες πιεσεις σ' αυτο το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...