Προς το περιεχόμενο

Μονο εγω σιχαινομαι τα μωρακια;


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(Για να μην ανοιξω το προβλεψιμο για τετοια μερα 'μονο εγω σιχαινομαι τα αρνια/κοκορετσια' ειπα να διαλεξω κατι πιο εναλλακτικο και σε ομοιοκαταληξια με τα μπαρακια.)

 

Μονο εγω σιχαινομαι τα μωρακια;

 

Ειναι αδιαφορα, συνηθως εχουν την ομορφια εξωγηινου (αλλα εισαι σχεδον υποχρεωμενος να πεις 'ααα τι ομορφο το μωρακι σας' οταν σε καρφωνουν με το βλεμμα οι γονεις του), πολυ συχνα ειναι γκρινιαρικα και ενοχλητικα, μυριζουν περιεργα, δεν αντεχουν ουτε λιγο μονα τους, σε τρελαινουν επειδη δεν ξερεις τι θελουν ανα πασα στιγμη κλπ.

ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!

 

Δικο σας :')

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Όσο το λες δεν πρόκειται να αποκτήσεις.. Γιατί είναι στο χέρι του Θεού και μόνο!

Ποιος θεος ειναι αυτος που χωνει σπερμα με το ετσι θελω στις γυναικες κ τις καθιστα εγγυες οταν αυτος το θελει;!;! Ω ρε φιλε...ευτυχως δεν πιστευω!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποιος θεος ειναι αυτος που χωνει σπερμα με το ετσι θελω στις γυναικες κ τις καθιστα εγγυες οταν αυτος το θελει;!;!

 

Ο Δίας.

  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να είχες ανοίξει αυτό με τα κοκορέτσια :P

 

 

Εμένα μου αρέσουν πολύ. Η αδελφή μου από την άλλη ούτε να τα δει. Την τσιτώνουν χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ποιος θεος ειναι αυτος που χωνει σπερμα με το ετσι θελω στις γυναικες κ τις καθιστα εγγυες οταν αυτος το θελει;!;! Ω ρε φιλε...ευτυχως δεν πιστευω!

 

 

Good Heavens, just look at the time! 

 

calla-%CE%BA%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%BF%CF%

 

It's rape time!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Για να μην ανοιξω το προβλεψιμο για τετοια μερα 'μονο εγω σιχαινομαι τα αρνια/κοκορετσια' ειπα να διαλεξω κατι πιο εναλλακτικο και σε ομοιοκαταληξια με τα μπαρακια.)

 

Μονο εγω σιχαινομαι τα μωρακια;

 

Ειναι αδιαφορα, συνηθως εχουν την ομορφια εξωγηινου (αλλα εισαι σχεδον υποχρεωμενος να πεις 'ααα τι ομορφο το μωρακι σας' οταν σε καρφωνουν με το βλεμμα οι γονεις του), πολυ συχνα ειναι γκρινιαρικα και ενοχλητικα, μυριζουν περιεργα, δεν αντεχουν ουτε λιγο μονα τους, σε τρελαινουν επειδη δεν ξερεις τι θελουν ανα πασα στιγμη κλπ.

ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!

 

Δικο σας :')

 

βγαίνω από τον λήθαργο για να σου πω κάτι μπας και την δεις αλλιώς (γιατί είδα ότι λες ότι αποφάσισες να μην κάνεις)

 

Δεν έχει σημασία αν τα μωρά σε ξινίζουν, σου φαίνονται άσχημα σου φαίνονται σπαστικά, η αν θυσιάζεις μωρά στο δάσος στο όνομα του γιογκ σογκοθ.

 

Το δικό σου θα το αγαπάς όσο δεν έχεις αγαπήσει τίποτα άλλο στην ζωή σου.

 

Είναι μια κατάσταση που δεν μπορείς να γνωρίζεις για τον εαυτό σου δυστυχώς, όσο μεγάλη αυτογνωσία και να έχεις. 

 

Επίσης να σου πω ότι είναι πολύ φυσιολογικό να αγαπάς το δικό σου μωρό όσο τίποτε άλλο ενώ να συνεχίζεις να έχεις τις ίδιες απόψεις για τα "άλλα μωρά" (να σε αηδιάζουν να σου την σπάνε, να σε ενοχλούν και αυτά και οι χαζεμένοι γονείς τους κτλ), οπότε δεν σου λέω ότι ξαφνικά θα αρχίσεις να αγαπάς "τα μωρά"

 

Τώρα το αν θα κάνεις η όχι παιδί είναι προσωπική σου απόφαση, δεν μας πέφτει λόγος αλλά τουλάχιστον να είσαι ενημερωμένη πλήρως. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...